میزان حقوق حسابدار در شرکت پخش مواد غذایی

mehdi sedghi asked 2 ماه ago

با عرض سلام و احترام
خواهش می کنم لطف بفرمایید میانگین حقوق یک حسابدار در شرکت پخش مواد غذایی که البته زیر مجموعه همان صنایع غذایی می باشد، در چه حدودی است.
بنده ۱۶ سال سابق کار در امور مالی دارم و در حال حاضر یک موقعیت شغلی برای بنده ایجاد شده در شرکت پخش و فروش مواد غذایی که البته همان طور که عرض کردم این شرکت جزو زیر مجموعه های صنایع غذایی می باشد. البته آنها به من پیشنهاد حقوق ماهیانه و ثابت ۲۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال داده اند ولی درخواست بنده ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال بوده. ضن آنکه در صورتی که بیشتر از ساعات موظف بمانیم هیچ گونه اضافه کاری تعلق نخواهد گرفت همچنین شاید در برخی از ایام تعطیل در طول سال نیاز به حضور در محل کار باشد که آن هم بدون تعطیل کاری و یا اضافه کاری می باشد.
خواهش میکنم لطفاً بنده را راهنمایی بفرمایید.
با احترام (صدقی ۱۵ آبان ۹۷)

1 Answers
طاهره وطن answered 2 ماه ago

باسلام خدمت شما کاربر محترم
خوشبختانه با توجه به اینکه شما دارای تجربه کاری بالا هستید پس یکی از گزینه های دریافت حقوق بالاتر را دارید.حسابداری پخش مواد غذایی شدن به علت بالا بودن حجم کاری نیازمند اضافه کاری می باشد.من شخصا در پخش مواد غذایی مشغول بوده ام و در جریان امور مربوط به حسابداری در پخش هستم.حجم کار حسابداری در پخش زیاد می باشد و شما به ناچار بایستی اضافه کار بمانید.با توجه به اینکه مبلغ اضافه کاری به شما پرداخت نمی شود مبلغ مناسبی را پیشنهاد داده اید.حتی به حسابدار فروش در پخش مواد غذایی پورسانت از محل فروش نیز تعلق میگیرد و درصد آن طبق نظر مدیر فروش و مدیر عامل می باشد.امیدوارم موفق باشید.