دانلود رایگان جدول حقوق و دستمزد ۹۶

83
9274

جدول حقوق و دستمزد ۹۶

سلام دوستان عزیز پرشین حساب

همانطور که در جریان هستید در پایان ماه باید حقوق کارکنان پرداخت شود و برای این کار سرعت عمل نکته بسیار مهمی است. با داشتن یک نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد به راحتی قادر به انجام این کار خواهید بود ولی در شرایطی که امکان خرید یک نرم افزار حقوق و دستمزد وجود ندارد شما با طراحی یک اکسل ساده میتوانید به راحتی این فرآیند را انجام دهید.

امروز برای شما یک اکسل حقوق و دستمزد ۹۶  طراحی شده است تا بتوانید با دانلود آن و ذخیره در سیستم تان از آن استفاده نمایید. مواردی که باید در این اکسل به آن توجه نمود این است:

موردی که بیشتر کاربران به آن اشاره می کنند آن است که اضافه کاری به چه صورت محاسبه میشود؟ برای محاسبه اضافه کاری در جدول اکسل حقوق و دستمزد ۹۶ باید در ستون تعداد ساعت اضافه کاری ، ساعات اضافه کارکرد نیروی کار مشخص شود. و در ستون بعد طبق فرمول این رقم محاسبه خواهد شد. چگونگی محاسبه به این شکل است که مبلغ حقوق روزانه بر ۷.۳۳ تقسیم خواهد شد و بعد در نرخ اضافه کاری یعنی ۱.۴ضرب خواهد شد و در ادامه حاصل را در تعداد ساعت اضافه کاری ضرب نمایید.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

جدول حقوق و دستمزد 96مورد دیگر رقم افزایش حقوق در سال جدید است . رقم حداقل افزایش حقوقی که هر سال توسط اداره کار اعلام میشود برای افرادی است که هر سال طبق قراردادشان حداقل حقوق را دریافت میکرده اند. ولی سوال اینجاست که آن دسته از افرادی که رقم بیش از حقوق اداره کار در قرارداد دارند برای افزایش حقوق خود چه عددی را باید اعمال نمایند؟

این مطلب را هم بخوانید:  حق بیمه کارکنان پاره وقت به چه نحوی قابل پرداخت است؟

هر سال درصدی برای افزایش حقوق توسط وزارت کار اعلام میشود برای مثال درصد افزایش حقوق ۹۶ ، ۱۲ درصد اعلام شد که این عدد با رقم ۶۷۶۸ ریال جمع میشود و مبنای افزایش حقوق این افراد خواهد شد. البته تمامی این موارد باید به توافق کارفرما و نیروی کار برسد.

مورد دیگری که بیشتر دوستان سوال میپرسند در خصوص میزان بن و خوار و بار و مزایای نیروی کار است. مطلبی که باید در این خصوص به آن اشاره نمود این است که بر حساب میزان کارکرد هر فرد به او حق  بن تعلق میگیرد. این مورد در جدول حقوق و دستمزد ۹۶ برای شما گنجانده شده است و به این ترتیب نیست که هرکس هر تعداد ساعتی که کارکرد همان ۱۵۰ هزار تومان حق بن را دریافت نماید. این مورد هم به توافق کارفرما بستگی دارد.

این جدول اکسل حقوق ۹۶ در تعداد نامحدود کارکنان و برای ۱۲ ماه طراحی شده است که استفاده کنندگان باید موارد را به آن اضافه نمایند: نام و اطلاعات کارمندان، میزان کارکرد به تعداد روز، ساعات اضافه کاری، و تعداد فرزندان.

نکته ایی که باید در این قسمت برای شما بیان کنم این است که قانون حداکثر محاسبه عائله مندی برای ۲ فرزند برداشته شد و به دلایل مختلف ، برای دریافت عائله مندی هیچ محدودیتی بر سر تعداد فرزندان وجود ندارد.

همچنین شما برای دریافت قوانین و اطلاعات کلی بخشنامه حقوق ۹۶ به شیت اول این اکسل که نام قوانین پایه را دارد مراجعه نمایید تا قانون های اولیه را دریافت نمایید.

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان نحوه محاسبه معافیت 1394

امیدوارم فایل اکسل مذبور بتواند در این زمینه به شما کمک کند.

جدول حقوق و دستمزد ۹۶

برای استفاده بیشتر می‌توانید از پست‌های مربوط استفاده نمایید.

دانلود رایگان اکسل حقوق و دستمزد سال ۹۶

نحوه محاسبه مالیات حقوق با دریافت ۲۰میلیون تومان؟

آموزش رایگان : ارسال اینترنتی لیست حقوق ۹۶ تکنیک خاصی ندارد!

میزان حقوق۹۶ تعیین شد

 

دریافت فایل اکسل حقوق و دستمزد سال ۹۷

دریافت فایل اکسل حقوق و دستمزد سال ۹۸

 

 

83 دیدگاه ها

  • سلام کاربر گرامی
   لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا فایل موردنظر به صورت اتوماتیک برای شما ارسال گردد.
   موفق باشید

  • سلام دوست عزیز
   لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا فایل موردنظر به صورت اتوماتیک برای شما ارسال گردد.
   موفق باشید

 1. بنده دوبار فرم مربوط به دریافت فایل “دانلود رایگان جدول حقوق و دستمزد ۹۶” را پر کردم و ارسال نمودم ولی متاسفانه بغیر از ۲ ایمیل با محتواهای دیگر از شرکت شما چیزی دریافت نکردم.
  لطفا بررسی کنید در ضمن اگر بخواهیم به دقیقه حساب کنیم تمام موارد رو باید از چه فرمولی استفاده کرد .

  • سلام دوست عزیز فایل برایتان ارسال شد. برای این اکسل هر ۸ساعت ۱ روز محاسبه شده با یک نسبت ساده ریاضی هر ساعت را به دقیقه تبدیل کنید. مثلا ۱۲۰دقیقه که فعالیت داشته باید تقسیم بر ۴۸۰ شود.

  • سلام دوست و همراه گرامی
   جهت دانلود بایستی فرم انتهای مطلب را تکمیل نمایید تا اکسل مربوطه به صورت اتوماتیک بر روی ایمیل شما ارسال گردد.

 2. سلام بنده هم نیاز به اکسل حقوق و دستمزد دارم…همین دوازده ماهیه…ممنون میشم برای بنده هم ارسال کنید
  یه سوال اینکه حق بن ها برای ماه های سی و یک روزه و سی روزه به یک میزان حساب میشه طبق قانون اما توی اکسل قبلی وقتی سی و یک روز میزدیم بن ها رو به اندازه هممون یک روز بیشتر حساب مبکرد….امکان ویرایش هم نداشت امیدوارم در فایل جدید درست شده باشه
  همچنین یکسری افراد مثل مدیرعامل و افراد هیات مدیره که داخل لیست بیمه هستند محاسبه هفت درصدشون شامل بن ها نمیشه که امیدوارم این قابلیت ویرایش هم موجود باشه
  با سپاس

  • سلام کاربر گرامی لیست برای شما ارسال میشود با ذکر این نکات که: حق بن و مسکن به ازای تعداد روزهای کارکرد تعلق میگیرد اگر فردی ۱۵ روز کارکند با کسی که ۳۱ روز کار میکند به همان میزان به او حق بن تعلق نخواهد گرفت. سیستم برای این کار تعریف شده است و مورد بعدی اینکه کلا فایل بیشتر جنبه آموزشی دارد برای موارد خاص قطعا باید موارد اعمال گردد اگر نیاز به تغییر و ایجاد رکرد جدیدی داشتید به تلگرام زیر درخواست دهید. موفق باشید:
   @persianhesab3

  • سلام کاربر عزیز عدم ارسال به جهت ارسال اشتباه ایمیلتان بوده لطفا آدرس ایمیل خود را بدون www وارد نمایید. برای شما ارسال میشود.

 3. با سلام و احترام؛
  متاسفانه من فایلی برای دانلود پیدا نکردم اگر امکان داره فایل محاسبه حقوق و دستمزد را برام ایمیل کنید.

  با سپاس

 4. سلام و تشکر از تهیه فایل . ایا امکان دارد پس ورد فایل را برای ایجاد تغییرات در برخی ستونها و احیانا اضافه کردن ستونهایی مثل سنوات روزانه ارسال کنید؟
  ضمنا ایامحاسبه سنوات برای کسی که ۳ سال است کار میکند و کسی که ۵سال کار میکند هر دو یکسان است و ضربدر عدد۱۷۰۰۰ ریال میشود؟ .یا اینکه باید در اولی ۱۷۰۰۰ضربدر ۳ و در دومی ۱۷۰۰۰ضربدر ۵ شود؟

