ماجرای دیدارم با حمید استیلی

0
1239

ماجرای دیدارم با آقای حمید استیلی مربوط می شود به ماه رمضان سال۱۳۹۷،چندی پیش به مناسبت ماه مبارک رمضان از طرف رسانه های روزنامه دنیای اقتصاد در هتل اوین تهران به صرف افطاری دعوت شدم . همان روز دفتر اصفهان بودم و با پرواز خودم را تقریبا بعد از اذان به هتل رساندم. با عجله در حال حرکت به سمت سالن بودم که در ورودی هتل آقای استیلی را دیدم که با دوستانش در حال حرکت به سمت سالن بودم. عرض سلام مختصری داشتم و به اتفاق وارد اتاق vip هتل شدیم. تصور من این بود که ایشان هم مهمان دنیای اقتصاد هستند بعد از خوردن چای و اب جوش متوجه شدم که اشتباه شده و ایشان یک مهمانی خصوصی دارند . بلند شدم که و عذرخواهی کردم و گفتم ظاهرا من اشتباه وارد اتاق شدم و اگر اجازه بفرمایید از حضورتان مرخص شوم ، ولی آقای استیلی گفتند نه درسته بفرمایید بنشینید و به احترام ایشان نشستم.

تقریبا جلسه شروع شد و همانطوری که پیش بینی میکردم به نوعی مهمانی کاری بود و صحبتها پیرامون موارد بیزینس بود.در همان لحظه مسئول هماهنگی روزنامه دنیای اقتصاد با بنده تماس گرفت و به خانم رحمانی گفت که در جوار آقای استیلی هستم . بالاخره خانم رحمانی وارد اتاق شدند و از من دعوت کردند به جمع میمانان روزنامه دنیای اقتصاد بپیوندم . چون ایشان ناغافل وارد اتاق شدند دیگر فرصت زیادی برای پرزنت نداشتم و بلافاصله معرفی کوتاهی انجام دادم و از آقای استیلی اجازه خواستم که هم مرخص شوم و هم کارت ویزیتم را به ایشان بدهم. بازهم ایشان بر حسب احترام گفتند حضور داشته باشم و از دریافت کارت استقبال کردند. بعد از تقدیم کارت از حضورشان مرخص شدم و به جمع میهمانان روزنامه دنیای اقتصاد ملحق شدم.

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان:جزوه کامل نکات مهم اعتبارات اسنادی

نکته ای که میخواستم در این داستان خدمت شما عرض کنم این است که شاید شما در برخی مواقع در حساس ترین موقعیتها قرار بگیرید و اینجاست که اگر خیلی خوب بتوانید تمرکز کنید و جملاتی را هر چند کوتاه و مختصر بیان کنید که منجر به ارتباط شود. مهم برقراری ارتباط اولیه است و ارتباطات ثانویه و بعدی را باید دنبال و پیگیری نمایید.

  • یک حسابدار در راستای شغلی خود نباید دچار محدودیت محیطی باشد
  • یک حسابدار باید بداند کجا و چگونه پیشنهاد کاری را بدهد و کجا هیچگونه اقدامی نکند
  • هوشمندی در بازار کار تنها شرط موفقیت می باشد
  • پس یک حسابدار باید خیلی خوب به سمت بازار کار خیز بردارد و یک مشکل را بعد از بروزرسانی دایره اطلاعات خود حل کند و آن مشکل نحوه قیمت گذاری در بازار کار نام دارد

من سعی کردم تجربیاتم را در قالب یک بسته آموزشی شامل تکنیکهای حسابداری ، مالیاتی ، بیمه ای ، قوانین کار و تجارت و فرمول های کسب درآمد از حسابداری را تقدیم علاقمندان کنم. هم اکنون این بسته با شرایط خوبی در ماه رمضان با عنوان جشنواره دایره در حال برگزاری است که می توانید با همکاران خوبم در ارتباط باشید.

آرزومند موفقیت شما – میثم حاجی محمدی

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

 

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here