با یک آگهی در مسیر تهران به اصفهان پولدار شدم!

8
1720

ساعت ۱:۳۰ صبح یکی از روزهای زمستان عازم تهران بودم. وقتی اتوبوس حرکت کرد در اتوبان نم نم برف می بارید. اولین باری بود که از برف باریدن ناراحت بودم. چون نگران دیر رسیدن به ترمینال بیهقی بودم. در تهران ماموریت داشتم از طرف شرکت به سازمان بنادر و کشتیرانی مراجعه کنم و باید ساعت ۹ صبح حضور پیدا میکردم قرارهام در ترمینال بیهقی و محل انتظار مسافرین با مشتریان را ساعت ۷.۳۰ ترتیب میدادم که بعد از ۱ ساعت مذاکره به دیگر کارها برسم و قرارهای بعدی هم ساعت ۱۶ دقیقاً یک ساعت قبل از برگشت از تهران.

شاید جالب باشه براتون که چیکار میکردم؟ من در آگهی روزنامه همشهری تهران آگهی میدادم. در آن سالها تلفن ثابت و محل مشخص الزامی نبود و بعد از تماس از طریق آگهی مراجعه به محل مشتریان و توافقات اولیه، بقیه رد و بدل کردن مدارک در ترمینال  انجام میشد. اعتماد مشتری هم معرفی شرکتی دولتی بود که آنجا پیمانی استخدام شده بودم. پرداخت مشتری هم در عابربانک ترمینال انجام میشد.تنها راز به پول رسیدنم وجوه واریزی به کارتم بود چون شرکت چند ماهی بود حقوقم را نداده بود. ولی این پول روی چه حسابی به من پرداخت میشد؟

در این بازار پر هیاهو فقط قیمت پایین مشتری را جذب نمیکند بلکه فکر جدیدتری کردم و آن هم خدمات متفاوت در حوزه ای که همه از آن صحبت میکنند. من در آگهی اینطور نوشته بودم” کنترل امور مالی و مالیاتی خود را به من بسپارید و پس از نتیجه حق الزحمه بدهید” و موبایلم. خیلی ها هم حقم را خوردند ولی دلیل نمی شود همه اینطور هستند. انقدر ادامه دادم که خودم باورم نمیشد در یک ماه حسابم در آن سالها به ۱۱میلیون تومان در یک ماه رسید. بعد از مدتی شرکتها زیاد شدند و کارم به تهران انتقال پیدا کرد و به فکر انتقال دستیابی اطلاعاتم به دیگران افتادم. کسانی که علاقه به کسب درآمد دارند و در حلقه نیاز به سرمایه و پارتی داشتن اسیر شده اند. من در این انتقال سعی کردم هیچ نقطه ای جا نماند و در طول چند سال تدوین آن آماده شده و هم اکنون خیلی از هموطنانم را به پول خوب رسانده است. نام این دوره آموزشی را حسابداران ثروت آفرین گذاشتم.

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان: فایل صوتی اشتباه

“بخشی از خاطرات میثم حاجی محمدی بنیانگذار پرشین حساب در ایران”

راز موفقیت در حسابداری

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

رسیدن به پیشرفت دو راه دارد راهی سریع و یک شبه و راهی که با سختی باید به آن رسید. منظور از سختی این نیست که حتما باید رنج کشیدن را تحمل کرد تا موفقیت را دید منظور پشتکار داشتن و صبور بودن است. انسانهای صبور که با دیدن کوچکترین مشکلی جا نمیزنند درصد رسیدن به موفقیتشان بیشتر از سایرین است. یک انسان در کودکی آمال و آرزوهای زیادی برای آینده خود دارد. وقتی از یک کودک در ارتباط با اهداف آینده اش سوال میشود اولین موضوعی که بیان میکند این است: ” میخام وقتی بزرگ شدم معلم بشم، دکتر بشم، خلبان بشم و…” انسان از اول هدفمند است. اما هرچه بزرگتر میشود بنا به شرایط و تغییرات روحیه اهدافش دگرگون میشود. تا آنجا که در جوانی اهداف کودکیش به نظرش مسخره میرسد. یک جوان تنها هدفش ثروتمند شدن و پولدار شدن است چرا که راه رسیدن به آرزوهایش را جادوی پول میداند.

بسیاری از مردم راه های زیادی برای موفقیت امتحان کرده اند که شاید سختی هم داشته اما فکر اقتصادی و هوش مالی نداشته است. مسیری که انسانهای موفق پیموده اند راه های عجیبی نیست نمونه اش را آقای میثم حاجی محمدی در ابتدای این مطلب بیان کردند. اما یافتن راه تازه برای افرادی که تمایل دارند برتر باشند ، کمی دشوار به نظر میرسد. عاقلانه ترین کار این است که با افراد موفق در ارتباط باشیم و از تجربیات آنها استفاده کنیم تا فرصت محدودمان را خرج راه هایی که خطاست نکنیم.

این مطلب را هم بخوانید:  تزریق جسارت در حسابداری!

شاید تصور این باشد مگر میشود کسی رمز موفقیت خود را در اختیار دیگری قرار دهد؟ بله چراکه نه ؟ ثروت همیشه وجود دارد و هیچگاه تمام نمیشود مانند هوایی که هرچقدر تنفس کنیم برای دیگران کم نمی آید. فقط باید آن را جذب کرد.

برای همین ما در این مسیر به شما کمک خواهیم کرد. برای یافتن چگونه و چرایی آن میتوانید در گردهمایی۲۳ شهریور در کنار افراد موفق تیم بزرگ پرشین حساب باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این دورهمی موفقیت با تلفن های ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸ و ۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰ تماس حاصل نمایید و یا از لینک اطلاع رسانی زیر استفاده کنید.

ما برای موفقیت شما برنامه های بزرگ داریم، اما قدم اولیه باشماست…

 

گردهمایی معرفی حسابداران ثروت آفرین

8 دیدگاه ها

  1. سلام همیشه از مطالبتون لذت میبرم وانرژی میگیرم و کمک کرد که از یک شهر کوچک به مرکز استان خوزستان بیام و در یک شرکت معتبر کار پیدا کنم ولی توقف نمیکنم دوست دارم برای خودم کار مالی انجام بدم تا ۳الی ۵ سال آینده (شرکت بزنم ) شدنی هست راه و روش های چگونه هستند! امیدوارم فایل ویدیو این همایش ها تهیه بشه و در اختیار علاقمندان قرار بگیرد که شرایط اومدن به پایتخت رو ندارن .

    • سلام دوست خوب. باعث دلگرمی ماست که کاربران عزیزی همچون شما با ما در ارتباط هستند و از راه های پیشنهادی به موفق رسیدند. افتخار بزرگیست که با ما همراه هستید. برای تهیه فایل ها حتما به دوستان برگزار کننده انتقال داده خواهد شد و در اطلاعیه های بعدی نتیجه مشخص میشود. با آرزوی موفقیت برای شما

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here