آموزش رایگان نرم افزار حسابداری کلیک ویو در یک فیلم

0
3209

آموزش نرم افزار کلیک ویو

سلام به همه شما دوستان خوب پرشین حساب.
آموزش نرم افزار حسابداری  در کنار آموزش حسابداری از مواردی است که علاقه مندان به رشته های حسابداری به دنبال آن هستند. گستردگی رشته های حسابداری باعث طراحی نرم افزار های حسابداری مختلف شده است. این نرم افزارها در زمان گزارشدهی به مدیریت اطلاعاتی را استخراج می کنند که حتما نیاز به تحلیل حسابدار است. یعنی حسابدار یک گزارش تهیه میکند و در بیشتر موارد با تحلیل خود در اختیار مدیریت قرار میدهد.

کلیک ویو یک نرم افزار تحلیل مدیریتی است که اطلاعات و خروجی های نرم افزار های حسابداری را برای مدیران تجزیه و تحلیل میکند. نرم افزار مدیریتی کلیک ویو به عنوان برترین نرم افزار تحلیلی برای مدیران این سالها در شرکتهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این نرم افزار باعث می شود تا نه تنها بهره وری سازمان و اثربخشی فرآیندهای مجموعه اندازه گیری شود، نقاط ضعف و قدرت سازمان هم مشخص گردد. به این طریق امکان اینکه بتوان  فرآیندهای سودآور سازمان را تقویت نماییم و در کنار آن فرآیندهای بدون توجیه اقتصادی را حذف کنیم نیز وجود دارد.

آموزش نرم افزار کلیک ویو در فیلم زیر که بخشی از جلسه آموزش کاربردی حسابداری است به علاقه مندان آموزش میدهد که چگونه از این نرم افزار  استفاده نمایند.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

 در این فیلم آموزشی که تنها یک اکسل ۲ ستونی چند داده ای را مثال زده است به نحوی بارگذاری اطلاعات را آموزش میدهد که در نهایت بتوان یک خروجی  از داده های عددی یکسری عملیات ارائه دهد. هدف اولیه این نرم افزار ایجاد  امکانی برای سهولت در تصمیم گیری ها در کلیه شرایط است. تعدد داده ها و تصمیم گیری های برای شرایط اقتصادی آینده از روی یکسری اعداد کاملا سخت است. اما این نرم افزار به راحتی این امکان را فراهم می کند تا حسابداران به راحتی در قسمت ارائه گزارشات به مدیران بهره وری را افزایش دهند.
در صورتی که تمایل به دریافت این فیلم دارید  روی لینک زیر کلیک نمایید:
آموزش نرم افزار کلیک ویو
https://persianhesab.com/click-to-view/
این مطلب را هم بخوانید:  مبلغ مالیات حقوق پرسنل چگونه محاسبه می شود؟

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here