پشتیبانی متفاوت دوره حسابداران ثروت آفرین

3
1,256 بازدید

به نام خدا
سلام ، امیدوارم که خوب باشید ، امروز تصمیم دارم توضیحاتی در مورد نحوه پشتیبانی در دوره حسابداران ثروت آفرین خدمت شما عرض کنم. دوره حسابداران ثروت آفرین یک دوره ترکیبی آموزش حسابداری و مالیات است که بصورت غیرحضوری در قالب ۳۵ جلسه ارایه می شود. هدفش خاص است و فقط راه اندازی کسب و کار شخصی از حسابداری است.

یک موردی که من تجربه کردم و خیلی برای خودم بازخورد خوبی داشته و خواستم امروز مطرح کنم و توضیحاتی در مورد آن بدهم ، بحث پشتیبانی در یک دوره آموزشی است . در یک دوره حسابداری نحوه ی پشتیبانی از اهمیت زیادی برخوردار است. دوره های حسابداری که در پرشین حساب ، برگزار می شد مثل حقوق و دستمزد ، اعتبارات اسنادی یا گارگاهی بود ویا دوره ی چند جلسه ای بود و پشتیبانی ما درپایان دوره شروع میشد ، و یک مشکلی هم که وجود داشت این بود که شاید در مدت زمان گارانتی یا پیشتیبانی مشخص شده ، شرکت کننده مشکلی یا سوالی نداشته باشد .

در حال حاضر ما در یکی از دوره ها پشتیبانی خاصی داریم به نام دوره جامع حسابداران ثروت آفرین، این دوره با یک هدف خلق شده است و آن هم آموزش راه اندازی کسب و کار حسابداری است یعنی افراد آموزش می بینند که بدون معرف داشتن و سرمایه کسب و کار شخصی از راه خدمات مالی راه اندازی کنند و برای خودشان پول دربیاورند. با توجه به نوع هدف ، باید خیلی دقیق آموزش داده شوند . ماهیت این دوره غیرحضوری است و در کنار طرفداران، منتقدان زیادی دارد ولی وقتی با اکثر منتقدان در مورد مکانیزم اجرا و پشتیبانی صحبت می کنیم نظرشان مثبت می شود. یکی از مهمترین ویژگی های دوره حسابداران ثروت آفرین، عدم دسترسی یکجا به تمامی جلسات آموزشی است.

حتما بخوانید:  به اقلام مندرج در صورت حساب تولید رسیدگی کنید!

دوره حسابداران ثروت آفرین

ما کل دوره را ۳۵ جلسه طراحی کردیم در ۵ پایه ، البته پایه ها باهم برابر نیستند مثلاً پایه اول که حسابداری پایه بازار کار هست و ۱۳ جلسه میباشد ، بعد حسابداری حرفه ای که ۴ جلسه هست که صورتهای مالی ، ترازنامه صورت جریان سود و زیان و بعد از آن دوره مالیاتی.. پس اولین ویژگی پشتیبانی دوره در این است که طراحی دستورالعملها رادر داخل هر جلسه قرار دادیم ، این دستورالعملها بیشتر از تئوری ، با واقعیت سازگار هستند. مثلاً در رابطه با جلسه دارائیهای ثابت آن مثال و تکلیف را به صورتی طراحی کردیم که در بازار کار به درد آن فرد بخورد و آن سؤال از دل بازار بیرون آمده باشد و این در واقعیت و اجرا کمک میکند که فرد بتواند خود را سازگار کند و سریع استفاده کند. طبق ضوابط دوره، ما هر جلسه را آخر هر هفته در قالب ویدیو و جزوه ارسال می کنیم و این فرصت را به شرکت کننده می دهیم تا روز دوشنبه هفته بعد تکالیف و دستورالعمل هر جلسه را اجرا و برای ما ارسال نماید.

پس از اینکه پاسخ ارسال شد ، یک روز بعد یعنی سه شنبه اساتید که خودم هم در داخل این تیم هستم ، پاسخ ها را بررسی میکنیم وقت میگزاریم و اگر اشتباهی باشد پاسخ صحیح را ایمیل میکنیم و یا تلفنی ارتباط برقرار میکنیم و این مسئله به آنها کمک میکند تا زمانی که آن جلسه را خوب یاد نگرفته باشند، جلسه بعدی را دریافت نمی کنند تا بطور کامل مشکل برطرف شود .
برای ثبت نام دوره مصاحبه تلفنی مشخص شده است.

