دانلود فایل صوتی وبینار سیستم سازی مالیاتی

2
1045

میثم حاجی محمدی

 مشکل مالیاتی بسیاری از مودیان و فعالان حوزه اقتصادی کشور و حتی حسابداران، عدم تسلط بر روند اجرایی قانون مالیاتها و قانون مالیات بر ارزش افزوده است. اینکه فقط متن قانون را بدانید کفایت نمی کند بلکه باید بر نحوه اجرای تکالیف مرتبط آن مسلط باشید، شاید شما در جایگاه یک مدیر کسب و کار و حتی یک حسابدار این زمان و فرصت را برای یادگیری نداشته باشید و فعلا تصمیم دارید به خوبی تکالیف را اجرا کنید. بهترین راهکار در این خصوص، سیستم سازی مالیاتی است البته نام این کلمه کمی پیچیده است ولی اجرای آن کار آسانی است البته خودتان به تنهایی نمی توانید به خوبی پیاده سازی کنید و حتما در ابتدا باید از حضور یک مشاور توانمند در حوزه مالی و مالیاتی بهره ببریدو خوشبختانه در حال حاضر کارشناسان توانمندی در جای جای کشور عزیزمان حضور دارند و شما می توانید از حضور ارزشمندشان بهره ببرید.

 

من هم به عنوان عضو کوچکی از جامعه مدرسین حوزه مالیاتی تمام توان خود را برای بهبودی فضای اجرایی مالیات به کار می برم و سعی کردم در وبینار سیستم سازی بطور مختصر توضیحاتی در این خصوص ارائه کنم.این وبینار بصورت صوتی برگزار شد که در همین صفحه می توانید به تمامی فایل ها گوش دهید.

با توجه به برگزاری انواع همایش های مالیاتی هنوز سوالات زیادی در خصوص امور مالیاتی و نحوه پیاده سازی طرح جامع مالیاتی باقی مانده و مدیران و حسابداران پرتوان کشور به دنبال حل ان هستند. خوشحالیم از این بابت که سطح آموزش مالیاتی در سراسر کشور تلاش می کنند تا با تدریس و مشاوره های کارساز، دارندگان کسب و کارها و مجریان با صلابت که همان فعالان حوزه مالی هستند را آگاه تر کنند.یک خسته نباشید جانانه به تمامی همکاران و اساتید و مسئولین مالیاتی عرض می کنیم. در این فایل ها من چند راهکار موثر برای افزایش ایمنی در امور مالی و مالیاتی فعالان اقتصادی ارائه می شود.به اعتقاد من در حال حاضر مشکل بیشتر اشخاص و شرکتها اصل قانون مالیاتها نیست بلکه نحوه اجرای اصولی و بدون ایراد آن است که باید در جهت آموزش آن تلاش کرد.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  نکات مهم از حسابداری سرمایه گذاری در سهام، استاندارد 15 حسابداری

این وبینار آنلاین با همکاری مجله واردات و صادرات که بیشتر در حوزه امور واردات و صادرات فعال هستند برگزار شد. آدرس این کانال در تلگرام  https://t.me/import_export  می باشد .

مدرس این وبینار

بنده میثم حاجی محمدی بعنوان مدرس اقدام به ارائه راهکارهای مالیاتی جهت حل مشکلات جریمه زدایی و مواجه شدن با بحران در تکالیف مالیاتی نمودم. سیستم سازی مالیاتی عنوانی است که با اجرا کردن ان در مجموعه خود قبل از اینکه حوادث خسارت بار مالی و مالیاتی به سراغ شما بیایند، با برنامه ریزی مناسب هیچگاه با آن مواجه نخواهید شد.

میثم حاجی محمدی

در فایل صوتی زیر هم  از نحوه حل مشکلات خودش از طریق یادگیری مالیات نکاتی را خدمت شما بیان نموده ام :

 

دریافت فایل های صوتی وبینار سیستم سازی مالیاتی 

2 دیدگاه ها

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here