عقب نماندن دنیای حساب از سیستم های Android

0
932

Google-Nexus-S-Android-Phone-5

با عرض سلام به همه کاربران ، امرزو قصد دارم در ادامه جدیدترین مطالب از نرم افزار های حسابداری ، کاربرد و نمونه هایی از آنها را درسیستم عامل اندروید برای شما توضیح بدم . خوشبختانه رشته حسابداری از آندسته رشته هایی است که با آبدیت شدن به موقع ، هیچوقت از غافله تکنولوژی روز دنیا عقب نمی ماند و همپای جدیدترین تکنولوژی ها پیش می رود . مهمترین بستر تکنولوژی روز دنیای حساب در گوشی های تلفن همراه بخوبی آماده شده است و می توان گفت ۹۰ درصد مشکلات مربوط به اجرای آن  برطرف گردیده است .

یکی از این سیستم های پرکاربرد در حال حاضر سیستم عامل آندروید است . در حالت کلی آندروید سیستم عاملی است که برای گوشی های همراه و دستگاه های هوشمند طراحی شده است که در آن محیطی فراهم شده است تا برنامه نویسان بتوانند با استفاده از ویژگی های گوشی های هوشمند ، اپلیکیشن های بسیار قدرتمندی را برای کاربران بسازند . آندروید دارای ویژگیها و خصوصیات کاربردی است که باعث علاقمندی کاربران نسبت به استفاده از امکانات آن شده است ، برخی از این امکانات شامل مواردی همچون : تکنولوژی اتصال مانند WiFi ، Bluetooth، فرمت های فایل های مالتی مدیا مثل JPEG ، PNG ، و خیلی امکانات دیگری که در آن طراحی شده است .

بعد از این توضیحات مختصر درباره آندروید لازم است بدانید که نرم افزارهای روز حال حاضر جهان هم از این امکانات بهره بردای منحصر بفردی کرده و نرم افزار های کاربردی حسابداری تحت سیستم های آندروید را روانه بازار کرده اند و موجب رضایتمندی خیلی از مشتریان خود شده اند . در این بخش من سعی می کنم چند نوع از این نرم افزار ها را برای شما بیان کنم .

این مطلب را هم بخوانید:  4 درس مهم که حسابدارها باید از بحران کرونا یاد بگیرند

پس از ارائه نرم افزار های حسابداری تحت وب بصورت آنلاین ، شرکت های سازنده تصمیم به ارائه نرم افزار های رایگان تحت آندروید را نمودند . از مهمترین آنها می توان به نرم افزارهای حسابداری مالی ، حسابداری تجارت و حسابداری رایگان (AZZURRA ) اشاره کرد.

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

Android-Windows

• نرم افزار حسابداری مالی نوعی نرم افزار رایگان آندروید برای ثبت معاملات روزانه طراحی شده است ، این برنامه حسابداری آندروید برای شرکت های تجاری کوچک طراحی شده است ، قابلیت اصلی این نرم افزار ورود بیش از ۱۰۰معامله روزانه در آن است که سیستم بصورت خودکار تمامی آنالیزهای لازم بر معاملات مانند ترازنامه ، مالیات و میزان موجودی را در همان لحظه محاسبه خواهد کرد . همچینین در مورد کنترل موجودی ، طراحی آن براساس FIFO بوده و تمامی محاسبات بصورت کاملا” خودکار است .
• نوع دیگر نرم افزار های آندروید ، تجارت حسابداری نام دارد که فعالیت اصلی آن صدور فاکتور خرید و فروش و سفارش مشتری است و بیشتر برای برنامه شرکت های بازرگانی طراحی شده است ، یک نرم افزار به زبان ساده است که می تواند تمامی معاملات را کنترل می کند ، قابلیت اصلی این نرم افزار استفاده از دوربین گوشی همراه برای برنامه بارکد خوان روی آن است ، بطوری که بلاقاصله پس از اسکن بارکد ، آن را وارد سیستم حسابداری نصب شده بر روی گوشی می کند .
• AZZURRA یکی دیگر از برنامه های هوشمند است که تمامی قابلیتهای ارائه شده در نرم افزارهای مالی و تجاری را دارد و کلیه محاسبات ترازنامه ای و سود وزیان را برای شما انجام خواهد داد با این تفاوت که شما امکان ویرایش د ر برنامه را براحتی خواهید داشت .

این مطلب را هم بخوانید:  اصلیت خود را حفظ کنید !

جالب است بدانید یکی از فعال ترین کشورهای آسیایی در زمینه آندروید ، هند است . آنها توانسته اند یکی از نرم افزارهای کاربردی حسابداری سیستم اندروید را در داخل این کشور طراحی کنند . استانداردهای حسابداری هند ، نام برنامه اندرویدی است شامل تمام استانداردهای حسابداری در هند است و با توجه به حجم بالای این فهرست استانداردها ، کاربر قادر خواهد بود هر زمان که یکی از آنها را فراموش کند به دستگاه تلفن همراه خود مراجعه کرده و کافی است کلمه ای از استاندارد را در قسمت جستجو وارد کنید ، تمامی اطلاعات درمورد استاندارد خاص را برای شما نمایش می دهد . با این شیوه این برنامه توانسته یک رکرود حرفه ای خیلی خوب را در زمینه آموزش حسابداری از آن خود کند .

اگر شما کاربر عزیز هم علاقمند به استفاده از این نرم افزاها بصورت رایگان هستید  می توانند برای دریافت به  آدرس www.cnet.com مراجعه نمایید .

امیدوارم هر روز یک قدم جلوتر به سمت دنیای حرفه ای رشته مورد علاقه خود بردارید .

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here