در کار حسابداری کی ” نه ” بگویید کی “بله “

0
931

کارحسابداری

یکی از دغدغه های اصلی بسیاری افرادی که تصمیم دارند از شغل حسابداری درآمد داشته باشند این است که خیلی دقیق نمی دانند کی به یک پیشنهاد پاسخ منفی بدهند که ممکن است با پاسخ مثبت خودشان را دردسر بزرگی بیندازند و یا برعکس کی باید مثبت باشند و اگر منفی باشند پروژه  های را از خود دور می کنند.برای نه گفتن و بله گفتن باید تمرین کنید. انقدر تمرین داشته باشید تا تجربه شما نسبت به دیگر همکارانتان افزایش یابد. حتماً دوست دارید بدانید این تمرین ها کجاست؟ این یکی از موضوعاتی است که قرار است در گردهمایی بزرگی با نام معرفی حسابداران ثروت آفرین مطرح شود. برای اینکه بدانید دیگر موضوعات این گردهمایی چیست و چه موضوعاتی در آن مطرح می شود ادامه مطالب این صفحه را با دقت بخوانید.

حسابداران ثروت آفرین

نام این گردهمایی ” معرفی حسابداران ثروت آفرین”  نام دارد قبل از توضیح مهم بودن این گردهمایی اجازه بدهید علت طراحی آن را خدمت شما عرض کنیم . در جامعه ای که هنوز صحبت از بیکاری داغ است تعداد زیادی کارفرما هستند که به دنبال فردی می گردند که کارهای مالی انها را انجام دهد و همینطور حسابداران زیادی هستند که بازار را می شناسند و حتی ارتباط خوبی دارند ولی همچنان درآمد خوبی ندارند و تصورشان این است که در شهرستان و یا حتی کلان شهرشان عقب افتاده اند. ما برای حل این مشکل یک دوره کامل با نام حسابداران ثروت آفرین را تدوین کردیم که تصمیم گرفتیم بصورت عملی و در یک گردهمایی صمیمانه جزئیات آن را تشریح کنیم. نکاتی در این گردهمایی یک روزه می آموزید که زندگی شما را متحول می کند. با افرادی آشنا می شوید که روزی مثل شما بودند و الان درآمد شان از حسابداری میلیونی شده است .تمرین هایی را عملی باید انجام دهید که جسارت و تصمیم گیری شما را چند برابر می کند. همینطور با انتظارات کارفرما آشنا می شوید.

حسابداران ثروت آفرین

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

نه،  فقط اجرای امور مالیاتی خدمات با کیفیت محسوب نمی شود البته می تواند مکمل کار حسابداری باشد که توسط چند نفر و یا یک نفر انجام می شود.بلکه باید اجرای خدمات حسابداری کاملاً منطبق با رعایت تکالیف و قوانین مالیاتی باشد تا مجموعه را با جرائم احتمالی مواجه نکند.در حال حاضر بازار کار فقط برای حسابدارانی خوب است که بر اساس همین دیدگاه سرویس مالی ارائه می دهند.پیاده سازی قوانین جدید مالیاتی همراه با تکالیف و دستورالعمل های جدید باعث شده است توجه به نظم و هماهنگی در سیستم حسابداری شرکتها و حتی مشاغل بیشتر شود و دارندگان کسب و کارها بجای اینکه یک حسابدار نمادین داشته باشند که حسابهای روزمره آنها را ثبت کند به دنبال یک فرد با ارائه خدمات با کیفیت باشند. کاری که ما در این گردهمایی انجام می دهیم اشتراک گذاری تجربیات است و نتیجه آن جلب رضایت یکی از کارفرمایان به نماینده دیگر کارفرمایان جهت استخدام یک حسابدار در مجموعه اش است. همینطور در این گردهمایی میثم حاجی محمدی به عنوان طراح دوره موثر و غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین نکاتی را در خصوص شرایط و دیگر امکانات این دوره با ارزش خدمت حضار مطرح می کند.

این مطلب را هم بخوانید:  تبدیل اعداد به حروف در اکسل به کمک افزونه کاربردی d2a (ویدئو)

حسابداران ثروت آفرین

حسابداران ثروت آفرین حسابداران ثروت آفرین حسابداران ثروت آفرین حسابداران ثروت افرین

حسابداران ثروت آفرین

حسابداران ثروت آفرین

مخاطب این گردهمایی دارندگان شرکتهای حسابداری نیستند چون به هر طریق ممکن شرکت خود را راه اندازی کرده اند.و شاید خیلی نیازی نداشته باشند که کی و چه موقع و حتی چگونه این اقدام را انجام دهند. مخاطب اصلی این گردهمایی علاقمندانی هستند که یا ارتباط خوبی با دیگران دارند و می خواهند کار حسابداری با کیفیت و مسلط ارائه کنند و یا ارتباط با هیچ کجا ندارند و به دنبال راه اندازی کسب و کار خود از شغل حسابداری هستند و نه معرف و نه آشنایی دارند. مخاطبان این کارگاه برنامه نیاز دارند و مهارت.  ما به آنها نشان می دهیم چه مهارتهایی نیاز دارند و چه کارفرمایانی را برای کارشان غربال کنند تا با مشکلات عدم واریزی مواجه شوند.

حسابداران ثروت آفرین

معرفی حادترین مشکلات سیستم های حسابداری شرکتها در قالب سرفصل های دوره حسابداران ثروت آفرین ( ثبت سند، گزارش ، نحوه تحریر دفاتر، نگهداری داراییها، کنترل تسهیلات و صورتهای مالی )

معرفی حادترین مشکلات مالیاتی کسب و کارها در قالب سرفصل های حسابداران ثروت آفرین ( تشکیل پرونده ، مالیات بر ارزش افزوده ، گزارش فصلی و ارتباطات و دفاعیات با حوزه مالیاتی )

معرفی آموزش های مورد نیاز جهت ارائه خدمات با کیفیت مالی و مالیاتی

آموزش ایجاد ارتباط اولیه با کارفرما : اشکال تراشی مودبانه

آموزش قیمت گذاری بر روی یک پروژه حسابداری

چه پروژه های ارزش وقت گذاشتن دارد؟

آموزش تشکیل تیم خوب برای کارهای گروهی حسابداری

چگونه بوی پروژه های دردساز را حس کنید؟

آموزش نحوه قرارداد بستن با نیروهایی که برای شما می خواهند کار کنند

آموزش نحوه انعقاد قرارداد خودتان با شرکت یا شخص دیگر

این مطلب را هم بخوانید:  چگونه با کاراموزی حسابداری در منزل با تجربه می شوید؟

 

 

کارحسابداری

حسابداران ثروت آفرین

حسابداران ثروت آفرین

مربی شما در این گردهمایی میثم حاجی محمدی است.فردی که عاشق مشکلات و چالش است. در حوزه کاریش بارها شکست خورده ولی از این اتفاقات به عنوان یک سرمایه بزرگ یاد می کند چون به اعتقاد ایشان اگر مشکلات و باصطلاح بدبیاری ها نباشند پلمب افکار باز نمی شود و اگر هم باز شود خیلی خوب آب بندی نشود تا اینکه زنگ خطر شنیده شود. با میثم حاجی محمدی بیشتر آشنا شوید :

 • بنیانگذار سایت پرشین حساب
 • نویسنده کتاب صفر تا صد مالیات
 • طراح و مدرس دوره غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین
 • نویسنده کتاب مالیات و تجارت الکترونیک
 • گردآورنده بزرگترین اثر نفیس آموزش جامع حسابداری و مالیات
 • مبتکر طراحی و راه اندازی اولین کارت هوشمند خدمات مالی در ایران
 • مبتکر اولین دوره تخصصی آموزش مالیلات با نام صفر تا صد مالیات در کشور
 • مشاور مالی و مالیاتی پروژه ملی آزاد راه همت – کرج
 • مدیر مالی برند شانتویی و چند برند دیگر از کشور چین در ایران
 • مشاور مالی در ساخت پروژه یادمان برج میلاد
 • مشاورمالی پروژه مترو مشهد
 • سرپرست اجرایی در قرارداد صاایران و سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران
 • مشاور مالی و مالیاتی بزرگترین برندهای تجاری کشور
 • حضور در بیش از ۲۵۰ جلسه از هیات های مالیاتی کشور
 • کارشناس مالیاتی در رادیو
 • مدرس برگزیده مالیاتی روزنامه دنیای اقتصاد
 • مدرس برگزیده حسابداری و مالیاتی در جهاد دانشگاه صنعتی شریف
 • مدرس برگزیده حسابداری و مالیاتی در جهاد دانشگاه شهید بهشتی
 • مدرس برگزیده حسابداری و مالیاتی در جهاد دانشگاه اصفهان
 • سخنران همایش بزرگ تجار و بازرگانان کشور در هتل المپیک تهران
 • سخنران همایش موفقیت در حسابداری در دانشگاه شیراز
 • سخنران همایش موفقیت در حسابداری در بندرعباس
 • مدرس برگزیده در گردهمایی فعالان اسکله شهید رجایی در استانداری بندرعباس
 • سخنران همایش موفقیت در حسابداری در هتل پیروزی اصفهان
 • سخنران همایش مراقبت های مالیاتی در جمع دندانپزشکان کشور
 • سخنران همایش موفقیت در حسابداری در دانشگاه ایلام
 • سخنران همایش مالیاتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز
 • سخنران همایش بزرگ مالیاتی استان قم در هتل ونوس
 • مدرس برگزیده مالیاتی در دانشگاه دولتی قم
 • مشاور مالیاتی روزنامه خراسان
این مطلب را هم بخوانید:  چگونه در بازار حسابداری مشاغل پروژه بگیرید؟

