کارگاه آموزش مالیات
کارگاه آموزش مالیات

سلام دوستان عزیز پرشین حساب با آرزوی اوقاتی خوش و تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
به اطلاع میرساند: کارگاه آموزشی مالیات با حضور مدیران و حسابداران و علاقه مندان به امور مالی و مالیاتی در روز جمعه 5 خرداد ماه 96 در تهران برگزار شد.

این ایام که به پایان سال مالیاتی (خرداد ماه ) نزدیک میشویم، مدیران و حسابدارن در تکاپوی فراگیری مسائل مالیاتی و آشنایی با قوانین و تبصره های مالیاتی هستند تا بتوانند به راحتی پرونده های مالیاتی خود را به سرانجام برسانند. در همین راستا جمعه 5 خرداد ماه ساعت ۹ صبح کارگاه آموزشی مالیات و مالیات شناسی پیشرفته با حضور جناب استاد میثم حاجی محمدی در پاسداران برگزار گردید.

کارگاه آموزش مالیات

از جمله مواردی که در این کارگاه آموزشی مطرح شد میتوان به فنون حرفه ایی شدن در مالیات اشاره نمود.

قبل از تدریس از تمامی حاضرین آزمون تستی مالیاتی گرفته شد تا سطح اطلاعاتی شرکت کنندگان سنجیده شود. در ادامه مطالبی در ارتباط با مواد قانونی منجمله :

ماده 101 و اطلاعاتی درباره معافیت مالیاتی مشاغل

ماده 169 و اطلاعاتی درباره معاملات فصلی

ماده 132 و اطلاعاتی درباره نرخ صفر

ماده 136 و اطلاعاتی درباره فرار قانونی

ماده 148 و اطلاعاتی درباره هزینه های قابل قبول

ماده 274 و اطلاعاتی درباره حساب سازی و مواردی دیگر از قوانین مالیاتی و نیز فنون اجرایی و دفاعیات مالیاتی ، تخلفات ، تهاتر ها، استرداد مالیاتی و این قبیل اطلاعات آموزش داده شد.

در پایان از تمامی حضار بار دیگر آزمون تستی اخذ گردید تا شرکت کنندگان، خود متوجه سطح بالای آموزشی دوره باشند که با رضایت 100 درصدی مواجه شد.

حتما بخوانید:  جدیدترین دوره آموزش غیر حضوری مالیات

کارگاه آموزش مالیاتی

در کلیپ های زیر می توانید قسمتی از آنچه در این کارگاه آموزش داده شد را مشاهده بفرمایید

کارگاه بعدی آموزش مالیات در ماه آینده ، در تیرماه ، برگزار خواهد شد . اطلاعات تکمیلی برای برگزاری این دوره در روز های آتی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

هدف تیم پرشین حساب افزایش بار اطلاعاتی مالی و مالیاتی شما عزیزان است و برای تحقق این هدف در تلاشیم تا رضایت شما اخذ گردد.

موفق و سربلند باشید.

 

آموزش مالیات

ارسال نظر و سوال

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید