جشنواره تابستان آینده ساز

4
1764

از چه راهی در این تابستان سبک درآمد زندگیتان را تغییر دهید؟

سلام و عرض تبریک به شما

تبریک بخاطر اینکه وارد صفحه ای شده ایدکه شاید هیچوقت همکار و دوست شما تا پایان عمرش با آن روبرو نشود و درامد زندگیش در حالتی که قرارگرفته ثابت بماند مثل خیلی از افرادی که با عشق بانشستگی و مستمری بگیری را در آینده خود تداعی کرده اند.

تخصص ما خدمات مالی و مالیاتی است و در حال حاضر به قدری بازارکار نیازمند یک کارشناس حرفه ای در این حوزه است .اگر کمی حواستان به نکات کلیدی ما جمع باشد،می توانید در کمتر از یکسال با درآمد کم و محدود خداحافظی کنید و زودتر از خیلی از همکاران خود بازنشسته شوید و سبک درآمدی زندگی شما وارد فازدیگری شود.

ما با این روش کسب درآمد می کنیم

بله ما با همین سبک ۲ دفتر بزرگ راه اندازی کرده ایم و حقوق تیم خود را تامین می کنیم و هر روز به دنبال راه جدیدتری هستیم و در این جشنواره تصمیم داریم روش درآمدی خودمان را دراختیار شما قرار دهیم تا شما هم در این بازار پرنیاز خدمات مالی به یک کننده تبدیل شوید و مزه پول درآوردن خیلی خوب را بچشید.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  ماجرای یک حسابدار ایرانی که از آمریکا به ایران بازگشت

مخاطب جشنواره چه افرادی هستند؟

اگر بخواهیم با یک مثال مخاطب جشنواره را معرفی کنیم می توانیم به بازیکنان فوتبالی اشاره کنیم که بدون امکانات در زمین خاکی تکنیک خود را پیاده میکند و اگر در لیگ برتر دیده شود به یک بازیکن کلیدی تبدیل می شود. جشنواره آینده ساز اختصاص به علاقمندانی دارد که پشتکار زیادی دارند ولی هر چه تلاش می کنند به موفقیتی که باید برسند نمی رسند. ما راه و روش را همراه با پشتیبانی در اختیارشان قرار می دهیم. پس افرادی می توانند در جشنواره ثبت نام کنند که هدفشان توسعه است و برایش از هیچ زحمتی دریغ نمی کنند.

مهلت جشنواره

مدت نامنویسی در این جشنواره یک هفته است شروع از تاریخ ۲۹ تیر تا ۵ مرداد می باشد

بنا به استقبال خوب علاقمندان تا روز جمعه ۱۲ مرداد تمدید شد 

چرا جشنواره آینده ساز؟

علت شکل گیری جشنواره آینده ساز یک دلیل بیشتر ندارد و آن هم  نیاز زیاد مدیران و کارفرمایان به حسابداران تمام وقت وقت حرفه ای است که باعث شد ما بجای تامین نیروی کارفرمایان ، حسابدارانی را پرورش دهیم تا در هر نقطه از کشور بتوانند انتظارات کارفرما را پیدا ، جذب و اجرا کنند .

بجای خارج رفتن به تغییر سبک درآمد در ایران فکر کنید

به تازگی درخواست شغلی برای کشورهای خارجی و حتی آسیایی بسیارزیاد شده و خیلی ها درآمد ایده آل را درآنجا دنبال می کنند در صورتی که هنوز کشورمان در حوزه خدمات مالی و مالیاتی پتانسیل زیادی دارد که قطعا این دوستان یا خسته شدند و بطور جدی دنبال نکردند و ما احتمال می دهیم مسیر را به درستی در ایران دنبال نکرده اند. در جشنواره آینده ساز درآمد متصور خارج از کشور را در خارج کشور کسب می کنید.

این مطلب را هم بخوانید:  دلیل رد دواطلبین در مصاحبه صفرتاصد مالیات چیست؟

 

یک دستاورد دارید بیشتر ندارید

این جشنواره تمام آرزوهای شما را محقق نمی کند بلکه همانطوریکه اشاره کردیم سبک درآمد زندگی شما را تغییر می دهد تا تصمیمات بعدی را خودتان بگیرید

 • دوست دارید یک شرکت راه اندازی کنید
 • دوست دارید سرمایه گذار باشید
 • دوست دارید مشاور شوید
 • یا دوست دارید یک موسسه آموزشی راه اندازی کنید

ما درآمد شما را به حدی می رسانیم که تصمیم با خودتان باشد ، مهم اولین حرکت بود که خودتان انجام دادید و وارد جشنواره شدید تصمیم گرفتید وارد این جشنواره شوید با همان دیدگاه می توانید تصمیم می گیرید چه سبکی از درآمد را در زندگی خود پیش ببرید.

