هم اکنون درآمد خود را بدون دغدغه در منزل افزایش دهید!

کار حسابداری در منزل

سلام دوستان خوب پرشین حساب. با آرزوی اوقاتی خوش برای همه شما. خوشحالیم که توانستیم همکاری سازنده ای را با یکی از برندهای مطبوعات و آموزش کشور آغاز کنیم. طبق توافقات بعمل آمده شرکت کنندگان دوره حسابداران ثروت آفرین این دوره که موفق به انجام دستورالعمل های اجرایی هر جلسه می شوند، گواهی پایان دوره خود را از طرف روزنامه اقتصادی صبح ایران ” دنیای اقتصاد ” دریافت می کنند.

شرکت در دوره های آموزشی علاوه بر جنبه کیفی که یادگیری مباحث مدنظر باشد، اخذ مدرک و اعلامیه ای که نشان دهنده داشتن تخصص در همان زمینه است نیز اهمیت دارد. کیفیت مطالب آموزشی و محصولات تیم پرشین حساب که در زمینه های مختلف مالی به آموزش علاقه مندان می پردازد بر همگان اثبات شده است. تیم کارشناسی پرشین حساب در ادامه مسیر قبل و بیشتر از پیش در تلاش است تا با ترکیب اصول و استانداردهای حسابداری با بازار کار  راه را برای ورود به بازار کار حسابداری آسان کند. بسیاری از افراد هستند که با صرف زمان زیادی در راه تحصیل صرفا به یادگیری تئوریک حسابداری مشغول شدند ولی توانایی و تخصص ورود به بازار کار را ندارند. بسیاری هم در طرفی دیگر افرادی هستند که تجربی وارد حرفه حسابداری شده اند و این موجب شده تا با استانداردها و قوانین مالی و مالیاتی آشنایی زیادی نداشته باشند.

ترکیب این دو موضوع در کنار هم مهارتی خاص میخواهد که بدون اشتباه موضوع را ملموس و در اختیار دیگران قرار دهد. بیان مثالهایی بسیار شفاف و واضح از علل مورد توجه قرار گرفتن دوره حسابداران ثروت آفرین است. ولی مزیت مهمی که افزون بر موارد ذکر شده قبلی وجود دارد این است که بدون هزینه اضافی دیگر مانند هزینه ایاب و ذهاب و حمل و نقل و پست، شما این آموزش را دریافت خواهید کرد و باز هم بدون هزینه در منزل به کسب درآمد خواهید پرداخت.

این مطلب را هم بخوانید:  دیکشنری لغات تخصصی حسابداری 1

دختر مجردی را تصور کنید که در دوران تجرد با بهترین نمرات درسی به تحصیل مشغول است. بعد از اینکه ازدواج میکند به دلایل مختلف ادامه تحصیل در بیرون منزل برایش ممکن نخواهد بود ولی هم به افزایش اطلاعات خود علاقه مند است و هم کسب درآمد برایش ارزش دارد. این فرد به چه طریقی میخواهد از حصار اطرافش خارج شود بدون اینکه نگرانی و دغدغه های دیگری برایش پیش آید. اگر آموزشی در منزل باشد و در کنار آن اطمینانی از ورود به بازار کار حسابداری در منزل چرا باید اوقات تلف شده زندگیش را هر روز بیشتر کند؟

کار حسابداری در منزل

فردی را میشناسم که در حال حاضر۴ کارفرما دارد. در ساعات کاری در شرکتی کار میکند. بعد از آن در طول هفته به صورت پاره وقت ۳ کار حسابداری دیگر را  انجام میدهد. تا زمانی که بتواند در طول روز به آن شرکتها مراجعه میکند مدارک را به منزل برده و در خانه خود بعد از استراحت به انجام کارهای حسابداری دیگر میپردازد.

به نظر من تلاش برای کسب درآمد و اشتغال زایی بر خلاف تصور همگان که نیاز به پارتی و معرف است، بستگی به خود فرد دارد. تنبلی را کنار بگذارید و وارد بازار کار شوید ولی برای اینکار باید اطلاعات مالی و مالیاتی خود را افزایش دهید. با دریافت اطلاعاتی در خصوص روشهای جذب پروژه و افزایش اعتماد به نفس در این زمینه به شما کمک خواهد کرد که درآمد خود را چندین برابر کنید.

نکته مهمی که لازم است بیان شود این است شغل حسابداری به سرعت روبه افزایش است برای وارد شدن به بازار کار حسابداری در منزل باید زود اقدام کنید نه اینکه زمان را در اختیار دیگران قرار دهید.

این مطلب را هم بخوانید:  ابلاغ های بیمه الکترونیکی می شود

بازار کار حسابداری در منزل

https://persianhesab.com/home-accounting/

 

 

https://persianhesab.com/financial-advice/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام