سامانه جدید سازمان امور مالیاتی کل کشور

0
5,549 بازدید

سازمان امور مالیاتی کشورسازمان امور مالیاتی کشور

سامانه جدید سازمان امور مالیاتی کشور با تغییرات و بهبود فضای کاری مدتی است در اختیار مودیان قرار گرفته تا بسیار راحت تر از قبل بتوانند از خدمات این سازمان استفاده کنند و همچنین با آن ارتباط برقرار کنند.

سامانه مالیات بر ارزش افزوده که بخشی از سایت اصلی سازمان امور مالیاتی کشور است تمامی اطلاعات مربوط به گواهی نامه مالیات بر ارزش افزوده و قوانین آن را در اختیار مودیان قرار داده است. شما همچنین میتوانید شرکتهایی که در بلک لیست اداره دارایی قرار دارند را از این قسمت مشاهده فرمایید.

سازمان امورمالیاتی کشور لیست تمامی شرکتهایی که به دلیل صورتحساب غیر واقعی فاقد اعتبار هستند را به صورت فایل اکسل در اختیار مودیان قرار میدهد.

پورتال اطلاع رسانی سازمان امور مالیاتی که بخش دیگری از سامانه اصلی سازمان امور مالیاتی کشور است به انتشار کلیه قوانین ، آیین نامه ها، مصوبه ها و بخش نامه های مالیاتی پرداخته است. بخشی از این سامانه مستقیما اطلاعات سازمان امور مالیات هر استان را به تفکیک مشخص میکند. در این قسمت میتوان بخش نامه ها و آیین نامه و قوانین را نیز جست وجو کرد.

 

سامانه عملیات الکترونیک سازمان امورمالیاتی نیز دیگر قسمت این سایت است که کلیه فرآیند های الکترونیکی سازمان و مودیان را اعم از اظهارنامه مالیات ها و پرداخت آنها و شرایط و ضوابط را به نمایش گذاشته است و حتی مرحله به مرحله این مراحل را توضیح داده است.

برای آشنایی بهتر میتوانید از این فیلم آموزشی استفاده کنید.

سربلند باشید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید