درصد هوش مالی شما چه قدر است؟

2
1565

هوش مالی

هوش مالی چیسیت؟
بلوغ اقتصادی چیست ؟
آیا داشتن تحصیلات تکمیلی باعث میشود ثروت شما بیشتر شود؟
آیا سخت کار کردن سبب میشود تا مشکلات مالی من حل شود؟

پاسخ به این سوالات را چگونه باید داد؟ با تکیه بر تحقیقات مالی انجام شده میتوان گفت که هوش مالی برطرف کننده مشکات مالی است. هوش مالی آن قسمت از هوش ماست که برای حل مشکلات از آن استفاده میکنیم. انسان برای موفقیت و حرکت روبه جلو باید یک مشکل حل کن باشد نه فرار کننده از مشکلات.

بسیاری از افراد تصورمیکنند که مشکلات فقط برای آنها به وجود می آید این افراد باید بدانند که تصوراتشان کاملا غلط است . کسی که به دید آنان راحت و آسوده زندگی میکنند و هیچ مشکلی ندارد در واقعیت این طور نیست او هم برایش مشکلات متعددی پیش خواهد آمد آمد اما توانایی برطرف کردن مشکلات را دارد اگر مسئله ایی حل  نشود مسائل بزرگتری برای ما در آینده پیش خواهد آمد. داشتن هوش مالی یعنی قدرت حل مشکلات.

هوش مالی با بلوغ اقتصادی چه تفاوتی دارد؟

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

بلوغ اقتصادی درواقع توانایی فرد برای درآمد زایی و به تبع آن قدرت پس انداز آن درآمد است. افراد زیادی زا میبینیم که توانایی شاغل شدن ندارند این افراد نمیتوانند بیش از چندین ماه در محلی کسب درآمد داشته باشند یا با کارفرما مشکل دار میشوند یا با دیگر افراد. خلاصه اینکه کسی که از منظر اقتصادی بالغ شده باشد یعنی توانایی درآمدزایی و نگهداری پول را دارد.

بسیاری از مردم تصور میکنند که داشتن تحصیلات مشکلات مالی را رفع میکند این افراد به احتمال زیاد انسان های فقیر را بیسواد میدانند. این تئوری اشتباه است. نه فقیران بیسوادند و نه ثروتمندان تحصیل کرده. میتوان گفت که دنیا پر است از افراد تحصیل کرده فقیر. پس اگر به دنبال این هستید که ثروت خود را زیاد کنید تصور این را نداشته باشید حتما باید تحصیلات عالیه داشته باشید تنها را ه پیشرفت داشتن هوش مالی است.

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان مجموعه فرم ‌های کاربردی حسابداران

هوش مالی

سخت کار کردن هم هیچ مشکلی را حل نمیکند. جهان پر از مردمان سخت کوش شده است که پول به دست می آورند اما با این حال عمیق تر در قرض فرو میروند. برخی نیاز دارند برای کسب پول بیشتر، سختکوش تر هم کار کنند.
هوش مالی تنها راه حل مشکلات است. تحصیلات، د اشتن یک شغل، داشتن پول مشکلی رار به تنهایی حل نخواهد کرد. عادات پول خرج کردن از عمده ترین دلایل کسری نقدینگی افراد است.

هوش مالی به پنح دسته تقسیم میشود. پول درآوردن. حفظ پول، بودجه بندی پول، تقویت پول، بهبود اطلاعات مالی. در واقع هوش مالی سبب میشود که فرصت هایی را خلق و یا از فرصتهایی که دیگران نمیتوانند ببینند استفاده کنیم. هر کدام از این پنج مورد شامل نکات بسیار خوبی است که افراد علاقه مند میتوانند به بهترین شیوه پیشرفت مالی را تجربه کنند. اما جزئیات این ۵مورد را چگونه در مدت زمان کمی یاد بگیریم؟

همه شما با مجموعه پرشین حساب در ارتباط هستید و با آن آشنایید. تیم ما متشکل از کارشناسان خبره مالی است با هدف ارزشمند آموزش با کمترین هزینه به ارائه خدمت مشغول است. این تنها هدف ما نیست. در واقع برای دستیابی به اهداف بزرگ راه های جدید داریم. تدریس کتاب هوش مالی به صورت دمو توسط افرادی که از کاربران عزیز ما هستند یکی از جذاب ترین اقداماتیست که با موافقت دیگران همراه بوده است.

علاوه بر این میتوانید دیگر برنامه های آموزشی تیم پرشین حساب را ملاحظه فرمایید.اگر مایل به دریافت اطلاعات جامع تری نیز در خصوص چگونگی این آموزش خواهان هستید با تلفن ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸  تماس حاصل نمایید.

گردهمایی معرفی حسابداران ثروت آفرین

2 دیدگاه ها

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here