حتما بخوانید:  نصب نرم افزار الکترونیکی اخبار حسابداری بر روی ipad

دوره حسابداران ثروت آفرین

علت سختگیری ما؟

چون هدف دوره مشخص است ما شرکت کنندگان را با دقت کنترل می کنیم تا در پایه پنجم یعنی بعد از گذراندن ۴ پایه ، شرکت کننده به اولین کسب و کار شخصی خود دست پیدا کند و پروژه جذب کند. وقتی تکنیکهای جذب پروژه را آموزش میدهیم دیگر خیالمان راحت باشد که آن فرد که پروژه را جذب میکند خودش صفر تا صد را بتواند راحت اجرا کند و دو به شک نباشد که آیا میتوانم انجام بدهم یا نه؟ و باید موارد مالیاتی ، حرفه ای و حسابداری همه را بلد باشد و وقتی ما ریتم کار را به او آموزش میدهیم دیگر نباید نگرانی از بابت اجرا نداشته باشد. علت هم همین هست که همیشه در توسعه کسب و کار های مستقل حسابداری ، اجرای خوب بهترین تبلیغ هست و خود ما هم تجربه کردیم. بخاطر این لازم است که آن فرد بدون هیچ مشکلی آن کار را انجام دهد ، این تفاوت بارز پشتیبانی ما با پشتیبانی دوره های دیگر است .

امیدوارم دوستانی که در این دوره شرکت کردند و از پاسخ ها عقب افتادند سریع تر این کار را انجام دهند و دوستانی هم که دنبال راه اندازی کار مستقل هستند برای نوبت مصاحبه اقدام نمایند. قطعاً به نفع خودتان هست وقتی زمان بگذارید یعنی اینکه مطمئناً آن جلسه را یادگرفتید و وارد جلسه بعدی می شوید.

پذیرش مصاحبه دهمین دوره غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین شروع شد

تهیه، تنظیم و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی اساسی

3 دیدگاه‌ها

  1. سلام چطور میتونم حسابدارشم هیچی بلد نیستم حتی کامپیوترم بلد نییتم خیلی دوست دارم یادس بگیرم بتونم هزینه ی خودمو خونودامو در بیارم مدتهاست داشتنه ی سغله خوب که بتونم هزینه ی تحصیلات درواهای خوار وبرادرمو در بیارم تنها از راه برام امکان پذیره دازپسشون بر بیام خواهشا کمکم کنید بتونم حسابدار شم به طوری که بتونم باخیال راحت بیام سهر رو پای خودم وایستم بتونم بدونه نگرانی درسامم بخونم.خیلی ممنون از اینکه شما واسطه این که ما بتونیم به صورته غیر حضوری ی حرفه رو یاد بگیریم

    • سلام مهمترین نکته ای که باید توجه داشتید باشید امیدوارم بتونم مکی به شما کنم ، واقعیت امر میزان تسلط و باصطلاح سطح اطلاعات و تجربیات شماست چون شغل خوب در حسابداری داشتن نیازمند اطلاعات قابل قبول مالی و مالیاتی است . الان شما در چه وضعیت تخصصی قرار دارید که من بتونم دقیق تر شما را هنمایی کنم ؟ الان دانشجو حسابداری یا دیگر رشته ها هستید ؟ کارآموزی رفته اید ؟

  2. سلام وقتتون بخیر من خیلی علاقه مندم حسابداری ویاد بگیرم اما متاسفانه مکانی زندکی میکنم که نمیتونم به شهر دسرسی داشته باشم وبرم دوره ببینم وازصفر تا صد حسابداری وکلیه قوانیشو کامل یاد بکیرم وجز دی دستگاه کامپیوتر امکاناته مالی ندارم برم هزینه کنم وحسابداری ویاد بگیرم ازتون این خواهشو دارم لطفا وخواهشا ی راهکار بدید که بتونم یادش بگیرم چون هزینه ی خودمو خواهر مریضم که ازپسش برنمیام مجبور شدم بیام تو اینترنت سرچ کنم ی راه حلی برام پیدلشه حسابداری رو جامع یادم بدید که جز خدا وشما کسی رو سراغ ندارم که اطمینان داشته باشم بهش که این حرفه وهارت رو به نوعی که باعث بشه بتونم ی حسابداره خبره بشم وبتونم هزینه ی خودمو خونوادمو در بیارم،ارادتمند شما سمیه حسین پناهی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید