بازاریابی و تبلیغات شرکت شما در شبکه های اجتماعی

شاید فکر کنید که این مطلب، جایش در سایت تخصصی حسابداری نیست. اما چه اشکالی دارد که گاهی در مورد مسائل دیگر هم صحبت شود؟ مثلاً همین اینستاگرام و تلگرام… این دو شبکه بسیار پرطرفدار که جون می‌دهند برای بازاریابی کسب و کار شما… و حتماً مدیر شما (البته شاید هم خودتان مدیر یک کسب و کار باشید) به این فکر کرده است که چطور می‌تواند بیشترین بازدهی را از این شبکه‌های اجتماعی داشته باشد؟

من در این مقاله به شما سرویسی را برای بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی معرفی خواهم کرد که به کسب و کار شما کمک می‌کند در تلگرام و اینستاگرام حضوری موفق تر داشته باشد و مطمئناً شناختن آن در شرکت شما، می‌تواند در آینده برایتان مفید باشد.

دیدوگرام: سرویس تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

همانطور که از عنوان فهمیدید، نام این سرویس دیدوگرام است که به معنی دیده شدن در گرام ها (یعنی همان اینستاگرام و تلگرام) است. اما این دیدوگرام دقیقاً چه سرویس‌هایی به شما ارائه می‌دهد؟ جدا از آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی که می‌توانید در وبلاگ دیدوگرام بخوانید، این سرویس خدمات بسیار گسترده‌ای هم در زمینه تبلیغات و بازاریابی این شبکه‌ها در اختیار شما می‌گذارد که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

تبلیغات و بازاریابی در تلگرام

تلگرام پر طرفدارترین شبکه اجتماعی (یا بگوییم نرم افزار پیام رسان) در ایران است و بنابراین بهتر است اول به سراغ آن برویم. دیدوگرام برای حضور پر رنگ شما در این شبکه اجتماعی، انواع روش های تبلیغات و بازاریابی را در نظر گرفته است.

این مطلب را هم بخوانید:  همه چیز درباره اتصال نرم افزار حسابداری به پنل پیامک

شما با استفاده از دیدوگرام می‌توانید در تمام کانال های معتبر تلگرام تبلیغ کنید. آن هم با چند روش مختلف که دست شما را در تبلیغات بسیار باز می‌کند: شما می‌توانید بر اساس هر کلیک هزینه تبلیغات ر ا بپردازید، یا بر اساس بازدید، یا حتی ساعت.

روش بازاریابی دیگری که دیدوگرام در اختیار شما می‌گذارد، بازاریابی به وسیله ساخت ربات است. شما می‌توانید یک ربات بسازید که تمام خدمات مختلف شما را به کاربران تلگرام ارائه دهد. مثلا اگر یک آموزشگاه دارید، دانشجویان بتوانند از طریق این ربات تلگرام ثبت نام کنند یا اگر یک فروشگاه دارید، بتوانند از طریق آن به خرید محصول بپردازند.

برای مشاهده خدمات دیدوگرام در زمینه تبلیغات و بازاریابی تلگرام به این صفحه مراجعه کنید: https://www.didogram.com/telegram

تبلیغات و بازاریابی در اینستاگرام

دیدگرام روش‌های متنوعی برای بازاریابی در اینستاگرام نیز در اختیار شما می‌گذارد. اولین این روش‌ها این است که از لیست صفحات اینستاگرامی که در دیدوگرام جمع‌آوری شده است، صفحاتی که دوست دارید را انتخاب کنید و در آنها تبلیغ بروید. روش‌های دیگر نیز شامل تبلیغات بازدیدی برای ویدئوهای شما در اینستاگرام و همینطور تبلیغات اسپانسری اینستاگرام است.

شاید ندانید، اما تبلیغات اسپانسری اینستاگرام در حقیقت روش تبلیغاتی است که خود اینستاگرام در اختیار کاربران قرار می‌دهد و این یعنی از روش رسمی اینستاگرام برای تبلیغ استفاده می‌کنید. در این روش، هنگامی که کاربر مشغول دیدن عکس های مختلف است، تبلیغ شما هم در این بین به عنوان یک پست، به او نمایش داده خواهد شد. لازم به ذکر است که در حال حاضر فقط چند شرکت این خدمات را در ایران ارائه می‌دهند.

این مطلب را هم بخوانید:  پیشنهاد: برای خودتان یک سایت / وبلاگ شخصی بسازید!

آخرین روش بازاریابی اینستاگرام که از نظر هزینه و بازگشت واقعاً فوق العاده است (یعنی شما یک هزینه کوچک می‌کند و در ازای این هزینه کوچک، تعداد فالوورهای شما به طرز وحشتناکی اضافه می‌شود) ساخت ربات افزایش فالوور اینستاگرام است. یک ربات که به صورت اتوماتیک با سایر کاربران اینستاگرام تعامل می‌کند و در نتیجه آنها شما را دنبال می‌کنند. در صفحه ربات اینستاگرام دیدوگرام می‌توانید بیشتر در رابطه با این ربات بخوانید.

برای مشاهده خدمات دیدگرام در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینستاگرام به این صفحه مراجعه کنید: https://www.didogram.com/instagram-panel

دیگر امکاناتی که در دیدوگرام خواهید داشت

شاید سوالی که در انتها بپرسید این است که چرا اصلاً باید از دیدوگرام استفاده کنید؟ جواب این سوال ساده است: شما گزارش دقیقی از تبلیغات خود خواهید داشت، می‌توانید ربات‌های تلگرام و اینستاگرامی بسازید که لحاظ کیفیت، واقعاً فوق‌العاده و مثال‌زدنی هستند، و مشاورانی دارید که برای گرفتن بیشترین بازدهی از تلگرام و اینستاگرام به شما کمک می‌کنند.

در نهایت از شما دعوت می‌کنم همین الان به سایت دیدوگرام بروید و خودتان در مورد خدمات مختلف این شرکت برای بازاریابی در تلگرام و اینستاگرام بخوانید. همچنین به وبلاگ سایت دیدوگرام هم سری بزنید تا با ترفندها و تکنیک های این کار آشنا شوید. البته، اگر واقعاً به مباحث بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی علاقه دارید، وبلاگ نوین هم می‌توان آموزش های مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام