روش های جدید کسب درآمد از مشاوره مالیاتی

0
805 بازدید

آموزش مشاوره مالیاتی

 

داستان مسیر آموزش مشاوره مالیاتی خودم ….

آموزش مشاوره مالیاتی

همیشه تصورم از یک مشاور مالیاتی، فردی مسن یا پیر، ترجیحاً بازنشسته اداره دارایی بود و بارها هم این تصورم به یقین تبدیل شده بود و در دوره کارآموزی و حتی شرکتهایی که حسابدار و حتی مدیرمالی بودم، جلسات مشاوره مالیاتی با یک کارشناس سن بالا و گاهاً بازنشسته امور مالیاتی برگزار می شد و یا فردی بود که همه او را می شناختند و انقدر درگیر بود که وقت پاسخ به تلفن ها را نداشت.دیگه کم کم ناامید شده بودم چون با سن و سابقه کم عملاً کاری جلو نمی بردم.مجدد چند سالی با همان جایگاه سرپرست حسابداری ادامه دادم تا مدیرمالی یک شرکت شدم ولی تو این مدت خیلی به این موضوع فکر کردم حتی خیلی دنبال معرف و سفارش این موضوعات رفتم ولی بازهم نتیجه دلچسبی نگرفتم. کسب درآمد از مشاوره مالیاتی به یک رویا برایم تبدیل شده بود و پیش خودم فکر میکردم میشود روزی برسد که یک شرکت بابت شنیدن صحبتهای من پول پرداخت کند؟ هر روز همچنان طبق روال گذشته کتاب قانون مالیاتها و بخشنامه ها را مطالعه می کردم حتی روزهای تعطیل، ولی عدم جذب یک پروژه دلچسب کمی سردم کرده بود.

تا اینکه اتفاقی یک روز در نمایشگاه بین المللی خودرو حضور پیدا کردم و با چند تن از غرفه داران وارد مذاکره شدم و قرار بر این شد بعد از پایان نمایشگاه جلسه ای داشته باشیم در عین ناباوری در روز برگزاری جلسه هم هول کردم و هم با این کوه اطلاعات نتوانستم منظورم را به حضار جلسه برسانم و خیلی راحت پروژه های که شب و روز آرزو داشتم ببندم را از دست دادم . با تلاش های خیلی زیاد متوجه شدم که مشکل کارم کجاست و با برطرف کردن این مشکلات و دیگر مشکلات بعدی، خیلی آهسته به این باور رسیدم که شرط مشاوره مالیاتی صرفاً دارابودن اطلاعات کامل مالیاتی نیست و یا تنها پل ارتباطی یک مشاور مالیاتی بازنشسته بودن ادارات مالیاتی و یا یک ارتباط خوب نیست، البته بی تاثیر نیست ولی همه چیز نیست. جذب یک پروژه مالیاتی از چندین کانال امکان پذیر است ولی در کنار آن نحوه برگزاری جلسه، پاسخ به سوالات کارفرما، شکستن گارد رقیبان در جلسه و یک اجرای توانمند، اساسی ترین عامل موفقیت یک مشاور است.

 

میثم حاجی محمدی – مشاور و تحلیلگر عالی مالیاتی و نویسنده کتاب صفر تا صد مالیات

 

تحقیقات من
بعد از بن بستها، تقریباً کوچه باریکی برای ورد به دنیای مشاوره پیدا کردم و تحقیقات گسترده ای را آغاز کردم و حتی ناچار شدم چند ماهی عمداً بیکار باشم تا نتیجه لازم را بدست آورم. بعد از بررسی ها متوجه شدم مشاورین مالیاتی موفق همیشه با دو فرآیند متفاوت روبرو هستند
جذب و اجرای اولین جلسه : منظور این است که شما در اولین قدم باید کانال های جذب و باصطلاح نیاز را شناسایی کنید و در اقدام بعدی باید خیلی خوب جلسه اول را برگزار کنید، این همان مشکلی است که بیشتر کارشناسان در ابتدا بارها با آن مواجه بودند.
اجرا و پیگیری مستمر: در ادامه روند مشاوره مالیاتی، یک کارشناس مشاوره باید انقدر خوب اجرا کند تا کارش نتیجه بخش شود و باعث ابراز رضایت موسسه و واحد درخواست کننده شود.
اگر این دو مسیر به خوبی و سلامت طی شود، دیگر کار شما برای اجرای مشاوره مالیاتی خیلی راحت شده و دوستان و همکاران در عین ناباوری، پیشرفت رو به رشد شما را تماشا می کنند.

