آشنایی با پرشین حساب

آشنایی با تیم پرشین حساب

پرشین حساب – تهران – تابستان ۱۳۹۹

هدف از شروع به‌کار پرشین حساب

گروه پرشین حساب در سال ۱۳۹۱ با کمک پروردگار، با هدف افزایش سطح آگاهی مجریان و مدیران در بازار کار این رشته فعالیت خود را آغاز نمود تا به عنوان یک مرجع تخصصی مالی و مالیاتی شناخته شود. ریشه شکل گیری این هدف متصل نشدن دو چرخه پر نیاز در کشور است: چرخه اول حسابداران و فارغ التحصیلانی‌اند که به شدت جویای کار هستند در حالی که آمادگی لازم برای انتظارات مدیران کسب و کارها را به خوبی ندارند و چرخه دوم مدیران کسب و کارها و شرکت‌ها هستند که نیاز به یک حسابدار کارا، با انگیزه و متعهد همراه با نظارات بر امورات مالیاتی هستند. هدفگذاری پرشین حساب کمک به رشد متقاضیان در چرخه اول و ارایه خدمات مشاوره و آموزشی به چرخه دوم یعنی مدیران کشور است. خداراشاکریم که با تیم منسجم و دلسوز خود توانستیم تا حد زیادی حلقه اتصال این دو چرخه را به هم نزدیکتر نماییم.

آشنایی با پرشین حساب

دفتر پرشین حساب در سال‌های ابتدای فعالیت – اصفهان

داستان طراحی پرشین حساب

درست در زمانی که میثم حاجی محمدی با دنیای کارمندی خداحافظی کرد و به‌صورت نیمه وقت مدیرمالی چندین مجموعه تجاری بود با یک پیشنهاد عالی روبرو شد: راه اندازی یک پایگاه اینترنتی از طرف برادرش علی حاجی محمدی. ولی این تازه ابتدای راه بود چون تلاش‌هایش باید چند برابر می‌شد. میثم حاجی محمدی هم اکنون رییس هیات مدیره پرشین حساب است. او شغل قبلی خود را رها نکرده و مشاور مالی و مالیاتی چندین واحد بزرگ تجاری کشور است. مهمترین علاقه‌مندی‌اش آموزش راه اندازی کسب و کار حسابداری به علاقمندانی است که با استعداد هستند و می‌خواهند مثل خودش مستقل شوند. همچنین مبتکر اولین دوره حضوری آموزش تکالیف مالیاتی به نام صفرتاصد مالیات است و خالق اولین دوره کارآموزی آنلاین حسابداری و مالیات با هدف استقلال شغلی با نام دوره غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین می باشد.

میثم حاجی محمدی
میثم حاجی محمدیبنیان‌گذار و رییس هیات مدیره
بیشتر بخوانید
در طول مدت کار و تحصیل همیشه آرزویم این بود که ای کاش یک آموزشگاه وجود داشت که به حسابداران یاد می‌داد تکنیک‌های بازار کار را بیاموزند تا از جلد کارمندی خارج شوند! و بدون معرف و پارتی بازی برای خودشان کسب و کار مستقلی را از طریق خدمات مالی و مالیاتی راه‌اندازی کنند! واقعا خوشحالم الان این آرزو به ثمر نشسته و نامش پرشین حساب شده است.

نقش علی حاجی محمدی در شکل‌گیری پرشین حساب

خلق و طراحی پایگاه اینترنتی پرشین حساب توسط یک جوان نخبه و خوش فکر به نام علی حاجی محمدی رقم خورد.درست در زمانی که برادرش میثم حاجی محمدی مدیرمالی چندین مجموعه تجاری بود پیشنهاد راه اندازی این پایگاه را به او داد.هم اکنون علی حاجی محمدی به عنوان مدیر فنی و مدیرعامل پرشین حساب فعالیت می کند . رشته تخصصی اش توسعه دهنده کسب و کارهای اینترنتی در کشور است و بنیانگذار دو مجموعه شناخته شده در حوزه فن آوری به نام های همیاروردپرس و ژاکت است. او در کارنامه خود دریافت لوح افتخار از وزیر ارشاد و دیگر مقامات کشور را در اختیار دارد و همچنان با انگیزه و با اراده در راه رشد کسب و کارها و آموزش آنها گام برمیدارد.

علی حاجی محمدی
علی حاجی محمدیعضو هیات مدیریه پرشین حساب
بیشتر بخوانید
با بازخوردهایی که طی این چندسال فعالیت پرشین حساب از مخاطبان و دانشجویان گرفتیم مشخصه روند حرکتی پرشین حساب کاملا اصولی بوده و خداروشکر رو به جلو هست. به امید خدا و حمایت کاربران عزیز ما هم انرژی میگیریم و خیلی قوی تر پیش می رویم.

سوابق اجرایی و آموزشی گروه پرشین حساب

پرشین حساب در طی سال‌های فعالیتش فعالیت‌ها اجرایی و آموزشی زیادی بسیاری انجام داده است که برخی از مهمترین آن‌ها در ادامه لیست شده‌اند:

به روز بودن حسابداران عزیز آرزوی ماست.
پرشین حساب

بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام