Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
Is-the-speedometer-reliable-in-telling-me-my-vehicles-real-time-speed
Is-the-speedometer-reliable-in-telling-me-my-vehicles-real-time-speed

صفر تا صد حسابداری

تومان 1,460,000

 

ثبت نام آخرین دوره آغاز شد

دوره زمستان از 24 دی ماه 1395

 

 

اطلاعیه:

این دوره با افزایش 10 ساعته نسبت به دوره قبل برگزار می شود که در مجموع 8 جلسه 5 ساعته، جمعاً 40 ساعت برگزار می شود

ظرفیت کلاس در حال تکمیل می باشد.( محل برگزاری دوره تهران، روزهای جمعه است) شروع دوره بعدی : 30 مهرماه

 

 

 

توضیحات محصول

صفر تا صد حسابداریReviewed by میثم حاجی محمدی on Jun 29Rating:

ثبت نام دوره زمستان ۹۵ آغاز شد

Untitled-1 Untitled-2

بعد از دوره موفق صفر تا صد مالیات این بار صفر تا صد حسابداری راه اندازی شد

با صفر تا صد حسابداری آشنا شوید 

خیلی تلاش کردیم مهمترین نیاز بازار کار حسابداری یعنی مالیات را بصورت حرفه ای آموزش دهیم تا علاقمندان بتوانند کسب درآمد خوبی داشته باشند ولی بعد از برگزاری ۱۲ دوره صفر تا صد  مالیات دیدیم درخواست آموزش حسابداری در قالب دوره های کارآموزی و عملی خیلی زیاد شده است . واقعیت اینکه بیشتر دوستان را به شرکت در دوره های آموزشی دیگر همکاران و حتی رقبا هدایت می کردیم و تمرکز خودمان را بر دوره های مالیاتی گذاشته بودیم. با این روند همچنان درخواست برگزاری دوره کارآموزی حسابداری از طرف کاربران زیاد است . تصمیم گرفتیم با طراحی یک دوره کاملاً استاندارد و کاربردی برگرفته از متدهای بازار کار حسابداری طراحی کنیم تا حتی دوستان غیر حسابداری که علاقمند به ورود به شغل حسابداری هستند بتوانند در آن حضور داشته باشند.

این دوره شباهت زیادی به دوره صفر تا صد مالیات دارد. در دوره جامع مالیاتی ما کل کتاب قانون مالیاتها را آموزش نمی دهیم و فقط کارهای اجرایی در قالب تکالیف مالیاتی مودیان، اظهارنامه ها و نحوه دفاعیات مالیاتی، ارزش افزوده و صورت معاملات فصلی را آموزش می دهیم. تفاوت اصلی دوره مالیاتی پرشین حساب آموزش عملی و پاسخ به سوالات مشاوره ای شرکت کنندگان می باشد. حالا همین روند را در حوزه حسابداری پیاده سازی کرده ایم . در دوره صفر تا صد حسابداری ما تمامی نیازهایی که یک حسابدار در بازار کار با آن مواجه می شود را بصورت فیزیکی و عملی در کلاس آموزش می دهیم تا فرد بلافاصله بعد از کلاس و یا حین برگزاری بتواند بعنوان یک شاغل حسابداری فعالیت کند.

مخاطب دوره

فارغ التحصیلان حسابداری، حسابداران کم تجربه، علاقمندان یه شغل حسابداری

بهانه های رایج بین حسابداران برای آموزش ندیدن!

همه این دوره ها تئوری هستند و من کار عملی یاد نمی گیرم

متاسفانه اشتباه این افراد در انتخاب دوره اموزشی است. قبل از برگزاری دوره اطلاعات کاملی از روند برگزاری ، محل، استاد و سرفصل دوره ندارند وفقط به عنوان اصلی و امکانات جانبی توجه می کنند و با حضور در دوره های غیر کاربردی فقط وقت خود را تلف می کنند.

