دسترسی رایگان به control panel قانون مالیاتها

3
1008

75

به نام خدا و سلام

واقعا خیلی خوشحالیم که کاربران توانمندی در عرضه مالیاتی و حسابداری وارد خانواده پرشین حساب شده اند و استعدادهای نهفته خود را به طرز حرفه ای نمایان می کنند. آقای داریوش عربدوست یکی از شرکت کنندگان دوره صفر تا صد مالیات در دانشگاه شریف بود که با ذوق و مهارت خاصی فایل کلمات کلیدی که قبلا توسط شرکت کنندگان اجرا شده بود، به صورت کاربردی تر آبدیت کنند.

ما هم از تمامی کاربران خلاق در انتشار طرح هایشان استقبال می کنیم و خوشحالیم که پرشین حساب فضایی برای ارائه این ایده های خلاق می باشد.

این فایل شبیه یک کنترل پنل اختصاصی است که می توانید در همیشه و در هر جایی از آن استفاده کنید. ضمن تشکر فراوان از جناب آقای عربدوست از شما دعوت می کنیم فایل را از طریق لینک زیر مشاهده کنید

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

ورود به کنترل پنل قانون مالیاته

 

 

این مطلب را هم بخوانید:  برنامه رادیویی حسابداری مالیاتی با تدریس میثم حاجی محمدی

3 دیدگاه ها

  1. سلام
    پیشنهاد میکنم این امکان را به صورت یک کلید ، مثل کلید استخدام در پرشین حساب و کلید دانلود رایگان جدید ترین جدول مالیات حقوق و … در صفحه اول قرار دهید

  2. سلام
    ممنون از شما و ممنون از آقای عربدوست به خاطر این کار عالی . زمان شروع اکسل ، شادی مرحوم پدرشان را مد نظر داشتند . قطعا به خاطر کارنیکویی که انجام دادند نیکویی نصیب خودشان و خوانواده شان خواهد شد. ممنون از این آقا و ممنون از شما.

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here