بانک فرم حسابداری

25
4333

فرم حسابداری

فرم حسابداری

همه حسابداران و شاغلین امور مالی نیاز به یک سری فرم حسابداری از پیش تعریف شده برای اجرای هرچه بهتر کارهای خود دارند. فرم حسابداری شامل پیش فرض هایی است که برای جمع آوری مدارک و مستندات حسابداران را یاری می کند. تعداد آنها با توجه به نوع فعالیت شرکتها متفاوت هستند ولی فرم حسابداری برای همه آنها می تواند مشترک باشد که ما در اینجا مهمترین را تقدیم شما می کنیم.

تسلط شما در نامه نگاری با سازمانها چقدر است؟

نگارش اصولی یک نامه می تواند یک ابزار کاربردی محسوب شود 

شما می توانید با این مجموعه ایده بگیرید و طراح نامه های مهم در شرکت خود شوید

شاید دوستان خیلی زیادی دراجرای صحیح فعالیتهای مالی مشکلی نداشته باشند و با تسلط خیلی خوب کارها را پیش ببرند ولی در نگارش صحیح و حرفه ای یک نامه کاربردی مشکل داشته باشند . نامه ای که بتواند خیلی خلاصه و شفاف ، درخواست شما را به سازمان امور مالیاتی و یا سازمان مالیات بر ارزش افزوده برساند . به علاوه اینکه این نامه می تواند نوع کلام شما در مکاتبات اداری باشد .به عنوان مثال اگر شما یک فرم ساده مانند فرم درخواست مساعده حقوق در اختیار نداشته باشید ممکن است در نگهداری اسناد و مدارک کارشناس مالیاتی با مشکل مواجه شوید .

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

آیا می دانستید نحوه نوشتن یک نامه اداری خیلی خوب ، یک امتیاز خیلی مهم برای شما نزد مدیران محسوب می شود ؟

بله ، این یک واقعیت است ، اگر شما بتوانید خودتان طبق دستور مدیرعامل یک تعهد نامه آموزشی با کیفیت بنویسید و از کارکنان امضا بگیرید ، وجهه کاری شما را متفاوت خواهد کرد و من بعد هرگونه ارسال نامه و مکاتبات زیر نظر شما انجام خواهد شد و در ادامه شما می توانید از این امتیاز به خوبی بهره ببرید . همانطوریکه می دانید مکاتبه اداری مانند نامه اظهارنامه اصلاحی نباید خیلی توضیحی و طولانی باشد ، بلکه شما باید در جملات خیلی کوتاه و شفاف بتوانید جان مطلب را به مخاطب خود مثلاً حوزه یا گروه مالیاتی مربوط برسانید . به همین منظور شما باید مهمترین آیتم ها را شناسایی کنید و در جملات قرار دهید .

این مطلب را هم بخوانید:  قوانین بیمه در مورد قرارداد های غیر عمرانی چگونه است ؟

فرم حسابداری

چگونه یک نامه امور مالی را تنظیم کنید؟ 

 • سعی کنید خیلی کوتاه جمله بندی کنید و موارد ضروری را بیان کنید.
 • به و از بنویسید ، یعنی به کجا و از کجا را منطبق با موضوع نامه مورد نظر مشخص کنید .
 • اگر محاسبات کوتاهی  در نامه دارید مانند ۲ مورد مالیات تکلیفی ، بصورت واضح نشان دهید.
 • اگر مکاتبه شما نیاز به توضیحات بیشتری دارد ، پیوست بگذارید و نامه را به آن ارجاع دهید.
 • با نهایت ادب و احترام نگارش کنید و درخواست خود را خواهشی بیان کنید .
 • در نامه های تعهدی سعی کنید همه آیتم های مورد نیاز را بنویسید تا کسری نداشته باشید ، مانند تسویه حساب کارگران