جشنواره آینده ساز در کدام استان بیشتر جواب می دهد؟

قطعا می گویید اول تهران و بعد دیگر کلان شهرها درصورتی که ما در این جشنواره به شما اثبات می کنیم در نقاط دورتر کشور هم هستند افرادی که خودکفا شده اند و از کار خدمات مالی و مالیاتی درآمد خوبی کسب کرده اند چون حوزه مالیاتی در تمامی نقاط کشور فعال هستند و شرکتها همچنان به دنبال یک حسابدار کاربلد.

پیش ثبت نام رایگان

با تکمیل فرم زیر مشاورین آموزشی بطور رایگان با شما تماس خواهند گرفت

میخواهم با تغییر سبک درآمد زندگی آشنا شوم

 • نام شما نزد ما امانت است.
 • شماره شما نزد ما امانت است.

الان چه شغلی دارید ؟ یا در چه وضعیتی هستید؟

حدس می زنیم شمایی که تا اینجا بررسی جشنواره را ادامه داده اید صفحه را میخوانید و علاقمند شده اید که اطلاعات بیشتری بدست بیاورید در یکی ازحالتهای زیر قرار دارید :

 1. فارغ التحصیل یا دانشجوی رشته های مرتبط مالی بانکداری و اقتصادی هستید
 2. کارمند بانک یا دیگر موسسات هستید و میخواهید یک شغل پاره وقت داشته باشید
 3. حسابدار یک یا چند شرکت هستید ولی درآمد بالایی ندارید
 4. هر روز صبح سر ساعت، مراجعه به محل کار برای شما خسته کننده است
 5. یک حسابدار حرفه ای هستید و می خواهید دارنده یک شرکت مالی و مالیاتی شوید
این مطلب را هم بخوانید:  تا چه حد با وظایف پلیس امنیت اقتصادی آشنا هستید؟

فرمان خرید ها را در اختیار خودتان قرار دهید

خیلی وقت ها دوستدارید یک لباس شیک و گران قیمت بخرید یا یک گوشی همراه مدرن و حتی یک آپارتمان خوب در شهر محل سکونت خود خریداری کنید و یا دوست دارید یک ماشین خوب و با کیفیت داشته باشید، در پایان این جشنواره سبک درآمد شما طوری تغییر می کند که تمامی تصمیمات خرید ها در اختیار خودتان قرار بگیرد نه اینکه منتظر پرداخت حقوق آخر ماه باشید.

نحوه دریافت برنامه مدون جشنواره

با تکمیل فرم زیر مشاورین جشنواره یک برنامه مدون را در اختیار شما قرار می دهند.

میخواهم با تغییر سبک درآمد زندگی آشنا شوم

 • نام شما نزد ما امانت است.
 • شماره شما نزد ما امانت است.

یک قول به خودتان و ما بدهید

اول به خودتان قول بدهید جمله من میتوانم ورد زبانتان شود و اصلا توجهی به صحبت های ناامید کننده نداشته باشید و تا حد ممکن از آنها فاصله بگیرید

و به ما قول دهید هر هفته دستورالعمل هایی که برایتان ارسال می کنیم را تا ۷۲ ساعت بعد ارسال کنید تا اگر اشکالی در آموزش شما باشد در همان هفته برطرف شود پس باید قول بدهید زمان می گذارید!

پیشنهاد و یک توصیه

ما اجازه نمی دهیم کارتان را رها کنید حتی اگر از یکنواختی و درآمد کم در عذاب هستید بلکه شما را مرحله به مرحله آموزش و پشتیبانی می دهیم تا انقدر درآمدتان بالا برود که نیازی به حضور در کار ثابت نداشته باشید.

دوره غیرحضوری حسابداری ثروت آفرین 

مشاهده و ثبت نام

دوره حضوری صفرتاصد مالیات

مشاهده و ثبت نام 

میخواهم با تغییر سبک درآمد زندگی آشنا شوم

 • نام شما نزد ما امانت است.
 • شماره شما نزد ما امانت است.

4 دیدگاه ها

 1. سلام خدمت آقای حاجی محمدی
  بنده لیسانس حسابداری دارم و به شدت جویای کار،سابقه کاری هم ندارم آیا این دوره به دردم میخورد یا خیر ؟

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here