 

 

حسابداران ثروت آفرین

این کارگاه پر هیجان روز پنج شنبه ۲۳ شهریور ماه راس ساعت ۱۵  برگزار می شود و مدت زمان آن ۴ ساعت می باشد. زمان استراحت هم ۲۵ دقیقه در نظر گرفته شده است که از شرکنندگان پذیرایی بعمل خواهد آمد.تعداد ظرفیت اولیه این کارگاه ۷۰ نفر در نظر گرفته شده است و پس از تکمیل متاسفانه امکان اضافه شدن یک صندلی هم نخواهد بود.محل برگزاری تهران در منطقه پاسداران می باشد.

حسابداران ثروت آفرین

حسابداران ثروت آفرین

مبلغ واریزی علاقمندانی که تا روز حسابداران ثروت آفرین  ثبت نام خود را قطعی کنند حسابداران ثروت آفرین  خواهد بود.تکمیل ظرفیت شروع شده اگر تصمیم دارید در این گردهمایی حضور  داشته باشید ثبت نام خود را قطعی کنید.

کارحسابداری

حسابداران ثروت آفرین

در این کارگاه مهیج یک مسابقه عملی داریم شاید شما جزو این برنده این مسابقه باشید و می توانید شانس خود را یکبار با حضور در کارگاه امتحان کنید. نحوه برگزاری مسابقه به این صورت است : یک از مدیران برگزیده کشور که نیاز به حسابدار دارند دعوت می کنیم تا در جلسه حضور پیدا کنند. و سوالی مطرح می کنیم که برگرفته از نیاز این مدیر گرامی است از افرادی که پاسخ صحیح بدهند قرعه کشی می شود و از ۲ نفر دعوت می شود که روبروی کارفرما قرار بگیرند و خدمات خودشان را ارائه کنند.فردی که بتواند همکاری را در این جلسه به قرارداد برساند دوره جامع غیر حضوری حسابداران ثروت آفرین را با ۱۰۰ درصد تخفیف ثبت نام می کند.

حسابداران ثروت آفرین

بعد از آشنایی با اصول راه اندازی کسب و کار در حسابداری، و در انتهای این گردهمایی،میثم حاجی محمدی نکاتی به شما آموزش می دهد که در هیچ کلاس و دوره ای افشا نمی شود و آن هم اصول و فنون راه اندازی شرکت خدمات مالی و مالیاتی است. اینکه چه موقع؟ چگونه؟ با چه میزان سرمایه ؟ می توانید یک شرکت حسابداری در محل مورد نظر خود راه اندازی کنید.

یک روز پرهیجان را در کنار طراح و دیگر حسابداران ثروت آفرین می گذرانید

با انواع استارتر های راه اندازی یک شرکت حسابداری آشنا می شوید

مشاوره حضوری برای تصمیم قاطع جدایی از کارمندی دریافت می کنید

شک شما برای کسب درآمد ایده آل از حسابداری برطرف می شود

با حسابدارانی که مثل شما درامد عادی داشتند و الان میلیونر هستند آشنا می شوید

کارحسابداری

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here