دلیل رد دواطلبین در مصاحبه صفرتاصد مالیات چیست؟

0
2271

قبلا پذیرش ثبت نام در دوره کارآموزی مالیات آزاد بود ولی در دوره جدید بدون مصاحبه ورودی ثبت نام انجام نخواهد شد!

دلیل اصلی این اقدام آموزش همراه با اجرا تکالیف مالیاتی در این دوره است. اگر یک شرکت کننده ضعفی در امور حسابداری مانند ثبت، تعدیل و گزارشات حسابداری مانند بستن حسابها و سود و زیان و ترازنامه داشته باشد یادگیری تکنیکهای مالیاتی برای او کاربرد ندارد چون اجرای بی عیب تکالیف مالیاتی مستلزم درک بالا از اصول و استانداردهای حسابداری است. قبلا ما خودمان توجهی به این نکته نداشتیم و در هر دوره افرادی بودند که از روند دوره ناراضی بودند و اشاره داشتند برایشان سنگین و مبهم است.وقتی موقع اجرای مثال های واقعی در جلسات دوره فرا می رسید، متوجه می شدیم همین شرکت کنندگان ناراضی در محاسبات ساده حسابداری مثل استخراج سود و زیان و ترازنامه و تعدیلات مشکل اساسی دارند.

به همین علت با هدف گذاری افزایش بازخورد دوره برای شرکت کنندگان تصمیم گرفتیم قبل از ثبت نام علاقمندان مصاحبه ای با مدرس و مبتکر دوره های صفر تاصد مالیات جناب آقای حاجی محمدی ترتیب می دهیم. این مصاحبه ها معمولا به صورت بررسی رزومه ها و تلفنی با ایشان انجام می شود.

دلیل رد شدن در مصاحبه ها

افراد قبل از ثبت نام در دوره کارآموزی صفرتاصد مالیات به دو دلیل مردود می شوند

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  چقدر فکر می کنید حسابدارید؟

دلیل اول : عدم تسلط کامل به ثبت و صدور و گزارشات مالی افراد است.

به اعتقاد آقای حاجی محمدی وقتی فرد توانایی محاسبه سود و زیان را نداشته باشد در جلسه آموزش اظهارنامه مالیاتی با مشکل بزرگی مواجه می شود.و مشکل بزرگتر اینکه متوجه این ضعف خود نیست و اصرار دارد مالیات و اجرای آن را خیلی خوب یاد بگیرد.یک حسابدار برای موفقیت در بازارکار حسابداری باید هم فنون حسابداری و هم فنون مالیاتی را خیلی خوب بیاموزد.

دلیل دوم : نداشتن هدف از آموزش مالیات 

مشکل دیگر علاقمندان، نداشتن هدف است.به عنوان مثال یک دانش آموز اگر هدف نداشته باشد یعنی دقیقا برای خودش مشخص نکند که به چه دلیل تصمیم دارد در کنکور شرکت کند گذراندن دوره های تقویتی کارایی خیلی زیادی برایش ندارد. حالا در مورد حسابداران هم همینطور است. اگر دقیقا برای خودش مشخص نکند که به چه علتی تصمیم دارد یک دوره مالیاتی را پشت سر بگذاراند؟ نباید وقت و انرژی خود را برای این دوره صرف کند و شاید هدف اصلیش را دنبال کند موفق تر از بقیه هم باشد.

دوست دارید رایگان محک بخورید؟ 

اگر شما هم تمایل دارید در اجرای تکالیف مالیاتی بدون هرگونه مشکل و ابهام پیش روی کنید و با تسلط بر مالیات جایگاه شغلی خود را عوض کنید می توانید بطور کاملا رایگان با کارشناسان ما جهت هماهنگی مصاحبه در ارتباط باشید.

نحوه ارتباط با کارشناسان و برنامه ریزی دوره کارآموزی مالیات 

شما با دو روش می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار کنید :

  • روش اول : ارسال عدد ۱۱ به سامانه ۵۰۰۰۵۰۰۰۳۰۲۵۳۸
  • روش دوم : تماس مستقیم با دفتر مرکزی
  • ۰۲۱۲۲۷۲۴۵۶۴ – ۰۲۱۲۲۷۳۵۲۶۳ – ۰۹۹۱۰۶۱۳۷۸۶ – ۰۹۹۰۰۰۷۹۵۳۴
این مطلب را هم بخوانید:  فیلم مجموعه قوانین کار و تامین اجتماعی

مشاهده سرفصل ها و اطلاعات دوره صفرتا صد مالیات

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here