۱ راه کسب درآمد از دفاتر اسناد رسمی

اسناد رسمیدفاتر اسناد رسمی

دوست عزیز و همیشگی من سلام

دو ماه طلایی درآمد زایی برای حسابداران به سرعت رو به پایان است و خلاق تر ها سهم بیشتری از این درآمدهای کلان و راحت الوصول را برای خود کسب میکنند .شما چطور دوست خوبم ؟ چه فکر یا فکرهایی برای بیشتر کردن درآمدت در این ۲ ماه داری ؟ چه ایده هایی به ذهنت خطور میکند ؟

شاید بهتر باشد این مطلب یک فراخوان برای در میان گذاشتن ایده های ناب باشد . چندی پیش یکی از کاربران خوب و فعال سایت در مورد موضوعی با من مشورت کرد که به نظرم آمد با تمام  اطلاعات محدودش چقدر خوب و با جسارت سعی در استفاده از آموزه هایش دارد .از او خواهش کردم فکر جالبش را با شما هم در میان بگذارم .

ایشان گفتند : چند روز پیش مجبورشدم برای اولین بار یک اظهانامه املاک را ارسال کنم و برای ارسالش باید تمام چم و خمهایش را بررسی میکردم همان موقع مطلب شما هم روی سایت قرار گرفت که کمک خیلی زیادی به من کرد، چند سوال باقیمانده را هم که برایم نامفهوم بود با مراجعه با سازمان مالیاتی شهر خودمان از کارشناسان پرسیدم و اظهارنامه را بطور صحیح ارسال کردم .

فردای آن روز فکری به ذهنم رسید حالا که از پس این اظهارنامه برآمدم چرا چند اظهارنامه دیگر رد نکنم و پولی بدست نیاورم . خوب حالا از کجا باید اظهارنامه های دیگری بدست آورم ؟؟؟!

پیش خودم گفتم هر شخصی که اجاره نامه رسمی دارد باید اظهارنامه اجاره املاک را رد کند و اجاره نامه رسمی هم در دفاتر اسناد رسمی منعقد میشود حالا اگر هر دفتر داری با اجاره نامه رسمی یکی از کارتهای من را منگنه کند و به شخص موجر تحویل دهد پایان سال او به دردسترس ترین فرد مراجعه خواهد کرد.

این مطلب را هم بخوانید:  باب اول قانون مالیاتهای مستقیم

سریع آماده شدم و به یک اوزالید در نزدیکی محل کارم که کار چاپ کارت ویزیت هم انجام میداد مراجعه کردم و یک کارت با نام ونام خانوادگی ،شماره تماس ،مدرک تحصیلیم تحت عنوان ارائه خدمت مالی برای چاپ سفارش دادم .
لیست تمام دفاتر اسناد رسمی شهرم را هم از اینترنت پرینت کردم .فیلم همایش شیراز شما را که نحوه پرزنت یک کارفرما در آن بود سفارش داده ام و میخواهم بعد از دیدنش به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنم .

امیدوارم بتوانم تعداد زیادی اظهارنامه بگیرم و ارسال کنم و یک درآمد فصلی خوب به درآمد ثابتم اضافه کنم . من هم به نوبه خودم این دوست جسورمان را تشویق کردم و از او خواستم راهی را که در پیش گرفته است ادامه دهد و از کوچکترین ایده هایی که به ذهنش میرسد به سادگی عبور نکند ،شاید ساده ترین و غیر ممکن ترین و  حتی خنده دارترین آنها روزی او را به پولدارترین حسابدار ایران تبدیل کند .

شاید این به ذهن خیلی از شما دوستان خوبم رسیده باشد اما چیزی که مهم است عملی کردن رویاهایتان است . همه شما توانایی هایی بیشتر از چیزی که خودتان فکر میکنید دارید .

از شما کاربر عزیز پرشین حساب میخواهم ذهن خود را محدود به درآمد های جلوی دستتان نکنید . راه های جدید را امتحان کنید و خوشحال میشویم ما را هم در جریان ایده ها و موفقیت هایتان قرار دهید تا با افتخار آن را برای دیگر دوستانتان در پرشین حساب تعریف کنیم .

از اینکه کاربرانی باهوش و توانمند چون شما ما رو دنبال میکنند به خودمان میبالیم و برای تک تک شما آرزوی موفقیت های چشمگیر را دارم .

این مطلب را هم بخوانید:  نحوه تشخیص دارایی ها و بدهی های احتمالی

دوستدار شما- زهرا قطره سامانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام