بازارکار حسابداری = معدن پولسازی از راه خدمات

قبل از هر توضیحی باید عرض کنیم دریچه خدمات اگر با کیفیت و برنامه ریزی حساب شده ارایه شود به یک راه درآمدی عالی منتهی می گردد.یکی از خدمات پر نیاز در بازارکار حسابداری نهادینه شده است.برعکس اسم جذاب و پرطرفدارش برای همه منجر به اتفاقات درآمدی خوب نمی شود. هستند افراد زیادی که در همین بازار کار حسابداری هر روز شلوغ تر و پردرآمد تر از قبل پیش می روند و افراد دیگری هم همچنان گلایه می کنند و این بازار کار را در کنار دیگر بازارهای کاری قرار می دهند. کما اینکه اعتقاد بزرگان علم بازاریابی این است که در هر حوزه ای بدانید چکاره اید درآمد زایی شما با سرعت افزایش می یابد!

تهران نیستم چه کنم؟ 

بازارکارحسابداریبرای به نتیجه رسیدن راهکارهای توجیهی زیاده، از شرایط اقتصادی و وضعیت اشتغال گرفته تا افزایش قیمت ها و وضعیت گرانی ! یک بهانه باب شده در عدم موفقیت بازار کار حسابداری هم مستقر نشدن درشهر تهران است. باید خیلی واضح عرض کنیم برای اینکه بدانیسد در کدام مناطق بازار کار حسابداری همچنان داغ است کافیست با فعالیت ادارات مالیاتی مقایسه نمایید در هر منطقه ای که اداره مالیاتی شعبه دارد یعنی همچنان فعالیتی وجود دارد که کلی نیرو با هزینه زیاد در حال محاسبه و اخذ مالیات هستند.پس به فکر منفجر کردن بازار کار حسابداری در منطقه ای که اداره مالیات وجود دارد باشید!

هدیه‌ای از آکادمی حسابداران ثروت آفرین

در دوره غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین ما کمک میکینم شما قدم به قدم کسب و کار خود را بدون دارابودن سابقه و معرف و سرمایه در بازارکار حسابداری راه اندازی کنید.برای آشنایی بیشتر شما، بخشی از آموزش های جذب پروژه این دوره را درقالب یک فایل طبقه بندی شده تقدیم می کنیم تا اگر در جذب پروژه های بازار کار حسابداری مشکلیب دارید فکر ساماندهی و بروزرسانی ان باشید.

فهرست اقدامات لازم برای جذب پروژه در بازار کار حسابداری

بازارکارحسابداری 

این فهرست را با دقت بررسی کنید و سپس برای پاسخ به سوالات بطور جدی وقت بگذارید! فعلا نیاز به کمک هیچ دوست و مشاوری نیست ! در گام اول باید بدانید چقدر چالش در پاسخ به این سوالات دارید ، میزان عدم پاسخ ها همان چالشسس اصلی شما دذر موفقیت در بازار کار حسابداری در هر نقطه از کشور خواهد بود.

پس از تکمیل فرم زیر، فایل قابل چاپ و با کیفیت «فهرست اقدامات جذب پروژه در بازارکار حسابداری» بلافاصله در دو نسخه‌ی سیاه و سفید و رنگی برای شما ایمیل خواهد شد.

اسلایدر حسابداران ثروت آفرین

12 نظر

ارسال نظر و سوال

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید