فهرست اقدامات جذب پروژه در بازارکار حسابداری

بازارکار حسابداری = معدن پولسازی از راه خدمات

قبل از هر توضیحی باید عرض کنیم دریچه خدمات اگر با کیفیت و برنامه ریزی حساب شده ارایه شود به یک راه درآمدی عالی منتهی می گردد.یکی از خدمات پر نیاز در بازارکار حسابداری نهادینه شده است.برعکس اسم جذاب و پرطرفدارش برای همه منجر به اتفاقات درآمدی خوب نمی شود. هستند افراد زیادی که در همین بازار کار حسابداری هر روز شلوغ تر و پردرآمد تر از قبل پیش می روند و افراد دیگری هم همچنان گلایه می کنند و این بازار کار را در کنار دیگر بازارهای کاری قرار می دهند. کما اینکه اعتقاد بزرگان علم بازاریابی این است که در هر حوزه ای بدانید چکاره اید درآمد زایی شما با سرعت افزایش می یابد!

تهران نیستم چه کنم؟ 

بازارکارحسابداریبرای به نتیجه رسیدن راهکارهای توجیهی زیاده، از شرایط اقتصادی و وضعیت اشتغال گرفته تا افزایش قیمت ها و وضعیت گرانی ! یک بهانه باب شده در عدم موفقیت بازار کار حسابداری هم مستقر نشدن درشهر تهران است. باید خیلی واضح عرض کنیم برای اینکه بدانیسد در کدام مناطق بازار کار حسابداری همچنان داغ است کافیست با فعالیت ادارات مالیاتی مقایسه نمایید در هر منطقه ای که اداره مالیاتی شعبه دارد یعنی همچنان فعالیتی وجود دارد که کلی نیرو با هزینه زیاد در حال محاسبه و اخذ مالیات هستند.پس به فکر منفجر کردن بازار کار حسابداری در منطقه ای که اداره مالیات وجود دارد باشید!

این مطلب را هم بخوانید:  نحوه اعلام عدم فعالیت شرکت به دارایی

هدیه‌ای از آکادمی حسابداران ثروت آفرین

در دوره غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین ما کمک میکینم شما قدم به قدم کسب و کار خود را بدون دارابودن سابقه و معرف و سرمایه در بازارکار حسابداری راه اندازی کنید.برای آشنایی بیشتر شما، بخشی از آموزش های جذب پروژه این دوره را درقالب یک فایل طبقه بندی شده تقدیم می کنیم تا اگر در جذب پروژه های بازار کار حسابداری مشکلیب دارید فکر ساماندهی و بروزرسانی ان باشید.

فهرست اقدامات لازم برای جذب پروژه در بازار کار حسابداری

بازارکارحسابداری 

این فهرست را با دقت بررسی کنید و سپس برای پاسخ به سوالات بطور جدی وقت بگذارید! فعلا نیاز به کمک هیچ دوست و مشاوری نیست ! در گام اول باید بدانید چقدر چالش در پاسخ به این سوالات دارید ، میزان عدم پاسخ ها همان چالشسس اصلی شما دذر موفقیت در بازار کار حسابداری در هر نقطه از کشور خواهد بود.

پس از تکمیل فرم زیر، فایل قابل چاپ و با کیفیت «فهرست اقدامات جذب پروژه در بازارکار حسابداری» بلافاصله در دو نسخه‌ی سیاه و سفید و رنگی برای شما ایمیل خواهد شد.

12 پاسخ

 1. سلام مجدد خدمت استاد عزیز
  برای تاسیس موسسه خدمات حسابدازی نیاز به اخذ پروانه کسب هم می باشد؟
  در صورت جواب مثبت لطفا راهنملئی بفرمایید.
  سپاس

 2. دیدگاه من برای آموزش دیدن این کلاسها ارتقا سطح علمی و تجربه کاری از جهت عملی و کارکرد مستقیم با فن حسابداری میباشد..
  حسابداری جاری یک روش روتین و تکراری که هر حسابدار کارمند در شرکتهای مختلف انجام میدهد ولی هدف من انجام حسابداری رسمی میباشد

 3. سلام
  خدمت استاد عزیز آقای حاجی محمدی
  امروز بعد از چالش چند ساله ای که نفهمیدم انتگرال و مشتق کجاهای زندگی بدرد میخورن با چالش دانلود فایل” ۳۵ پرسش توانسنجی”از سایت خوبتون مواجه شدم.
  لطفا یکم لینک دانلود رو Bold کنید .
  و من الله توفیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام