شما که حسابدار هستید میدانید نرم افزار کلیک ویو چیست ؟

2
1224

کلیک ویو چیست ؟

سلام به شما و آرزوی لحظاتی خوش. داشتن مهارت در خصوص نرم افزارهای حسابداری و سایر نرم افزارهایی که به کمک حسابداران در روند اجرایی مورد استفاده قرار میگیرد، باید جدی گرفته شود. در واقع اگر نیروی کاری تمایل به پیشرفت داشته باشد باید نرم افزارهای بیشتری را به خوبی آموزش دیده باشد. کلیک ویو به عنوان یک نرم افزار جدید به حسابداران و مدیران کمک خواهد کرد.

کلیک ویو چیست ؟  کلیک ویو یک نرم افزار تحلیل مدیریتی است که اطلاعات و خروجی های نرم افزار های حسابداری را برای مدیران تجزیه و تحلیل میکند. نرم افزار مدیریتی کلیک ویو به عنوان برترین نرم افزار تحلیلی برای مدیران این سالها در شرکتهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این نرم افزار باعث می شود تا نه تنها بهره وری سازمان و اثربخشی فرآیندهای مجموعه اندازه گیری شود، نقاط ضعف و قدرت سازمان هم مشخص گردد. به این طریق امکان اینکه بتوان  فرآیندهای سودآور سازمان را تقویت نماییم و در کنار آن فرآیندهای بدون توجیه اقتصادی را حذف کنیم نیز وجود دارد.

در کل نرم افزار کلیک ویو به عنوان یک نرم افزار مدیریتی به مدیران و حسابداران در اجرای هرچه بهتر امور اجرایی کمک میکند. بسیاری از مشکلات محیط کار و روابط غیر معمولی که بین حسابداران و مدیران به وجود می آید به دلیل عدم توانایی در تحلیل اعداد و ارقام است. این مشکل را نرم افزار کلیک ویود رفع کرده است. که با نصب آن می توان به راحتی اعداد نامفهوم را ارزیابی نمود.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  چند توصیه کلیدی به کنکوری ها

آموزش نرم افزار کلیک ویو در فیلم زیر که بخشی از جلسه آموزش کاربردی حسابداری است به علاقه مندان آموزش می دهد که چگونه از این نرم افزار  استفاده نمایند.

اگر تمایل به دریافت این نرم افزار مهم دارید میتوانید از مجموعه پرشین حساب راهنمایی گرفته و این برنامه را نصب کنید.

آموزش رایگان قدرتمندترین نرم افزار گزارشات مدیریتی کلیک ویو

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری کلیک ویو در یک فیلم

 

2 دیدگاه ها

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here