با همیار مالیاتی پرشین حساب یک کارشناس امور مالیاتی شوید

کارشناس امور مالیاتی

سلام دوستان خوب پرشین حساب. با آرزوی اوقاتی خوش برای شما.

در کنار مطالب ارزنده مالیاتی که در این سالها مجموعه پرشین حساب برای علاقه مندان تهیه و ارائه نموده است، راهکارهایی نیز برای یادگیری هرچه بهتر امور مالیاتی توسط جناب آقای میثم حاجی محمدی در اختیار دوستان قرار گرفته است. ایشان در مصاحبه ای در پاسخ به این سوال که چگونه مالیات را بیاموزیم تا حرفه ای شویم؟  این مطلب را بیان نمودند :

“من همیشه یک توصیه بسیار مهم به این عزیزان و شما خواننده گرامی دارم ، آن هم اینکه برای مالیات باید :۱. علاقه.۲. زمان.۳. اختصاص دهید. هر شب مطالعه کنید ، هرشب ، تأکید میکنم هرشب چرا؟ چون بسیار فرار است.”

بعد از انتشار این مصاحبه این سوال برای کاربران مطرح شد که از چه منابعی این اطلاعات استخراج شود و کدام منابع برای مطالعه معتبرترند؟ معرفی کتاب قوانین مالیاتی همچنین سایت سازمان امور مالیاتی به عنوان منابع آموزش مالیاتی به دوستان معرفی میشود. اگر حسابدار یک مجموعه ای هستید که تمایل به پیشرفت دارید تا جایگاه شغلی خود را ارتقا دهید لازم است که در کنار مباحث مالی، مالیات را نیز به خوبی فرا بگیرید.
اینکه در یک سال مالی چه نوع اظهارنامه هایی باید ارائه گردد و اینکه کدام مواد قانونی در بر گیرنده نرخ های مالیات پرداختی است، بسیار مهم است. شما حتی اگر برای مصاحبه در شرکتی هم حضور پیدا کنید حتما به عنوان مدیر مالی یا حسابدار از مواد قانونی سازمان امور مالیاتی از شما سوال خواهد شد.
هستند کسانی که به فعالیت مالی مشغولند هنوز نمیدانند مالیات بر ارث چیست و چه افرادی موظف به ارائه آن هستند؟ جرائم مالیات بر درآمد املاک ، جرائم مالیات بر درآمد حقوق، جرائم مالیات بر ارث و یا جرائم مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی به چه صورت و چگونه قابل پرداخت است؟

این مطلب را هم بخوانید:  چگونه اشخاص مکلف به تسلیم دو اظهارنامه جداگانه می شوند؟

در هر حال اگر تصمیم دارید که قوانین مالیاتی را به خوبی فرابگیرید می توانید از روش های زیر استفاده نمایید:
سایت سازمان امور مالیاتی کشور قسمت قوانین که شامل قوانین مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده می باشد و سایت سازمان امور مالیاتی کشور قسمت بخشنامه ها و آیین نامه ها به نشانی : http://www.intamedia.ir/Pages/Action/Home  همچنین استفاده از کتابهای قانون مالیات های مستقیم که در بازار وجود دارد هم به علاقه مندان کمک خواهد نمود. اما در انتهای این پست شما با تکمیل فرم درخواستی میتوانید اکسلی را دریافت نمایید که به صورت همیار مالیاتی در اختیار داشته باشید.

برای دریافت همیار مالیاتی فرم زیر را تکمیل نمایید:

همیار مالیاتی و مشاوره

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام