تکنیکی جدید در آموزش اصول حسابداری

0
1074
Accounting

آموزش اصول حسابداری

سلام به همه دوستان و همراهان خوب پرشین حساب. آموزش اصول حسابداری در موسسات و دانشگاهها با توجه به نیاز جامعه به قدری در حال افزایش است که به هر موسسه آموزشی که سر میزنیم چندین ساعت آموزش اصول حسابداری مقدماتی و کاربردی را ارائه میدهند. در آموزش مقدماتی به تدریس اصول حسابداری و ثبت های حسابداری میپردازند و در آموزش های کاربردی کاملا مختصر و کلی با بیان مواردی از قانون مالیات ها سعی در بیان حسابداری بازار کار دارند. اما به نظر شما اینها کاربردی و مفید است؟

به نقل یکی از افرادی که در این آموزشگاهها به عنوان دانش پذیر مشغول بود در پایان این دوره ها بازدهی اثرگذاری برای شرکت کنندگان وجود نداشت و تنها مدرکی که از این موسسه گرفتیم شاید جایی برایمان مفید باشد. البته از فعالیتهای موسساتی که واقعا با اساتید مجربی به آموزش حسابداری میپردازند نباید چشم پوشی کرد. برخی از مراکز هستند که در انجام این امر معنوی ( آموزش )  بسیار تلاش میکنند اما مهم اینجاست که چه شیوه هایی در روند آموزش در نظر گرفته میشود.

حسابداری شغل پردرآمد و خاصی است. شغلیست که اگر بتوان در آن رشد کرد نیازی به حضور در محلی طبق روال کلیشه ای و تایم کاری خاص ندارد مهم این خواهد بود که کار را به درستی و دقیق تحویل داد از این رو راه موفقیت و تلاش برای رسیدن به درجات بالای این شغل اهمیت زیادی دارد.

معمولا افرادی که علاقه ای به حسابداری دارند و اطلاعات مختصری هم از قبل دارند ترجیح میدهند که در کنار کار خود به یادگیری حسابداری بپردازند. هدفشان این خواهد بود که در پایان این یادگیری توان اجراییشان افزایش یابد. خیلیها تصور میکنند آموزش باید مانند سالهای اخیر به شیوه سنتی و حضوری انجام گیرد در صورتی که با مشغله هایی که افراد دارند و همچنین با افزایش راه های ارتباطی جدید، تمایلات افراد بیشتر به سمت آموزش های غیر حضوری رفته است. من نوعی ترجیح میدهم اگر قرار باشد کلاسی یا دوره ای آموزشی برای پیشرفت در کار و زندگیم باشد برای استفاده از آن هزینه ی زمانی انجام ندهم تایمی را صرف رفت و آمد به کلاس و منوط شدن به حضور در کلاس خرج نکنم. ترجیح میدهم هر زمان که دغدغه کمتری در طول شبانه روز داشتم به یادگیری بپردازم.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  حسابداری و دفترداری برای کسب و کار‌های کوچک

آموزش اصول حسابداری

با تحقیقاتی که اخیرا انجام شده این شیوه آموزشی بسیار اثر بخش و مفید خواهد بود. تیم پرشین حساب نیز در جهت رشد و پیشرفت علاقه مندان به امور مالی و مالیاتی از این شیوه تدریس استفاده نموده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران ما با این شیوه به موفقیت های زیادی دست یافته اند. گزارش های زیادی نیز از این افراد و موفقیت ها در سایت و کانال های رسمی پرشین حساب منتشر شده که قاطعانه و با تمایل خود به بیان این پیشرفت ها پرداخته اند. در کل قرار گرفتن در راهی نو که تجربه های خوبی را به نمایش گذاشته است قطعا مفید و اثر بخش خواهد بود.

تیم کارشناسی پرشین حساب در تلاس است تا این سبک آموزشی را در کشور گسترش دهد و امور حسابداری و مالیاتی را به صورت غیر حضوری به علاقه مندان آموزش دهد. این تنها هدف تیم پرشین حساب نیست بلکه با آموزش شیوه های جذب پروژه و کسب و کار موفق زمینه فعالیت در بازار کار را نیز در دوره های خود دارد که یک مزیت بسیار مهم است. امیدوارم شما نیز در این راه برای پیشرفت خود قدم بردارید. با آرزوی موفقیت برای شما

در روزهای گذشته دومین گردهمایی ثروت آفرینان برگزار شد و قرار بر این شد تا به افرادی که ثبت نام خود را در این دوره تا پایان مهرماه قطعی کنند مشاور کارت هدیه به ارزش ۷۰۰۰۰۰ریال تعلق بگیرد.

برای اطلاع بیشتر از دوره های غیر حضوری پرشین حساب با نلفن ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸تماس حاصل نمایید.

فایل صوتی : تجربه کار یک حسابدار ایرانی در آمریکا

 

آموزش رایگان قدرتمندترین نرم افزار گزارشات مدیریتی کلیک ویو

راز میلیاردر شدن احد عظیم زاده بزرگترین تاجر فرش

 

خشاب موفقیت در کسب و کار حسابداری

 

این مطلب را هم بخوانید:  مالیات در ایران چگونه طبقه‌بندی می‌شود؟

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here