حسابداری را باید در حین کار یادگرفت نه بصورت کلاس و دوره

بله کسی منکر این قضیه نیست حسابداری باید توام با کارتجربی باشد ولی نه برعکس آن ، اگر فردی تصمیم دارد یک کارشناس حسابداری باشد باید با اصول آن آشنا باشد و مانند کمک خلبان مدتی کارآموزی در محیط شبیه سازی انجام دهد تا بتواند با نشستن در پست حسابداری مسئولیت اجرای کار را بر عهده بگیرد.در حال حاضر سیستم مالی افراد جایی برای خطا و آزمون نیست.

الان کافی است کار با نرم افزار را یادبگیریم به راحتی می توانیم کار حسابداری انجام دهیم

این خوب است یک کار اپراتوری که در حد ثبت سند است ولی باید قاعده بازی را بلد باشید و علم شما نرم افزار نباشد بلکه نر مافزار ابزاری برای سرعت بخشیدن به کار تخصصی یک حسابدار باید باشد. در حال حاضر حسابداری که به امور مالیاتی مسلط نیست یک اپراتور است چه برسد به فردی که فقط کار را نر مافزار را بداند.

در کدام شرکت یا موسسه استاندارد رعایت می شود که ما اصولی یادبگیریم و  کار انجام دهیم

شاید تا قبل از سال ۹۵ کمتر این اصول استاندارد رعایت می شد چون خیلی سازگار با قوانین مالیاتی کشور نبود ولی در حال حاضر کنترل های کارشناسان حوزه مالیاتی همانند کدینگ ، صورتهای مالی و انواع تراز بر پایه استانداردهای حسابداری است پس بنابراین اگر قاعده و اصول کار رعایت نشود اولین چراغ خطر در حوزه مالیاتی روشن می شود. در نقطه دیگر هم اعتبار و زحمات حسابدار قرار گرفته است که با کنترل های داخلی و حسابرسی ممکن است خدشه دار شود.

من برای حسابدار شدن نیاز به پرورش استعدادهایم در قالب یک دوره کاربردی دارم

دوستانی که در دوره صفر تا صد  حسابداری شرکت می کنند به خوبی با چارچوب واقعی حسابداری آشنا می شوند منظور همان عناوینی است که کاملاً واضح و مشخص ارائه شده است.به خاطر داشته باشید این دوره متناسب با استانداردهای بازار کار و نیازهای ان طراحی شده است و کاملاً متفاوت با دیگر دوره های حسابداری می باشد. مثلاً شاید جداول استهلاک و نکات آن یک فرآیند آموزشی باشد ولی نحوه استهلاک گیری در محیط واقعی تکنیک خاص خود را می طلبد که در این دوره بطور کامل به آن می پردازیم .

افراد زیر در دوره شرکت نکنند

افرادی که علاقه ای به حسابداری ندارند و فقط چون بیکار هستند می خواهند آموزش ببینید

افرادی که فرقی برایشان نمی کند چه جایگاه شغلی داشته باشند مثلاً ۱۰ سال هم حسابدار صندوق یا انبارهم باشد برایش مهم نیست

افرادی که در دیگر دوره های آموزش نرم افزار یا مبالغ زیاد شرکت کرده اند و دیگر پول دادن در هر دور های را پاگذاشتن در گلویشان تصور می کنند

افرادی که زمان کافی ندارند و انتظار دارند بعد از فارغ التحصیلی باید پشت میز حسابداری قرار بگیرند

افرادی که علاقمند به کار تیمی نیستند و کلاً گوشه گیر هستند

افرادی متاهلی که شرکت در دور ها باعث برهم خوردن نظم زندگی و خانواده می شود

 

 

مراقب افراد سودجو باشید (کسانی که کپی کننده هستند)

خیلی خوشحالم از این جهت که برخی از افراد کار ما را کپی می کنند، چون خلاقیتی ندارند و منتظرند ببیند ما چه حرکتی انجام می دهیم تا خیلی سریع پیاده کنند جالب تر اینکه سعی نمی کنند نام دوره ها را تغییر دهند و فقط نام دیگر دور های ما را میکس می کنند، ولی متاسفم بابت اینکه دسته دیگری به نام پرشین در شهرستانها اقدام به برگزاری دوره می کنند.(برگزاری دوره ها با نام پرشین حساب فقط توسط نمایندگان رسمی ما و با هماهنگی مورد تایید می باشد) شما به عنوان کاربری که قصد دارید در دوره های حسابداری  شرکت کنید مراقب دسته دوم باشید چون شاید دسته اول با توجه به تقلید از ما هم بتوانند محتوی خوبی ارائه کنند ولی دسته دوم هدف و برنامه مخربی دارند که دیگر اسمش آموزش نیست.

PH_Small

چرا صفر تا صد حسابداری در پرشین حساب؟

دوره های حسابداری در دیگر آموزشگاه ها و مراکز معتبر هم در حال برگزاری است ولی تفاوت اصلی دوره های ما با دیگر دوره ها، استفاده از اساتید حرفه ای بازار کار و تدریس تجربیات همراه مبانی کلاس است. اثبات این ادعا، دعوت نهادهای شورای عالی انقلاب فرهنگی مانند جهاددانشگاهی مبنی بر برگزاری دوره ها در درون این سازمانهاست که حاصل آن ۶ دوره از ۱۲ دروه صفر تا صد مالیات در جهاد دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه اصفهان است.

همچنین ما اولین واحد آموزش دهنده مالیات در قالب پکیج های آموزشی هستیم که به لطف خداوند استقبال خوبی از این بسته ها شده است. در حوزه حسابداری هم دیگر بسته آموزشی را روانه بازار کار کرده ایم.ضمن اینکه دوره های تهیه صورتهای مالی، حسابداری مقدماتی و همایش های موفقیت در حسابداری را پیش از این برگزار کرده ایم.

photo_2016-06-27_01-41-41

با ۴۰ ساعت آموزش محوری یک حسابدار مورد اطمینان و توانمند در کسب درآمد شوید

پرش عملکرد شما بعد از این جلسات شروع به کار خواهد کرد. درست زمانی که از تخصص خود درآمد کسب کنید تازه متوجه می شوید که چقدر کسب درآمد لذت بخش است و شما چقدر توانایی دارید تا پاسخگوی نیاز کارفرمایان دور خود باشید. تا قبل از این دوره وقتی پیشنهاد کار تخصصی حتی با درآمد بالا داشتید کمی ترس و نگرانی را حتماً داشتید ولی بعد از این دوره فقط به فکر افزایش پروژه ها و تایم کاری خود خواهید بود. کسب درآمد یعنی در هر زمانی که بخواهید پول در دسترس شما قرار بگیرد.

بخشی از این نحوه برگزاری دوره قبلی  را در ویدیو زیر مشاهده فرمایید:

شناخت انواع موسسات و شرکت ها

شناخت حساب ها در موسسات و شرکت ها

اثر عملکرد موسسات و شرکت ها در حسابها

آموزش اصول ومبانی حسابداری

کنترل واقعی حساب ها در طول دوره مالی

کنترل حساب بانکها (زمان و ثبت مغایرت مربوطه)

روشهای کنترل اسناد خرید و فروش و هزینه ها

بدهکار و بستانکار شدن حسابها با توجه به اثر عملکردها روی حسابها

روش ثبت و نگهداری حسابها در طول دوره مالی

ابزار ثبت و نگهداری حسابها در طول دوره مالی (سند و دفاتر حسابداری) و شناخت دفاتر قانونی

روش کنترل ثبت و نگهداری حساب ها

تعریف و ماهیت مانده حسابها

اصلاحات پایان دوره مالیروش گزارش مانده حسابها در پایان دوره مالی (تهیه صورتحساب های مالی پایان دوره )

شناخت حساب های موقت و دائمی

دلیل و روش بستن حسابها در پایان دوره مالی

نحوه تنظیم ثبت وپرداخت لیست حقوق ومزایای ماهانه وکسور قانونی

آموزش(طراحی کدینگ،صدور سند،گزارشات،افتتاحیه واختتامیه)

اصلاح حساب بدهی ها (پیش دریافتها)

