Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
خانه / دانلود رایگان حسابداری / فایل صوتی:اگر مباحث جدید مالیات را ندانیم چه اتفاقاتی می افتد؟

فایل صوتی:اگر مباحث جدید مالیات را ندانیم چه اتفاقاتی می افتد؟

فایل صوتی:اگر مباحث جدید مالیات را ندانیم چه اتفاقاتی می افتد؟Reviewed by میثم حاجی محمدی on Jan 8Rating: 4.0فایل صوتی:اگر مباحث جدید مالیات را ندانیم چه اتفاقاتی می افتد؟ به نام خدا و سلام ، من در این فایل صوتی نکاتی را در ارتباط با الزام همه فعالان جامعه بخصوص مدیران برای کسب آگاهی به روز تر مباحث مالیاتی کردم که با یک نگاه متفاوت تر مطرح شده، متفاوت از این جهت که بسیاری از شما دوستان عزیز در همایش های مختلف مالیاتی بصورت رایگان و حتی هزینه ای، شرکت می کنید ولی به محض خروج از آنجا مانند یک فیلم سینمایی خوب که میبینید فراموش می شود. خیلی شفاف و رک خدمتتان عرض کنم مباحث جدید مالیاتی دیگر مانند گذشته سنتی نبوده و اگر کار با سامانه های و مدیریت آنها را در هنگام کار ندانید، باعث پسرفت شدید می شوید و ممکن است راحتتر از چیزی که فکر می کنید در بازار رقابت، شکست بخورید.

 

به نام خدا و سلام ، من در این فایل صوتی نکاتی را در ارتباط با الزام همه فعالان جامعه بخصوص مدیران برای کسب آگاهی به روز تر مباحث مالیاتی کردم که با یک نگاه متفاوت تر مطرح شده، متفاوت از این جهت که بسیاری از شما دوستان عزیز در همایش های مختلف مالیاتی بصورت رایگان و حتی هزینه ای، شرکت می کنید ولی به محض خروج از آنجا مانند یک فیلم سینمایی خوب که میبینید فراموش می شود. خیلی شفاف و رک خدمتتان عرض کنم مباحث جدید مالیاتی دیگر مانند گذشته سنتی نبوده و اگر کار با سامانه های و مدیریت آنها را در هنگام کار ندانید، باعث پسرفت شدید می شوید و ممکن است راحتتر از چیزی که فکر می کنید در بازار رقابت، شکست بخورید.

 

میثم حاجی محمدی – مبتکر و مدرس TIM مدیریت مالیات و بیمه در کسب و کار

 

دانلود فایل صوتی:اگر مباحث جدید مالیات را ندانیم چه اتفاقاتی می افتد؟

اگر از این مطلب خوشتان آمده است ...
شما هم ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید و مطالب پرشین حساب را مستقیم در ایمیل خود دریافت نمایید
در ضمن به جمع +24000 عضو دیگر خبرنامه بپیوندید

درباره‌ی میثم حاجی محمدی

میثم حاجی محمدی ، کارشناس مسائل مالی و مالیاتی هستم . خوشحالم که می تونم با ارسال مقاله هام کمکی به شما دوست گرامی کرده باشم . به همه دوستان عزیز پیشنهاد می کنم برای رسیدن به موفقیت یک لحظه هم کوتاهی نکنند.

پیشنهاد ما

معرفی کتاب شاه کلید شخصی حسابداری

معرفی کتاب شاه کلید شخصی حسابداریReviewed by میثم حاجی محمدی on Dec 29Rating: 4.0معرفی کتاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *