دانلود رایگان update کتاب قانون تامین اجتماعی

1
3507

قانون تامین اجتماعی

به نام خدا و سلام ، یکی از کاربردی ترین ابزار قانونی حسابداران در محیط کار کتاب قوانین تامین اجتماعی است . این کتاب توسط انتشارات متنوعی به چاپ رسیده است که کامل ترین آنها انتشارات سازمان تامین اجتماعی است چون به همراه جدیدترین آیین نامه ها در اختیار شما قرار می گیرد.

نسخه pdf کتاب قانون تأمین‌اجتماعی و آیین‌نامه‌های آن برای استفاده صاحبنظران، محققین، شرکای اجتماعی و علاقه‌مندان حوزه تأمین‌اجتماعی در پایگاه اطلاع‌رسانی تأمین‌اجتماعی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، در این کتاب که توسط معاونت حقوقی و امورمجلس این سازمان تهیه شده ، قانون تأمین‌اجتماعی همراه با آیین‌نامه‌های اجرایی آن به نحو مناسب گردآوری شده است. کاربران عزیزی که نکات مهم قوانین تامین اجتماعی را جستجو می کنند ، می توانند این مطالب را به همراه آیین نامه های کاربردی در این کتاب مطالعه کنند. علی الخصوص حسابدارانی که نیاز به دریافت جدیدترین آیین نامه های بیمه پیمانکاران هستند می توانند با مطالعه این کتاب به روز شوند .

برای دریافت نسخه pdf کتاب قانون تامین اجتماعی و آیین نامه های آن می توانید اینجا کلیک کنید .

با عضویت رایگان در کانال تلگرام  پرشین حساب می توانید از دریافت به روز ترین فیلم ها و فایل های حسابداری در تلفن همراه خود لذت ببرید 

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

Telegram.me/persianhesabicon256

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان فیلم آموزشی نحوه تکمیل اظهارنامه ارزش افزوده

1 دیدگاه

  1. باسلام و خسته نباشید خدمت شما . خیلی خوشحالم از اینکه در این سایت عضو شدم.خیلی متشکرم از بابت مطالب با ارزشی که برایم می فرستید.من حسابدار در یک شرکت واردات خودرو در منطقه آزاد هستم.اگر برایتان امکان دارد مطالبی در مورد قوانین مالیاتی و تامین اجتماعی و نحوه گزارش ارزش افزوده و گزارش خرید و فروش به دارایی و قوانین مربوط به عملکرد اگر برایم بفرستیدخوشحال می شوم. خیلی خیلی متشکرم از بابت مطالب بسیار زیبای شما.امیدوارم که همیشه پایدار باشید و سلامت.باتشکر

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here