عروس و دامادی که برای شرکت در کلاس مالیاتی مراسم خود را به تعویق انداختند

دوره آموزش مالیات

سلام به همه شما عزیزان . سیزدهمین دوره صفر تا صد مالیات برای اعضای محترم باشگاه صفر تاصد تشکیل شد.

روز گذشته اولین جلسه از دوره آموزش مالیات با حضور علاقه مندان به مباحث مالیاتی و جمعی از اساتید محترم پرشین حساب  در دانشگاه خواجه نصیر برگزار شد. جاب آقای میثم حاجی محمدی مدرس دوره به همراه جناب آقای داریوش عرب دوست از اساتید تیم پرشین حساب به بیان موارد مهمی از موضوعات مالیاتی پرداختند.

محور اصلی مباحث جلسه اول از دوره سیزدهم بحث مربوط به هدف و انگیزه شرکت کنندگان بود. اینکه به چه شکلی تکنیک های مالیاتی اجرا گردد.  ارتباط آموزش های مالیاتی با نیازهای کافرمایان در مواجه شدن با پرونده های مالیاتی در سازمان امور مالیاتی از موارد بسیار مهمی بود که استاد میثم حاجی محمدی به آن اشاره نمودند.

چند روز قبل در خصوص آموزش مالیات منابع مالیاتی را بیان نمودیم. اینکه از کدام منبع به دنبال مواد قانونی باشیم و چگونه یک خبر را با منابع موجود رفرنس دهیم. اما نکته مهمی که در جلسه روز گذشته اعلام شد این بود که مواد قانونی تنها منبع ما برای آموزش و یا استفاده کاربردی نیستند بلکه لازم است تا حتما از آیین نامه، بخشنامه ها و دستورالعمل های اجرایی مواد بهره ببرند.

دوره آموزش مالیات

در بخش دیگری از جلسه اول سیزدهمین دوره آموزش مالیات به اظهارنامه مالیات بر اجاره پرداخته شد. موضوعی که اکثر افراد در خرداد و تیرماه هر سالبا آن درگیر هستند. از آنجا که تیم پرشین حساب در جهت آموزشهای کاربردی و بازار کار فعالیت دارد در این دوره هم با تشکیا گروههای چند نفره در کلاس به اجرای کار گروهی  پرداختند.

این مطلب را هم بخوانید:  صاحبان دفاتر درامد وهزینه بارعایت 12نکته طعم واقعی ردنشدن دفاتر را بچشید!!

اما ماجرای عروس و داماد در این کلاس چه بود؟

در این کلاس خانم و آقایی حضور داشتند که ضرورت یادگیری مباحث مالیاتی را به خوبی درک کرده بودند. یکی برگزاری مراسم نامزدی خود و دیگری برگزاری مراسم عروسی خود را برای حضور در این کلاس به تعویق انداخته بود. اینجاست که تفاوت افراد علاقه مند با افرادی که صرفا یک مسیر را بدون علاقه طی میکنند مشخص میشود.

دوره ای که از آن صحبت شد با آموزش صفر تا صد مالیاتی به شرکت کنندگان در ۵ جلسه پرونده خود را خواهد بست. همانطور هم که قبلا از آن صحبت شد شرکت کنندگان این دوره عضو باشگاه حمالیت مالیاتی صفر تاصد شدند به طوری که تا ۶ ماه بعد از این دوره (انتهای مرداد ماه ) از مشاوره های مالیاتی مجموعه پرشین حساب به طور رایگان استفاده خواهند کرد.

اما ثبت نام دوره چهاردهم پرشین حساب که در اردیبهشت ۹۷ برگزار خواهد شد از هم اکنون آغاز شده است. اگر تمایل دارید که فعالیتهای مالیاتی مجموعه خود را برای سال ۹۷ به درستی اجرا نمایید با تلفن های زیر تماس گرفته و دوره چهاردهم آموزش مالیات را شرکت نمایید. همچنین می توانید عدد ۱۴ را به سامانه ۵۰۰۰۵۰۰۰۳۰۲۵۳۸ ارسال نمایید.

سرکار خانم براتی ۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰                persianhesab4@         سرکار خانم ضیایی ۰۹۲۱۶۴۵۰۸۴۵
@persianhesab5

 

https://persianhesab.com/amoozesh/tax-camp/

چگونه اطلاعات مالیاتی خود را افزایش دهیم؟

شش ماه حمایت مالیاتی از باشگاه صفر تا صد مالیات پرشین حساب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام