آموزش رایگان قدرتمندترین نرم افزار گزارشات مدیریتی کلیک ویو

کلیک ویو

سلام دوستان خوب پرشین حساب. مدیران در هر مجموعه ای نیازمند دریافت اطلاعات کامل و شفافی از رویدادهای مجموعه تحت کنترل خود هستند. اینکه چگونه با اعداد پیش روی خود تصمیمات مدیریتی را اتخاذ نمایند بزرگترین تخصص و مهارت هر مدیریست. هرچقدر یک مجموعه بزرگتر باشد توان مدیر برای کنترل و اداره امور باید گسترده تر باشد. همیشه بیشترین مشکلی که مدیران در اداره امور دارند این است که نمی دانند چگونه از اعداد و ارقام پیش روی خود که در صورت های مالی وجود دارد استفاده مدیریتی کنند. چگونه باید تصمیات را به گونه ای اتخاذ نمایند که بازدهی و سودآوری بیشتر داشته باشد.

به طور کلی برای اندازه گیری عملکرد سازمان از بین اطلاعات انبوه مالی باید داده های مالی را تحلیل نمایند تا در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری ها با مشکلات کمتری مواجه شوند. اگر نتوانند این تحلیل ها را به گونه موثری انجام دهند قطعا در تصمیم گیری ها با مشکل روبه رو میشوند. شرکتی را فرض نمایید که برای توسعه خط تولید نیازمند ورود سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در شرکت است اگر نتواند شرایط تحلیلی در صورتهای مالی شرکت را به گونه مناسبی انجام دهد در جذب سرمایه گذار هم به مشکل میخورد. برای برطرف کردن این مشکل میتوان نرم افزار کلیک ویو را استفاده نمود.

کلیک ویو

نرم افزار مدیریتی کلیک ویو بستر هوش تجاری برای تبدیل داده ها به دانش است. نرم افزاری که تحلیل صورت های مالی برای تصمیمات مدیریتی را در کمترین زمان انجام میدهد. تحلیل هایی که سیستم های دیگر تا قبل از کلیک ویو انجام میداد امکان تفکیک داد ها برایش وجود نداشت مثلا مدیر عامل شرکتی قصد داره که کلیه فروش های تمام محصولات شرکت را در تمام شهرهای کشور به تفکیک نوع محصول که هر محصولی چه میزان در چه شهری فروش داشته و چه تعدادش فاکتور داشتند و چه تعداد بدون فاکتور بودند و موارددیگر را در یک فایل در یک صفحه داشته باشد.

این مطلب را هم بخوانید:  تاریخچه حسابداری در دنیا

این گزارش از طریق نرم افزار کلیک ویو انجام خواهد شد. تصویر زیر از نمای اطلاعاتی یک گزارش در نرم افزار مذکور می باشد.

این نرم افزار به طور دقیق و جزء به جزء میزان فروش هر محصول در هر سال در هر استان و با ریز ترین اطلاعات مربوط به فروش کالا را گزارش دهی میکند. بیان میکند که این محصول از چه موادی تهیه شده در چه قیمتی با چه شرایط خریدی و بالعکس. و حتی امکان این را دارد که این گزارشات را در هر سطحی که قرار دارد به صورت خروجی اکسل به مدیریت ارائه دهد. به طور کلی با این نرم افزار به یک حسابدار مدیریت تبدیل خواهید شد و موفق خواهید بود اطلاعات مالی خروجی از صورتهای مالی را به درستی تحلیل و تصمیمات مهمی را در جهت افزایش بازدهی شرکت اتخاذ نمایید.

دکتر پیمان احمدی در فیلم زیر توضیحاتی را در خصوص این نرم افزار به شما خواهد داد:

 

امتیازی که شرکت پرشین حساب برای کاربران خاص خود قرار داده است آموزش این نرم افزار به صورت رایگان خواهد بود. به طوری که به شرکت کنندگان در دوره ثروت آفرینان این نرم افزار بسیار قدرتمند مدیریتی بدون پرداخت هزینه نرم افزار کلیک ویو آموزش داده میشود. برای مدیر شدن بهتر است اول شیوه های مدیریت را یاد بگیرید. پس برای این هدف تلاش خود را آغاز نمایید.

با آرزوی موفقیت برای شما

https://persianhesab.com/amoozesh/full-accounting-tax/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام