فایل صوتی : تجربه کار یک حسابدار ایرانی در آمریکا

0
4325

حسابدار ایرانی

“پیمان احمدی” یکی از حسابداران خودساخته ایرانی است که مدتی در کشور آمریکا اقامت داشته تا وارد بازار کار حسابداری این کشور شود و پس از تلاش فراوان به یکباره متوجه پتانسیل خود بازار کار ایران شده و به کشور بازگشته است.

او هم اکنون با مدرک دکتری به عنوان مدیرمالی نمایندگی چند شرکت خارجی در تهران مشغول به فعالیت است.

در فایل صوتی زیر صحبتهای شنیدنی پیمان احمدی را می شنوید، او پیش اقامت به آمریکا در یکی از دوره های پرشین حساب نیز حضور داشته است.این فایل صوتی بخصوص برای علاقمندان به ادامه کار و اشتغال در خارج از کشور بسیار جذاب تر است و به نوعی به باورکردن رویاهایشان کمک میکند.در کشور آمریکا نوع کار حسابداری در هر ایالت متفاوت است و بستگی دارد شما تصمیم داشته باشید در کدام ایالت از کشور آمریکا وارد بازار کار شوید. به جز این مورد باید مشکل زبان را نیز حل کنید هر ایالت لهجه و گویش خاص خود را دارد. صحیتهای پیمان بسیار جالب است او می گوید بعد از همه این مشکلات، گواهینامه فعالیت به عنوان کمک کمک حسابدار را دریافت می کنید. در ادامه او توضیح می دهد چگونه می توانید به جایگاه بالاتر در آمریکا برسید.

حسابدار ایرانی

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

نکته مهمی که پس از گوش دادن  فایل صوتی به آن خواهید رسید علت و انگیزه او برای  بازگشت به ایران است. اینکه چقدر بازارکار حسابداری در ایران بکر و دست نخورده است و فقط باید بدانید چه اقداماتی را انجام دهید تا در مدت زمان کوتاهی به موفقیت برسید. و قطعاً غیر از به روز بودن باید بتوانید خیلی خوب در این بازار نفوذ پیدا کنید. تصور اشتباهی که برخی از کاربران غیر تهرانی دارند این است که بهترین بازار کار در تهران جستجو میکنند و هنوز از پتانسیل بازار خوب در شهر محل سکونت خود غافل هستند.

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان استاندارد شماره 9 ( Power Point - PDF )

حسابداران موفقی که در شهر محل سکونت خود به درآمد چشمگیر و خیلی خوب دست پیدا کردند کم نیستند ما در پرشین حساب هم چندین نمونه از این افراد را معرفی کرده ایم.

فایل صوتی ” پیمان احمدی” حسابدار موفق ایرانی در آمریکا و هم اکنون در ایران ( حتماً گوش دهید )

حسابدار ایرانی حسابدار ایرانی

 

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here