  • سلام کاربر عزیز برای سنوات تعداد روز در این عدد ضرب میشود پس قاعدتا ۵ سال کارکرد روزانه باید محاسبه شود . بابت افزودن مواردی به فایل باید عنوان کنم این فایل با این امکانات رایگان برای شما عزیزان قرارداده شده است در صورت تمایل به داشتن فرمتی متفاوت باید درخواست خود را بفرمایید تا برایتان تنظیم نماییم. تلفن دریافت درخواستهای شما : ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۱

 5. سلام – اکسلتون خیلی هم خوب بود منتهی یک سوال که بیج واب مونده اینه که اگر یک نفر امسال(سال۹۶) سومین سال حضورش باشه و یکی دیگه سال اول حضورش باشه به چه نحو محاسبه میشه ؟ اخه افزایش درصدی که اعلام میشه به نسبت هرسال خروجیش دقیقا عدد سال بعده – پس کسی که چند ساله داره کار میکنه نباید اختلاف دریافتی با کسی که سال اولشه داشته باشه ؟

  • سلام کاربر عزیز اختلاف دریافتی برای افرادی که سابقه در شرکت دارند به سنوات مربوط میشود در واقع طبق قانون سنوات میزان افزایش حقوق بر اساس سابقه را تعیین میکند.

 6. سلام خسته نباشید
  حداکثر حقوق دستمزد و مزایای مشمول کسر حق بیمه سال۹۶ دقیقا چه رقمی می باشد؟؟؟
  ایا صدو پنجاه تومن مزایای مشمول با هفت برابر حداقل حقوق ، جهت کسر حق بیمه جمع میشود یا خیر؟

  • سلام کابر گرامی.حداقل و حداکثر دستمزد مبنای کسر حق بیمه در سال ٩۶ به ترتیب “٣٠٩ هزار و ٩٧٧” و “٢ میلیون و ١۶٩ هزار و ٨۴٠” ریال تعیین و ابلاغ شد.

 7. سلام وقت بخیر
  بنده ۴ بار فرم مربوط به دریافت فایل “دانلود رایگان جدول حقوق و دستمزد ۹۶” را پر کردم و ارسال نمودم ولی متاسفانه با از شرکت شما چیزی دریافت نکردم.
  لطفا بررسی فرمایید
  این فایل اکسل به ایمیلم ارسال کنید
  باتشکر .

  • سلام دوست عزیز ضمن عرض پوزش در موارد ارسال ایمیل فایل مذکور، لازم به توضیح است که این فایل برای تمامی دوستان ارسال شده است.

 8. سلام
  روز خوش
  بنده دوبار فرم مربوط به دریافت فایل “دانلود رایگان جدول حقوق و دستمزد ۹۶” را پر کردم و ارسال نمودم ولی متاسفانه بغیر از ۲ ایمیل با محتواهای دیگر از شرکت شما چیزی دریافت نکردم.
  در ضمن عضو سایت خوب شما نیز شده ام
  لطفا بررسی فرمایید
  سپاسگزارم
  ۰۹۱۲۳۸۰۵۷۳۲
  eslampour@gmail.com

 9. با سلام واحترام
  فرق میان معافیت ماده۸۴ مالیاتهای مستقیم ومعافیت ماده ۱۰۱ مالیاتهای مستقیم چیست؟
  بنده برای سال مالیاتی ۹۴ ،معاف از مالیات وبرگ قطعی این معافیت صادر شده است.برای اظهارنامه سال۹۵ که به سرممیز خود مراجعه نمودم به بنده گفت امسال با توجه به درامد شمااز تبصره ۱۰۰ استفاده نمایید.الان فرق بین این دو برای من سوال می باشد.ممنون میشوم اگر پاسخ سوال بنده را بدهید
  متشکرم

  • سلام کاربر گرامی ماده ۸۴ معافیت مالیات حقوق را اعلام میکند و ماده ۱۰۰ اعلام میکند که تا ۱۰برابر معافیت ماده ۸۴ برای مودیان مالیات عملکرد در نظر گرفته شده مثال عددی این معافیت برای سال ۹۵ در پست مربوط قرار داده شده است. لینک آن برای شما گذاشته شده ، و افرادی که تمایل به استفاده ار ماده ۱۰۰ داشته باشند و در گروه سوم قرارداشته باشند و میزان فروش آن از این ده برابر کمتر باشد از برخی از فرایندهای مالیاتی معاف خواهند شد. اطلاعات دقیق از لینک زیر بررسی گردد.
   موفق باشید.
   http://persianhesab.com/article-100-of-the-taxation/

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here