بانک فرم حسابداری 

شامل تمامی پیش فرض های مهم و کاربردی و البته کلی در ارتباط با شغل حسابداری است که می تواند به عنوان یک ابزار سرعت شما را در مستند سازی و حتی سندرسی اسناد حسابداری افزایش دهد.که برخی از مهمترین آیتم های این بانک شامل موارد زیر است

 لیست تنخواه

گزارشات جزء به جزء فاکتورهای تنخواه از مهمترین آیتم های کاربردی است که پس از لیست کردن آماده صدور سند حسابداری خواهد شد . این گزارش بصورت خام در جدول اکسل طراحی شده است و مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه صدور ضمانتنامه

در قراردادهای پیمانکاری معمولاً یک پیوست فنی وجود دارد که نحوه واگذاری ضمانتانامه ها به همراه توضیحات و نحوه واگذاری آنها ، قرار گرفته است ، نامه فوق در word تنظیم شده است .

تعهد نامه آموزشی

معمولاً در بسیاری از شرکتها کارمندانی هستند که ممکن است پذیرفته شده دانشگاه شوند و یا باشند ، در اینصورت شما باید از آنها تعهدنامه آموزشی اخذ نمایید ، نامه فوق در word تنظیم شده است .

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان: پروژه واقعی تهیه صورتهای مالی

درخواست بخشودگی جرائم مالیات بر ارزش افزوده

کاربرد این نامه معمولاً در پایان فروردین ماه و در زمان تمدید مهلت ارسال از ۱۵ ام به ۳۱ ام است که حتماً باید عطف به بخشنامه مورد نظر تنظیم شود .

فاکتور فروش قانونی

شما برای ارائه صورتحساب خود باید طبق نمونه  دستورالعمل ماده ۱۶۹ ق.م.م ، فاکتور فروش ارائه کنید ،  این فاکتور را بصورت خام و فرمول گذاری شده در اکسل تنظیم شده است .

فرم تسویه حساب کارگران و کارمندان

نوشته ای است که درآن با ذکر تمامی گزینه های تسویه حساب ، طبق قانون کار ، از کارگران ویا کارکنان امضا و اثر انگشت اخذ می شود .

فرم تکمیل مشخصات نیروی کار

در ابتدای ورود جذب نیروی در سازمان و یا شرکت خود شما برای تشکیل پرونده نیاز به فرم ثبت مشخصات نامبرده دارید ، فرم  فوق در word تنظیم شده است.

فرم درخواست مساعده حقوق

فرمی می باشد که شما مبلغ پرداختی به عنوان مساعده را با تاریخ و نام دریافت کننده به همراه امضاو اثر انگشت ، ثبت می کنید و پیوست سند حسابداری حقوق و دستمزد می کنید ، این لیست بصورت جدول در اکسل طراحی شده است .

فیش حقوقی پرسنل

با توجه به نداشتن قابلیت همه نرم افزار ها به پرینت فیش حقوقی ، ونشان دادن نحوه محاسبه حقوق به کارمندان ، شما می توانید از این ابزار استفاده کنید ، این فیش در دو مدل ساده و پیشرفته در اکسل طراحی شده است .

قبض سوخت

معمولاً در بیشتر شرکتها ، برای ثبت میزان مصرف سوخت وسایط نقلیه از فرم های سوخت استفاده می شود ، فرم  فوق در word تنظیم شده است .

قرارداد نرم افزار حسابداری

با توجه به نیاز همه شرکتها به نرم افزار حسابداری کامل و مجهز ، که معمولاً شما باید نحوه خرید و پشتیبانی را درقالب یک قرارداد داشته باشید ، قرارداد  فوق در word تنظیم شده است .

برگ درخواست مرخصی

این مطلب را هم بخوانید:  صاحبان مشاغل خودرو تکلیفی به ارایه اظهارنامه مالیاتی ندارند!

این برگه به منزله مدرکی قانونی است که نشان دهنده این است که در صورت وقوع حادثه در خارج از شرکت برای فرد مورد نظر ، هیچ مسئولیتی بر عهده شرکت نبوده ، همچنین مدرک مهم برای محاسبه میزان مرخصی فرد خواهد بود .

