آموزش ویدئویی و نکته به نکته حسابداری مشاغل بند- ب

3
1048

Mockups

محصولی جدید از گروه پرشین حساب

 متاسفانه به تعداد حسابدارانی که به دنبال اشتغال در بازار کار هستند به همان تعداد صاحبان مشاغل بند ب به دنبال حسابدار و برطرف کردن مشکلات مالیاتی خود هستند

مشاغل بند ب چه افرادی هستند؟

کلیه واحدها و فعالان اقتصادی در ماده ۹۵ قانون مالیاتهای مستقیم به ۳ دسته اصلی تقسیم می شوند الف – ب – ج که در ماده ۹۶ تکالیف اجرایی هر دسته مشخص شده است شما هم می توانید ملاحظه کنید : مشاهده ماده ۹۵ _______ مشاهده ماده ۹۶ ، در ادامه بند ب اشخاص حقیقی هستند که طبق لیست سازمان امور مالیاتی در این گروه قرار گرفته اند که عمده ترین آنها عبارتند از : طلافروشان، هتل داران ، مشاورین املاک، بنگاه های اتومبیل ، صاحبان کارگاه های تولیدی ، دفاتر اسناد رسمی، چاپخانه داران ، آهن فروشی ها، وکلای دادگستری ، پزشکان و دندانپزشکان و دامپزشکان 

حوزه استحفاظی بند ب دست کمی از حوزه الف ندارد و جالب است بدانید تعداد زیادی از مشاغل کشور در این بخش قراردارند . دوباره باید به عرض شما برسانیم اگر الف و ب را در مجموع ۹۰ درصد و بند ج را ۱۰ درصد در نظر بگیریم خیلی راحت متوجه خواهید شد تقریبا نیمی از بازار کار متعلق به ب است . حال انکه صاحبان مشاغل همیشه به دنبال یک فرد توانمند حتی غیر حضوری برای سرو سامان امور مالی و مالیاتی خود هستند.

این مطلب را هم بخوانید:  نحوه رسیدگی تعدیلات سنواتی در حوزه مالیاتی؟

اشتباه بزرگ بند ب ها 

اشتباه فاحش این فعالان این است که معمولا با خریدن یک نرم افرار نسبتاً ارزان کل داستان مالی و مالیاتی را تمام شده تصورمیکنند و گاها خود فرد مالک و یا یک اپراتور اجرا را در دست می گیرند که وقتی به رویدادهای قانونی از جمله تمدید مجوز و یا نامه های ابلاغی برخورد می کنند نگرانی تمام وجودشان را فرا می گیرد و حق هم دارند چون فکر می کردند با توافق و پرداخت مالیات سالیانه و حتی جدیداً نصب سامانه فروشگاهی کار تمام است . در صورتی اصلا اینطور نیست. مشکلات دیگری در ادامه مسیر وجود دارد که ما در یک بسته اموزشی کاربردی تمامی نکات را به همراه جزوه کاربردی آموزش می دهیم .

محتویات بسته آموزشی حسابداری بند ب

با توجه نیاز شدید اغلب صاحبان مشاغل و خوشبختانه ورود تعداد زیادی از حسابداران در این حوزه، ساخت یک محصول کاربردی را درباره جزئیات و تکنیکهای اجرایی مشاغل بند ب لازم و ضروری دانستیم . بخش های مختلفی در طراحی محصول در نظر گرفته شده است  که توجه شما به فهرست برخی از آنها بصورت تیتر وار جلب می نماییم :

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

 •  آموزش ساخت اکسل درامد و هزینه
 • آموزش نحوه تحریر دفاتر قانونی درآمد و هزینه
 • آموزش شناسایی درآمد مشاغل بند ب راهکارهای بازاریابی پروژه های بند ب
 • آموزش سیستم مالیات بر ارزش افزوده در گروه ب
 • آموزش پیاده سازی ماده ۱۶۹ مکرر در سیستم مشاغل اشخاص حقیقی
 • نحوه عبور از اشتباهات زیان ده جهت مشاوره به مشاغل
 • شناسایی نقاط ضعف انواع و اقسام طبقه بندی مشاغل
 • آموزش آپشن های مهم کنترل داخلی مشاغل بند ب
این مطلب را هم بخوانید:  از دفتر مشاغل (درآمد و هزینه) چه می دانید ؟

این بسته حاوی فیلم ، جزوه اموزشی ، دستورالعمل یادگیری ، فایل صوتی و ۳ تمرین می باشد .

نحوه دریافت بسته آموزشی 

 

جهت دریافت بسته آموزشی اینجا کلیک کنید.

این بسته با پست پیشتاز و بدون دریافت هزینه پستی به نشانی شما دوست عزیزی که کد پستی خود را به همراه آدرس دقیق اعلام می کنید، ارسال می گردد. مدت زمان انتظار برای رسیدن مرسوله حداکثر : ۳ روز کاری خواهد بود

 

اطلاعات بیشتر را از شماره ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۱ بپرسید

3 دیدگاه ها

 1. با سلام و احترام خدمت شما-برای ارسال درخواست این محصول برای یکی از دوستان وقتی روی پرداخت آنلاین کلیک میکنم صفحه با خطای HTTPERORمواجه میشه.متشکرم پیگیری بفرمایید.

 2. با سلام
  آیا با خرید بسته آموزشی فوق میتوانیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و اظهارنامه مالیات عملکرد و صورت معاملات فصلی مشاغل بند ب را تهیه کنیم یا نیاز به آموزش های دیگری نیز می باشد؟
  با تشکر

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here