 

روش های جدید کسب درآمد از مشاوره مالیاتی چیست؟
نام دوره ای غیر حضوری است که شامل یک کتاب صوتی همراه با یک فیلم ویدئویی است . با جمع آوری اطلاعات پرکاربرد در خصوص نحوه اجرای مشاوره مالیاتی، یک دوره غیرحضوری را آماده کردم که می تواند تجربه ای جدید و متفاوت را در اختیار علاقمندان قرار دهد. البته ادعا نمی کنم همه چیز در این دوره قرارداده شده و کولاک می کند ولی بیشتر مشکلات جذب و اجرا مشاوره مالیاتی را آموزش می دهد البته به خود فرد هم بستگی دارد .
این دوره در هیچ آموزشگاه و وبسایتی تدریس نشده و نمی شود و کاملا خلاقانه طراحی شده است، برخی از عناوین مهم این دوره غیرحضوری عبارتند از :
• نحوه تشخیص و عیب یابی پرونده
• آموزش پیگیری مکاتبات با اداره دارایی
• پیگیری مابه التفاوت های پرداخت شده مالیات
• نحوه جستجو و رسیدگی به پرونده مالیات بر ارزش افزوده
• کشف جرائم جامانده و انباشت شده
• نحوه قیمت گذاری بر پروژه مالیاتی
• نحوه مذاکره درباره حق الزحمه جذب پروژه
• شیوه برخورد و تعامل با ممیز
• نحوه جمع آوری اطلاعات به شیوه پلیسی
• نحوه بستن پرونده و جلوگیری از حادثه بی اعتباری
• مذاکرات ماده ۱۶۹ به سبک حوزه کد اقتصادی
• معرفی مشاغل پر مخاطره جهت جذب و اقدام

 

چند درس خوب از روش های جدید کسب درآمد از مشاوره مالیاتی

 

اولین درس: پایه گذاری و اثرگذاری در مشاوره
شروع مشاوره چگونه است؟ اصلاً چگونه کاری کنیم که شرکتها به ما اطمینان کنند و مشکلات خود را به ما بسپارند؟
مشکل بزرگ اینجاست که یک جوان یا یک فرد مسن بعد از همه هزینه کردن ها و دوره دیدن ها و حتی تجربه کسب کردن ها ناخواسته درجا می زند و هنوز هشتش گرو نه آن است و با اینکه به این نتیجه رسیده است که نباید اینگونه باشد ولی یک راه مطمئن، یک مشاور حرفه ای و یا اصلا یک پشتوانه ندارد که با جایگاهی که دارد دچار لغزش و سرزنش خانواده نشود.پس باید اولین تکنیک که نامش ” پایه گذاری” است را بدانندو پاسخ سوال را درر عمل کسب کنند نه تئوری و آموزشی
دومین درس : پرزنت و تجویز سوزن نامحسوس
چگونه بتوانیم در یک جلسه پرزنت مالی و مالیاتی طوری اجرا کنیم که متفاوت از دیگر اشخاص و شرکتها شویم؟
بارها و بارها این طرف و آن طرف شنیده اید و دیده اید که باید هدف داشته باشید و اعمتاد به نفس و باور و انگیزه و اراده و این موارد ولی حالا دیگر جواب نمی دهد شما باید با آن ابزارها به یک نتیجه برسید حالا چیکار کنید؟ در یک جلسه مرگ و زندگی، بله برای کسی که درآمدش از این راه است حکم مرگ و زندگی دارد چون باید خرجش را ساپورت کند و باید طوری مذاکره تخصصی کند تا کارفرما ضمن احساس نیاز شدید به او پیشنهاد همکاری را در همان جلسه یا بعد از جلسه بدهد نام دومین تکنیک “سوزن نامحسوس” نام دارد که خیلی از حرفه ای ها هم نمی دانند چگونه باید اجرا شود

