شش ماه حمایت مالیاتی از باشگاه صفر تا صد مالیات پرشین حساب

2
821
صفر تا صد مالیات

صفر تا صد مالیات

سلام دوستان عزیز پرشین حساب. با آرزوی لحظاتی خوش برای شما

ضرورت یادگیری مطالب مالیاتی برای حسابداران و مدیران به خوبی قابل درک است. موردی که به قدری اهمیت دارد که یکی از موارد آزمون استخدامی هاست. تیم پرشین حساب در راستای آفزایش سطح اطلاعات مالی و مالیاتی حسابداران عزیز آموزشهای زیادی در این خصوص برگزار میکند. آموزشهایی که هم به صورت حضور در کلاس هستند و هم به صورت غیر حضوری و گاها آنلاین برگزار میشود.

مطالب بسیار زیادی در مورد قانونهای مالیاتی اعم از قوانین مالیات بر ارزش افزوده و مالیات های مستقیم، معاملات فصلی موضوع ماده ۱۶۹ ، تحریر دفاتر و هر آنچه که یک حسابدار مالیاتی باید بداند در سایت پرشین حساب وجود دارد. بخشنامه هایی که شاید بعضا به دلیل جدید بودن در سایت های اصلی اطلاع رسانی مالیاتی هنوز قرار داده نشده، ولی سایت پرشین ساب به دلیل به روز بودن آنها را پوشش میدهد.

اما برخی از افراد هستند که نیازمند یادگیری مباحث مالیاتی به صورت حضوری هستند. روزهای انتهایی سال زمان شلوغی برای حسابداران است اما بسیار زمان خوبی برای یادگیریست. حسابدار یا مدیری که قصد شروع یک سال مالی کاملا بدون جرایم مالیاتی یا به بیان برخی از بازاری های عزیز ” با حساب و کتابهای شسته رفته ” دارند باید با اطلاعات کامل از قوانینن جدید مالیاتی کار خود را آغاز نمایند.

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

به همین منظور تیم پرشین حساب به درخواست علاقه مندان کلاسهای حضوری پاسخ داده و دوره سیزهم از آموزش صفر تا صد مالیات را آغاز نموده است. در کنار این دوره به جهت اینکه دوستان عزیز فعالیتهای مالیاتی سال مالی ۹۷ خود را با خیالی آسوده انجام و ارائه دهند از شما حمایت و پشتیبانی خواهد نمود. باشگاه صفرتاصد مالیاتی پرشین حساب به همین منظور شکل گرفته و جمعی متشکل از حاضران دوره سیزدهم و چهاردهم ( دوره ای که در اردیبهشت ۹۷برگزار خواهد شد) را تشکیل میدهد. اعضای باشگاه صفرتاصد تا ۶ ماه بعد از برگزاری کلاس ها از مشاوره های رایگانی استفاده میکنند که همراه مالیاتی آنها خواهد بود.

این مطلب را هم بخوانید:  رمزگشایی از ابهامات مالیات بر افزایش سرمایه با مثال

اگر به فکر سال مالی ۹۷ و دفاعیات مالیاتی خود هستید حضور در باشگاه صفرتاصد مالیاتی به شما کمک شایانی خواهد کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از باشگاه صفرتاصد مالیاتی از طریق راههای زیر با کارشناسان مربوطه در تماس باشیذ و یا عدد ۱۳ را به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۳۰۲۵۳۸ پیامک نمایید.

۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰           ۰۹۲۱۶۴۵۰۸۴۵                  @persianhesab5@                      persianhesab4

دوره حضوری صفر تا صد مالیات

 

2 دیدگاه ها

    • سلام هیچ تفاوتی با دیگر شرکتها ندارید ۲ ماه پس از ثبت باید تشکیل پرونده بدهید و تمامی تکالیف مالیاتی جاری میشود. شما باید بعد از حوزه یابی و تشکیل پرونده اقدام به اخذ کد اقتصادی جدید گام ۴۵ رسیده باشید.

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here