روش تجمیع لیست حقوق و دستمزد در یک سال

3
6324

لیست حقوق و دستمزد
لیست حقوق و دستمزد

به نام خدا و سلام

یکی از مهمترین لیست های مکمل پایان سال شما جهت ارائه به حوزه مالیاتی ، لیست حقوق و دستمزد می باشد. شاید بتوانید فرمت اصلی آن را از حوزه دریافت کنید ولی جهت ثبت دقیق محاسبات می توانید از جدول اکسل کمک بگیرید و محاسبات را بطور دقیق داخل آن نشان دهید.

در این بخش می توانید نمونه تکمیل شده به همراه توضیحات کار با این جدول را بصورت کاملاً رایگان دریافت نماید. امید است که برای شما کاربردی باشد.

 

لیست حقوق و دستمزد

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

لیست حقوق و دستمزد را از طریق لینک زیر دانلود نمایید.
[userpro_private]
دانلود لیست تجمیعی حقوق و دستمزد 
[/userpro_private]

آموختن مباحث حقوق بسیار مهم است استفاده از یک لیست حقوق به حسابدار کمک میکند تا سریع تر و مطمئن تر محاسبات را انجام دهد. بهبود در روند کار در حوزه حقوق باعث ارتقای جایگاه بخش مالی میشود.

حسابداری که بتواند این لیست را تهیه کند به عنوان یک حسابدار حرفه ایی در بین دیگر کارمندان دیده میشود.

برخی از مطالب در سایت ما با این موضوع ارتباط مفهومی دارد که استفاده نمایید.

 

یک فن مهم برای افزایش حقوق ودستمزد در حسابداری

 

مبلغ مالیات حقوق پرسنل چگونه محاسبه می شود؟

 

 

این مطلب را هم بخوانید:  اگر حسابدارید این 35 کار را فراموش نکنید

3 دیدگاه ها

 1. با سلام ما به تازگی رسیدگی به عملکرد داشتیم و ممیز یک گزارش از خرید و فروش و قراردادهایی که به نام شرکت ما گزارش شده است( اسم این گزارش را نمیدانم) به ما داد و تقاضای اسناد مرتبط کرده است و حالا چند سوال؟ ۱) مدارک مورد نیاز برای اثبات ارقام چیست؟ روکش سند؟ مرور حساب؟ یا نه تمام مدارک مثبه مرتبط؟؟ ۲) مهلت زمانی خاصی برای ارائه مدارک وجود دارد؟ ۳) برخی ردیف های این گزارش به خاطر اشتباه طرف مقابل ما دارای خطاست مثلا موجر ما درآمد اجاره اش رو که از گزارشات ماده ۱۶۹مکرر معاف است را به نام شرکت ما گزارش کرده است و یا یک فروش دوبار گزارش شده است و … حالا من باید برای اصلاح اشتباهات آنها کاری بکنم ؟ مکاتبه ای ؟ توضیحی؟ ۴) چند موردی هم داریم که مخصوص فصل زمستان است و ما در سال بعد گزارش کرده ایم اما طرف حسابمان در دوره رسیدگی مذکور گزارش نموده است، این موارد را چه کنم؟( به عنوان مثال ما در زمستان دوره رسیدگی پیش فاکتور داده ایم ولی فاکتوری صادر نشده است و فاکتور در سال بعد صادر و توسط ما گزارش شده است) ۵) اگر به هر دلیلی ممیز؛ پی به خطا یا مغایرت های احتمالی نبرد آیا الزامی به پیگیری اصلاح چه از جانب خودمان و چه از جانب طرف حسابمان وجود دارد؟ آیا بعدها باز جداگانه به ارزش افزوده رسیدگی خواهد شد؟ پیشاپیش از شما به خاطر پاسخگویی به این تعداد سوال سپاسگزارم.
  من از اینکه بخش نظرات محل پرسش سوال نیست آگاهم ولی قبلا هم گفته ام متاسفانه بخش پرسش و پاسخ نمیتوان سوال مطرح کرد و به طور کلی شما در پکیچ های آموزشی خود می فرمایید سوالی داشتید ایمیل کنید ولی ایمیلی اعلام نمی کنید من پکیچ ارزش افزوده خریداری کرده ام و کلی سوال دارم چه کنم ؟

  • سلام به شما
   در پایان دوره ها و محصولات آدرس سایت و ایمیل شخصی مدرس ذکر شده و در حال حاضر کاربران بطور مداوم سوال می پرسند
   پیشنهاد میکنم حتما فیلم کارگاه گزارشات فصلی را دریافت کنید تمامی این سوالات بصورت واضح و با مثال بیان شده است . اگر هم سوالی بود این ایمیل hajimohamadi5@gmail.com

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here