 

کسب درآمد از مشاوره مالیاتی برای چه افرادی مناسب است؟
با عرض معذرت، خیلی واضح باید عرض کنم خدمتتان، این دوره مناسب برای افرادی است که با چارچوب تکنیکهای مالیاتی آشنا هستند و انقدر اطلاعات خوبی دارند که اگر همین حالا شرکتی با آنها وارد مذاکره شوند فقط در پرزنت و نحوه اجرا مسیر مشاوره با مشکل مواجه خواهند شد، متاسفانه اغلب حسابداران و مدیران مالی فقط یک روی سکه را می بینند که نیاز بازارکار برای مشاوره مالیاتی است ولی روی دیگر مهمترین بخش است. اینکه شما چطور این افراد نیازمند به مشاوره مالیاتی را پیدا کنید و چگونه اجرا نمایید.پس لازم برای استفاده از آموزش کسب درآمد از مشاوره مالیاتی، تسلط بر تکالف مهم مالیاتی، دفاعیات و سامانه های الکترونیکی امور مالیاتی و همچنین قانون مبارزه با پولشویی است.
اگر احساس می کنید در اصل موضوع و یادگیری آن مشکل دارید نگران نباشید یک پیشنهاد موثر در انتهای همین مطلب برای شما دارم.
انگیزه اصلی من از طراحی آموزش روش های جدید کسب درآمد مشاوره مالیاتی چه بود؟

 

• اعلام نیاز بیش از حد مدیران شرکتها، مشاغل و موسسات و ایجاد یک بازار داغ
• تغییر شیوه محاسبات مالیاتی در اصلاحیه قانون مالیاتها
• پتانسیل خیلی خوب حسابداران و مدیران مالی در اجرای تکالیف مالیاتی
• کسب درآمد خیلی خوب به عنوان یک منبع جدید در کنار شغل اصلی

 

جهت مشاهده قسمت هایی از مشاوره مالیاتی می توانید کلیپ های زیر را مشاهده کنید

 

 

شما با حضور در این طرح این فرصت را پیدا می کنید تا در کنار شغل اصلی خود، کار مشاوره مالیاتی را به عنوان منبع درآمد جدید و شغل دوم خودتان پیاده سازی کنید

 

[vcex_button url=”http://persianhesab.com/pay” title=”Visit Site” style=”graphical” align=”center” color=”green” size=”large” target=”self” rel=”none”]شروع آموزش روش های جدید کسب درآمد مشاور مالیاتی ۳۱۰،۰۰۰ تومان [/vcex_button]

 

اگر احساس می کنید هنوز تسلط کافی ندارید، ناامید نباشید، چند پیشنهاد دارم :

 

  • مطالعه کتاب قانون مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده که زمان نسبتاً زیادی را می طلبد و بدون اجرا بی فایده است
  • حضور در یک دفتر مشاوره مالیاتی و کسب تجربه لازم
  • حضور در یک دوره خوب آموزش مالیاتی که کاربردی باشد
  • ثبت نام در دوره غیر حضوری آموزش مالیات پرشین حساب و همراهی با کارشناسان مشاوره ما

کاری که من به عنوان بنیانگذار مرکز رشد بازار حسابداری و مالیاتی کشور ( پرشین حساب) انجام دادم آموزش عملیاتی طرح جامع مالیاتی در قالبرصفر تا صد مالیات است که نتیجه آن پرورش بیش از ۱۷۰۰ کارشناس مالیاتی در سراسر کشور بوده است. این دوره غیر حضوری شامل ۱۰ جلسه ۲٫۵ ساعته است و عناوین زیر را پوشش می دهد :

 

مشاهده دوره غیرحضوری آموزشی صفر تا صد مالیات

 

 

 

[vcex_button url=”http://persianhesab.com/pay” title=”Visit Site” style=”graphical” align=”center” color=”green” size=”large” target=”self” rel=”none”]شروع آموزش روش های جدید کسب درآمد مشاور مالیاتی ۳۱۰،۰۰۰ تومان [/vcex_button]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید