فیلم آموزشی اکسل حسابداری

0
1197

اکسل حسابداری
اکسل حسابداری

سلام به همه دوستان خوب پرشین حساب. این پست در خصوص آموزش حسابداری در اکسل است. همه ما کمابیش با اکسل آشنا هستیم ولی استفاده از اکسل در امور مالی برای سهولت کار و و تسریع در سرعت عمل بسیار مهم است. کتاب ها و جزوات آموزش اکسل در حسابداری به وفور در بازار وجود دارد ولی به دلیل کمبود وقت، استفاده کنندگان و کاربران بیشتر تمایل به ویدئو های آموزشی دارند.

امروز برای شما اکسل حسابداری را همراه با فیلم ویدئویی تهیه کرده ایم تا از آن در امور حسابداری و مالی و محاسباتی خود به راحتی استفاده نمایید.

توابع در اکسل:

اکسل تابع های زیادی دارد که برخی به دلیل کاربرد زیاد بیشتر استفاده میشوند مانند تابع sum، average و count  و غیره.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

برخی توابع کمتر شناخته شده اند ولی بسیار مهم و کاربردی هستند مانند Rank. تمامی این توابع در فیلم ویدئویی امروز به شما آموزش داده شده است.

زمانی که داده های بسیار زیادی داریم و میخواهیم رتبه آن را در بین دیگر داده ها پیدا کنیم از تابع Rank استفاده میشود.

در بسیاری از موارد وقتی قصد داریم میانگین قیمت بازار برای یک کالایی در یک برحه زمانی را مشخص کنیم ، که این مورد برای مدیران بسیار اتفاق می افتد و بارها پیش آمده که تمایل دارند تا قیمت کالا را در گذشته و حال با هم قیاس کنند تا شاید قیمت آینده آن را برآورد نمایند، باید از average استفاده نماییم.

به طور کلی پی بردن به برخی از تکنیک ها در اکسل که بتوان از آن در محاسبات و حسابداری استفاده نمود یکی از روش های حرفه ایی شدن در کار است. افزایش سرعت در انجام امور محوله شاید یک وظیفه قلمداد نشود ولی افرادی که به این شیوه فعالیت میکنند در بلند مدت در حرفه خود حرفه ایی میشوند.

این مطلب را هم بخوانید:  اکسل دست راست یک حسابدار

 

فیلم آموزش اکسل

 

 

 

دانلود رایگان ۱۰ فیلم آموزش اکسل در حسابداری

 

گزیده ای از پرکاربردترین کلیدهای میانبر در اکسل

 

 

با نکات کاربردی در اکسل سریعتر و دقیق تر کار کنید

 

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here