لیست فروش خدمات

این لیست شامل محاسبه  گزینه های مورد نظر در خدمات پیمانکاری می باشد که بصورت خام و فرمول گذاری شده در اکسل تنظیم شده است ، از مهمترین آیتم های این جدول ، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده ، پیش دریافت ، حسن انجام کار ، علی الحساب بیمه و مالیات می باشد و به شما کمک می کند به راحتی محاسبات را در سند حسابداری ثبت نمایید .

مجوز خروج کالا

این برگه ، تمامی مشخصات کنترلی مربوط که خروج از انبار ، تحویل دهنده ، تحویل گیرنده و مشخصات خودرو و مقصد را بصورت استاندارد در اختیار شما قرار می دهد ، فرم  فوق در word تنظیم شده است .

فرم درخواست برقراری بیمه بیکاری

این فرم شماره ۱ ، قانون کار است  که در این فرم شما چگونگی مکاتبه  اطلاعات و نحوه در خواست بیمه بیکاری  با اداره کار را در اختیار خواهید داشت . فرم  فوق در word تنظیم شده است .

برگه پرداخت وجه

یک فرم ساده کنترل خروج وجوه ویا اسناد پرداختنی شرکت شماست که طبق اصول اداره دارایی می باشد.  فرم  فوق در word تنظیم شده است .

برای دریافت رایگان بانک فرم حسابداری مشخصات خود را در فرم  زیر وارد کنید

لطفا آدرس ایمیل خود را به درستی وارد فرمایید تا سیستم به طور خودکار درخواست شما را اجرایی کند.

با تکمیل فرم زیر نه تنها فرم های حسابداری را دریافت مینمایید بلکه مجموعه ای از فرم های مالیاتی و قوانین کار را نیز دریافت خواهید کرد.

فرم چند کاره حسابداران و مشاوره

پس از تکمیل فرم به پیام پایین همین صفحه توجه نمایید!

 

 

بانک فرم مالیاتی مجموعه کاملی از فرمهای مورد نیاز مودیان

25 دیدگاه ها

 1. با سلام خدمت شما بزرگواران
  بسیار سپاسگزارم از سایت خوب و حرفه ای شما ، من تا الان دوبار درخواست فرمهارو در سایت دادم و مشخصاتم رو در فرم پر کردم ولی فایلی برام ایمیل نشده . ممنون میشم فایلهارو ایمیل کنید.
  با سپاس

 2. باسلام خدمت جناب آقای حاجی محمدی و دستیاران محترمتان
  من از طرفداران سایت پرشین حساب هستم ولی هر موقع که برای دریافت برخی از مطالب ساییتون ایمیلمو وارد میکنم هیچ فایلی به ایمیل من ارسال نمیشه فقط تبلیغات مربوط به سایتتون برام فرستاده میشه .
  ممنون میشم به تیم اجراییتون پیام منو برسونین.
  سپاسگزار و خدا قوت

 3. سلام وقت بخیر ضمن تشکر از گروه و خدمات خوبتون،از مشتریانتون هستم و فرم را پر کرده ام،لطفا بستتون رو برایم ایمیل کنین،با تشکر

  • سلام به شما دوست عزیز
   سپاس از لطف و حسن توجه شما
   بعد از تکمیل فرم مربوطه،اطلاعات درخواستی برای شما ایمیل خواهد شد
   موفق باشید

 4. با سلام
  فایل های مربوطه هنوز برام ارسال نشده..ممنون میشم برام بفرستین..خطا در ارسال ایمیل هم نداشتم.
  از سایت خوبتون تشکر میکنم

  • سلام کاربر عزیز. در اولین فرصت ارسال خواهد شد. برای تمامی کاربران که درخواست داشتند ارسال شده و اگر برای شخصی ارسال نشده خطا در ارسال ایمیل بوده است. سپاس از همراهی شما

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here