درآمد میلیونی یک کارمند حسابداری با یک حرکت هوشمندانه

0
1694

کارمند حسابداری

سلام به شما عزیزان. هر فردی به دنبال راهی برای کسب درآمد برای امرار معاش خود است. اینکه چه حرفه ای انتخاب شود و چگونه در آن حرفه موفق بود به خود فرد بستگی دارد. البته در همه موارد عملی نیست و گاها عوامل جانبی بر این موضوع تاثیر خواهد گذاشت.

عوامل محیطی و شرایط اقتصادی از جمله مواردیست که باعث خواهد شد که در پیشرفت شما تاثیر گذار باشد. اما درصد بالایی از آن هم به خود شما بستگی دارد. باید در حرفه خود به قدری مسلط و بدون نقص عمل نمایید که چیزی نتواند شما را از موفقیت هایتان دور کند.

یکی از مواردی که  در بیشتر مراکز به خصوص موسسات حسابداری قابل مشاهده استو ممکن است خللی برای پیشرفت یک کارمند حسابداری باشد این است که  مدیریت مجموعه نیرویی را پرورش دهد و زمانی که به درجه بالایی از تخصص دست یابد مانع پیشرفتش شود. مدیریت در این شرایط دچار یک حباب روانی غلط شده که تصور می کند اگر این نیرو بیش از این رشد کند، رقیبی برای خود تربیت نموده است. در صورتی که این یک تصور غلط است و اگر به این تفکر پروبال دهیم چه بسا که همین اتفاق هم خواهد افتاد. پس شیوه برخورد با این موضوع از سمت مدیریت است که بازخورد را مشخص خواهد کرد.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

ولی باید چه کرد برای کنترل شرایط و مدیریت آن در راستای پیمودن مسیر موفقیت چه واکنشی باید نشان داد؟

اگر میتوانید بی توجه باشید باید تنها به کار خود متمرکز بوده و هیچ صحبتی را جدی نگرفت. اگر هم نمیتوانید بی اهمیت باشید که بسته به خصوصیات اخلاقی شما دارد یک مسیر دیگری را انتخاب نمایید.  با این استعفا برگه موفقیت و پیشرفت های بزرگتر خود را امضا نمود. اگر در جایی مشغول به کار باشیم که احساس شود امکان پیشرفت وجود ندارد قطعا خروج از این موقعیت ها زمینه ساز موفقیت های بیشتری را فراهم خواهد نمود.

این مطلب را هم بخوانید:  مالیات مقطوع عملکرد سال 97، سی برابر معافیت مالیاتی شد

بار روانی تنشهای ایجاد شده هم برای شما و هم برای پیشرفت مجموعه همراه شما اختلال زاست. بهترین روش کنترل شرایط با بهترین گزینه است. در برخی از موارد با ماندن و سازگاری پیشرفت رقم خواهد خورد در برخی موارد هم با جایگزینی . در هر صورت اگر میخواهید یک کارمند نمونه با درآمد بالا باشید باید مدیریت را بلد باشید. برخی از مدیران به دلیل عدم حضور در شرکت یا سایر موارد حاشیه ای توانایی کنترل اوضاع جاری شرکت را نخواهند داشت در این زمان خودتان مدیر خودتان باشید.  درآمد زایی فقط داشتن توانایی اجرایی نیست و این مورد در یک محیط آرام کاری امکان پذیر است.

موفقیت کارفرمای حرفه ای در گرو پیشرفت نیروی کار متخصص

خشاب موفقیت در کسب و کار حسابداری

 

 

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here