مشاوره مالیاتی و آموزش حسابداری

دانلود رایگان: پی دی اف کلیدهای پرکاربرد ماشین حساب حسابداری

5 1,327

دانلود رایگان: پی دی اف کلیدهای پرکاربرد ماشین حساب حسابداری

 

untitled

 

با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر پرشین حساب؛

امروز قصد دارم در مورد ابزار پرکاربردی صحبت کنم که همیشه پیش روی ما حسابداران است ولی شاید تنها به چند گزینه آن اکتفا می کنیم و آشنایی کاملی در مورد نحوه عملکرد مابقی دکمه ها نداریم.
آیا با قابلیت های کلیدهای پرکاربرد ماشین حساب حسابداری خود آشنا هستید؟

 

 

یک اشتباه:

آیا شما از آن دسته هستید که یک ماشین حساب ساده را ترجیح می دهید؟

کاربر عزیز با خواندن این متن و دانلود پی دی اف کلیدهای پرکاربرد ماشین حساب حسابداری، متوجه خواهید شد که یک ماشین حساب حسابداری تا چه میزان  می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و در ضمن شما را از دوباره کاری ها و وارد کردن مجدد لیست طولانی اعداد نجات خواهد داد.

 

معرفی دو کلید جالب و کاربردی:

کلید TAX+ ، TAX-

با استفاده از این قابلیت کاربر با یک بار تنظیم درصد مالیاتی پرداختی خویش در حافظه دستگاه ، می تواند در معاملات آتی خویش رقم نهایی فروش به مشتریان را با احتساب مالیات تنها با فشردن کلید TAX محاسبه نماید و از صرف زمان اضافی جهت محاسبه رقم مالیات و اضافه نمودن آن به رقم نهایی فاکتور خود جلوگیری به عمل آورد .

بدین صورت که ابتدا عددی را که می خواهیم به عنوان نرخ تعریف شود ، وارد کنید بعد بسته به اینکه این عدد قرار است کم یا اضافه شود ، یکی از کلیدهای +TAX یا –TAX را میزنیم و بعد هم دکمه SET را میزنیم . حالا این نرخ در حافظه ذخیره می شود و شما هر وقت که عدد مورد نظر را وارد کنید ، فقط کافیست دکمه TAX را بلافاصله فشار دهید تا درصد آن عدد را برایتان محاسبه کند (بدون اینکه دکمه ضرب را بزنید).

 

یک مثال:

اگر بخواهید نرخ ۲۵% را تعریف کنید به این تریب وارد می کنیم : ۲۵ TAX/ SET/.
حالا اگر بخواهید این کار خود را لغو کنید، همین کار را با عدد صفر انجام می دهیم یعنی به جای ۲۵ ، صفر را وارد می کنید و اگر هم خواستید عدد دیگری وارد کنید به همین ترتیب عدد مورد نظر را وارد می کنید . توجه داشته باشید که شما فقط می توانید یک نرخ داشته باشد .

 

برای آشنایی با کلیدهای بیشتر فایل پی دی اف زیر را دانلود کنید.

 

دانلود رایگان: کلید های پرکاربرد ماشین حساب حسابداری

 

در پایان با دریافت فایل پی دی اف دکمه های پرکاربرد ماشین حساب حسابداری و مطالعه آن، می توانید در وقت گرانبهای خود صرفه جویی نمایید و همچنین دقت محاسبات خود را بالا ببرید و توضیحات هر کلید را به صورت تصویری روی ماشین حساب حسابداری مشاهده کنید.

 

 

با آروزی موفقیت شما کاربر عزیز

5 Comments
 1. بهمن داروئی says

  با سلام محدد.متوجه شدم تشکر

  1. مینا شمس says

   با سلام به شما کاربر گرامی
   پیروز و سربلند باشید.

 2. منوچهر سلامت says

  با عرض سلام و تشکر از فایل های خوبی که قرار میدین متاسفانه لینک دانلود مشکل داره و به صفحه اصلی سایت هدایت میشه ممنون میشم اگه اصلاح کنید

  1. مینا شمس says

   با سلام به شما کاربر عزیز پرشین حساب

   لینک پی دی اف کلیدهای پرکاربرد ماشین حساب حسابداری؛ برای دانلود آماده است.

   موفق باشید

   1. بهمن داروئی says

    با عرض سلاو و تشکر بابت مطالبی که عنوان میکنید.میخواستم اگه براتون مقدوره در مورد دکمه tax ماشین حساب بشتر توضیح بفرمایید چون دقیقا متوجه نشدم .با نرخ ۹% زدم ولی نشد

Leave A Reply

Your email address will not be published.