گزارشی از گردهمایی ثروت آفرینان ایران در تهران

0
1627

ثروت آفرینان ایران

سلام دوستان خوب پرشین حساب با آرزوی اوقاتی خوش برای شما عزیزان

برنامه ریزی های تیم پرشین حساب برای برگزاری گرد همایی جمعی از ثروت آفرینان ایران با موفقیت انجام شد. حضور تعدادی از مدیران مالی و کارفرمایان در این گرد همایی برای اثبات هدف تیم پرشین حساب که همان زمینه سازی برای ورود به بازار کار است، قابل بیان است. در این گرد همایی که از ماه گذشته ثبت نام آن انجام شد برای شفاف سازی مسیر ثروت آفرینان ترتیبی داده شد تا به طور عینی با فضای کسب و کار آشنا شوند.

حضور مهمانان ارجمندی همچون:

جناب آقای مرتضی جعفری ( مدیرعامل شرکت پخش سراسری شبکه دخانی کشور )

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

جناب آقای علی حاجی محمدی ( بنیانگذار همیاروردپرس و ژاکت)

جناب آقای مسلم رباطی ( میرمالی مجموعه علی دایی )

جناب آقای دکتر پیمان احمدی ( مدیر مالی گروه وستا تجهیز پارت )

جناب آقای مجتبی حامدی ( مدیرمالی مجموعه برجهای دریاچه چیتگر )

جناب آقای اشکان فروتن ( حسابرس هلدینگ پیمانی شرکت نفت فلات قاره )

و عزیزانی همچون:

جناب آقای عرب دوست از مدیران مالی و همکاران تیم پرشین حساب

سرکار خانم ملیحه ایرجی مدیر مالی و از اساتید تیم پرشین حساب

و جناب آقای غلامرضا حبیب حسابدار برگزیده ثروت آفرینان

در گردهمایی ثروت آفرینان ایران امری مهم و ارزشمند بود.

 

ثروت آفرینان ایران

محور اصلی این گرد همایی چگونگی راه اندازی کسب و کار برای حسابداران بود که در این خصوص جناب آقای حاجی محمدی بنیانگذار پرشین حساب و دوره ثروت آفرینان به بیان راهکارهای موفقیت و راه اندازی کسب و کار پرداختند. در این همایش چگونگی تقویت قدرت نه گفتن در حسابداران بیان شد. اینکه چگونه افراد در برابر پروژه های پیشنهادی خود پاسخ مثبت دهند و کدام پروژه را برگزینند تا به طور کامل اهداف و مقاصد آیندشان را پوشش دهد.

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان فایل صوتی :با بفرما وارد شوید!

قسمتی از این همایش به پرسش و پاسخ های دوستان اختصاص داشت سوالاتی که هم شرکت کنندگان از اساتید داشتند و هم سوالاتی که طبق روال تعیین شده به منظور جذب و استخدام حسابدار برای کارفرمایان حاضر در جلسه، طرح شده بود.  با توجه به حیطه فعالیت و خواسته های کارفرمایان عزیز سوالاتی مطرح شد که هرکدام از افرادی که توانایی و جسارت بیان پاسخ صحیح را داشتند برای مصاحبه دعوت شوند.

نتایجی که از این دورهمی عاید شد علاوه بر آشنایی با بازار کار و سوالات  و مطالب مورد اهمیت در حسابداری بازار کار، این بود که چه پروژه هایی برای حسابداران مانند پلی است برای پیشرفت و چه پروژه هایی حکم یک مانع برای تحقق اهداف را دارد. مواردی مانند پروژه های مشکوک به پول شویی، انجام عملیاتی جدای از سیستم حسابداری شرکت با اصطلاح دو دفتره بودن یا مواردی که این چنین است شاید در سالهای اول درآمد خوبی عاید فرد شود ولی در ادامه سختی ها و خسارتهای بیشماری را خواهد داشت و مهمترین ضرر آن باز ماندن از برگزیدن پروژه های مفید تر.

هدیه ویژه  به شرکت کنندگان گرد همایی ثروت آفرینان برگزاری ۵ جلسه آموزش رایگان نرم افزار مدیریتی کلیک ویو می باشد. جناب آقای احمدی آموزش این نرم افزار مهم و بین المللی را بر عهده گرفتند و قرار بر این شد تا افراد شرکت کننده در این دورهمی که ثبت نام خود در دوره ثروت آفرینان  تا پایان شهریور ماه تکمیل کنند این آموزش را رایگان دریافت کنند.

هدف تیم پرشین حساب برای برگزاری این نمونه همایش ها آشنایی علاقه مندان با اصول حسابداری و مالیاتی به صورت کاربردی و زمینه سازی برای ورود آنان به بازار کار است و در این راستا از افراد سرشناس و موفق این جامعه بهره میگیرد. یکی دیگر از همایش هایی که در روزهای آتی قرار است برپا شوددوره تمام اجرایی تهیه و تنظیم صورت جریان وجوه نقد می باشد. برای ثبت نام در این همایش از لینک زیر استفاده فرمایید.

این مطلب را هم بخوانید:  نحوه محاسبه مالیات قراردادهای پژوهشی با دانشگاه ها

دوره جامع غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here