نحوه تهیه اظهارنامه مالیاتی طبق قانون مالیاتهای مستقیم

نحوه نگارش دفاتر قانونی طبق آیین نامه تحریر دفاتر

نحوه تنظیم وارسال گزارشات قانونی ماهانه،فصلی وسالانه (لیست بیمه ، خلاصه لیست حقوق ، خرید وفروش فصل ، اظهارنامه ارزش افزوده ، اظهار نامه عملکرد سالانه)

شرایط ویژه برای افرادی که قادر به حضور در دوره نمی باشند

دوستانی که در تهران هستند ولی فرصت حضور در کلاس را ندارند و یا ساکن شهرستان هستند و نمی توانند در کلاس حضور داشته باشند می توانند همزمان با دیگر شرکت کنندگان ثبت نام خود را انجام دهند و پایان هفته فیلم کلاس همراه با جزوات را دریافت کنند. قیمت ثبت نام برای این دوستان در دوره مقدماتی مبلغ ۴۴۰ هزار تومان می باشد.

شما در دوره صفر تا صد حسابداری به نتایج زیر می رسید

 • یک حسابدار هوشمند در بازار کار حسابداری خواهید شد
 • دیگر نیازی به جمع اوری اطلاعات با درخواست از  مدیران مالی ندارید
 • با اصول حرفه ای کار حسابداری به خوبی آشنا می شوید تا در طول مدت کاری خود از شغل انتخابی یعنی حسابداری فقط لذت ببرید
 • دریچه ذهن شما به سوی درآمدزایی گشوده می شود، چون همانطوریکه توضیح دادیم الان کارفرمایان ترجیح می دهند برای حسابداران تمام کننده هزینه پرداخت کنند نه صرفاً یک اپراتور ساده.
 • بجای عقب نشینی از پیشنهادات کاری با جسارت زیاد به سمت اجرای کارهای حوزه حسابداری می روید و دیگر به یک کار اجباری ظاهراً حسابداری بسنده نمی کنید.

یک توصیه خیلی مهم 

این دوره و دیگر دوره ها برای شما انقلاب و معجزه نمی کند و تضمینی برای حضور شما در بازار کار نیست این دوره فقط تکنیکهایی که یک حسابدار در محیط کار حسابداری نیاز به یادگیری آن دارد و شاید برخی از مدیران مالی به او نمی گویند را آموزش می دهد، پس شما باید به این دوره به شکل یک ابزار کاربردی نگاه کنید و تصمیم به ثبت نام بگیرید و اگر غیر از این فکر می کنید باید بصورت پایه ای و بلندمدت برای آموزش خود برنامه ریزی کنید.

 

محل و زمان برگزاری

 

دوره زمستان و آخرین دوره در سال ۱۳۹۵: ۲۴ دی ماه 

شروع دوره پاییز  : جمعه ۳۰مهرماه در سعادت آباد تهران

 

ثبت نام دوره پاییز تمام  شد 

به دلیل مصادف شدن ایام با سوگواری ایام محرم و تعطیلات تاسوعا و عاشورا  اولین جلسه کلاس صفرتاصد روز جمعه ۳۰ مهر ماه برگزار می گردد

تخفیف دوره 

تخفیف این دوره توسط کارشناس فروش اعمال می شود و به هیچ عنوان سلیقه ای و رابطه ای نمی باشد. شرایط تخفیف فقط به یکی از موارد زیر تعلق می گیرد :

 • دانشجویان همراه با کارت دانشجویی
 • شرکت کنندگانی که از شهرستان شرکت می کنند
 • شرکت کنندگان دوره های قبلی دوره های پرشین حساب
 • شرکت کنندگانی که بصورت گرو های دونفره و سه نفره شرکت می کنند
 • مدیرانی که حسابداران خود را به ما معرفی می کنند
 • کارفرمایانی که تصمیم به استخدام دارند و تعهد آن را بعد از آموزش هنرجو می دهند

 

 

 

 

جهت هماهنگی دوره می توانید با شماره های واحد پشتیبانی تماس حاصل کنید : ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸-۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰ 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “صفر تا صد حسابداری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *