چرا باید طرح جامع مالیاتی را بدانید؟

در طرح جامع مالیاتی تمامی فعالیتهای مالی ، پولی ، معاملاتی اشخاص کنترل می شود و خیلی مهم نیست که شخص اقدامی برای تشکیل پرونده و مراجعه به اداهر مالیاتی انجام داده باشد یا خیر؟ حوزه مالیاتی در کمتر از ۱ ساعت بدون حضور شخص، اقدامات لازم برای تشکیل پرونده را انجام خواهد داد!‌ولی عواقب بعدی بر عهده فردی است که می بایست در مهلت مقرر تکالیف خود را اجرا می نموده است!!

با اجرای صحیح طرح جامع مالیاتی شما متوجه می شوید،چگونه به طور کاملا قانونی مالیات کمتری پرداخت کنید؟

چقدر از تکالیف خودتان و مدیرتان از مالیات اطلاعات دارید؟

با سلام و احترام

تا حالا با این سوالات مواجه شده اید؟ الان خیلی مهم نیست شما حسابدارهستید یا مدیر یا کارمند و یا یک خانم خانه دار، الان مهم مواجه شدن شما با این نوع سوالات است!

  • نمیدانم چرا این برگه از حوزه مالیاتی درب منزل ما ارسال شده ؟
  • موقع اخذ گذرنامه متوجه شدم بدهی مالیاتی دارم
  • حسابدار هستم و اطلاعاتم در اجرای مالیات خیلی بالا نیست!
  • میخواهم بدانم کی و چه موقعی باید تشکیل پورنده مالیاتی بدهم ؟
  • الان میخواهم کاملا قانونی فعالیت کنم و از تکالیف مالیاتی خودم مطلع باشم
  • مالیات بر ارزش افزوده چیست و شامل چه اقدامات اجرایی می شود؟

اطلاع از قوانین مالیاتی مثل اطلاع از قوانین رانندگی برای همه مهم است!

شما اگر با علایم آشنا نباشید حتی با تسلط بر رانندگی هم در داخل و بیرون شهر با مشکل مواجه می شوید.در خصوص میزان آشنایی شما با مالیات هم مصداق همین مثال است. شما با تمام هوشمندی خود در کار و تجارت اگر با الزامات قانون مالیاتی آشنانباشید ممکن است متحمل خسارات سنگین در کوتاه مدت و یابلندمدت شوید.

تیم پرشین حساب تصمیم دارد جهت افزایش آمادگی علاقمندان یک دوره کاراموزی را به همراه مشکلات و پرونده های مالیاتی به علاقمندان آموزش دهد.. با تکمیل فرم زیر در سریعترین زمان ممکن همکاران ما جهت هماهنگی نوبت مصاحبه با شما تماس حاصل نمایند. 

مشاوره بیمه تامین اجتماعی

پس از تکمیل فرم به پیام پایین همین صفحه توجه نمایید!

مجموعه پرشین حساب در نظر دارد با توجه به نیاز بیش از حد مدیران کسب و کارها به انجام تکالیف مالیاتی و مواجه شدن با جرایم مالیاتی، یک دوره فشرده کارآموزی عملی را برگزار نماید. هدف این دوره پرورش کارشناس مالیات می باشد.

معرفی و پیشنهاد یادگیری طرح جامع مالیاتی 

در صورتی که در اجرای تکالیف مالیاتی احساس ضعف داشتید می توانید وارد دوره کاراموزی مالیاتی شوید. این دوره روزهای پنج شنبه عصر  در تهران دفتر مرکزی پرشین حساب(نیاوران) برگزار می شود. نحوه برگزاری هم به این صورت می باشد که ابتدا نکات مهم تکالیف مالیاتی از ابتدا به عنوان مثال تشکیل پرونده و مراحل آن، تا آخرین نقطه که دفاعیات مالیاتی باشد، جلسه به جلسه توسط مشاورین و متخصصین مالیاتی به شما آموزش داده می شود. هر جلسه کارآموزی ۳ ساعت می باشد که ۱.۵ ساعت آموزش نکات و ۱.۵ ساعت اجرای عملی موارد و تکالیف در جلسه است که با نظارت مشاورمالیاتی انجام می شود.

زمان شروع دوره جدید 

این دوره از پنج شنبه ۲۶ مهرماه ۹۶ در تهران محدوده نیاوران  شروع به کار می کند.

مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر

مشاوره بیمه تامین اجتماعی

پس از تکمیل فرم به پیام پایین همین صفحه توجه نمایید!

تلفن دفتر مرکزی : ۰۲۱۲۲۷۲۴۵۶۴ – ۰۲۱۲۲۷۳۵۲۶۳ – ۰۹۹۱۰۶۱۳۷۸۶