دقت محاسبات با نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد میزان

0
1231

نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد
نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد

سلام به همه حسابداران ، مدیران مالی و دوستان  همراه با پرشین حساب.

در پست قبل مرتبط با این موضوع که در انتهای مطلب امروز قرار داده شده است، ویژگی های یک نرم افزار خوب حقوق و دستمزد به شما گفته شد. اما تصمیم داریم امروز همان نرم افزار را به شما معرفی کنیم. در این پست سعی خواهد شد نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد میزان با امکانات و قابلیتهایی که دارد برای شما بیان شود تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد میزان با محاسبه دقیق حقوق و دستمزد و همچنین ارائه بانک اطلاعاتی جامع از مشخصات پرسنل توانسته است موفق عمل کند.در این نرم افزار که محدودیتی برای ورود پرسنل ندارد ( پرسنل نامحدود )،  در قسمت اطلاعات پایه نرم افزار مواردی مانند: اطلاعات پرسنلی، واحدها، سمت ها، محل های خدمت، تنظیمات خروجی مالیات حقوق و ثبت حکم حقوق را شامل میشود.

در قسمت اطلاعات ماهانه پرسنلی مواردی منجمله: ثبت وام، پرداخت مساعده، ثبت کسورات و ثبت اضافات می باشد. مزیتی که این سیستم حقوق و دستمزد دارد این است که علاوه بر امکان ثبت کارکرد ماهانه پرسنل به صورت دستی ، امکان ورود اطلاعات به صورت دستگاه های حضور و غیاب یا همان کارت های ساعت زن را نیز دارد.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این نرم افزار امکان تهیه دیسکت بانک و خروجی پرداخت به بانک را به تفکیک محل خدمت، واحد ها و وضعیت استخدامی برای تمامی بانک ها را ارائه مینماید.

در قسمت گزارش فهرست بیمه این نرم افزار، امکان تهیه و خروجی دستی، اینترنتی و چاپ فهرست بیمه با انتخاب محل های خدمت جداگانه، مطابق با فرمت سازمان تامین اجتماعی و با شماره پیمان های متفاوت را دارد.

این مطلب را هم بخوانید:  راه حل محاسبه مزایای غیر نقدی و معافیت دو دوازدهم

در قسمت مدیریت و اطلاعات پایه این نرم افزار امکان ثبت متغییرهای محاسبه حقوق و اطلاعات حقوق همچنین جدول مالیات حقوق، مشمولین بیمه و مالیات و نیز طرح طبقه بندی مشاغل اعمال شده است.

نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد

برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات  این نرم افزار بهتر است از مشاوره های مسولین فروش نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد میزان استفاده فرمایید.

پایگاه اطلاعاتی میزان

 

یک نرم افزار خوب چه ویژگی هایی دارد؟                                               

 

شما همچنین میتوانید با استفاده از محصول حقوق و دستمزد ( بخشی از مجموعه آموزشی  صفر تا صد حسابداری ) پرشین حساب نحوه محاسبات و ثبت حسابداری حقوق و دستمزد را در دفاتر و سیستم حسابداری خود به طور کامل فرا بگیرید. مجموعه قوانین و بخش نامه های اداره کار و تامین اجتماعی نیز به شما مدیران، حسابداران و علاقه مندان به امور مالی کمک میکند تا در این زمینه به یک کارشناس حرفه ایی تبدیل شوید.

صفر تا صد آموزش حسابداری

 

آموزش مجموعه قوانین کار و تامین اجتماعی

 

 

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here