مالیات بیمه عمر و زندگی؟

مهدی 2 ماه قبل

با سلام
اگه مدیر شرکت قصد داشته باشه از درآمد شرکت کل پرسنلش رو بیمه عمر و زندگی کنه یعنی ۱۰۰ درصد حق بیمه رو شرکت بده، آیا در بحث مالیات جز هزینه های شرکت محسوب میشه تا مالیات کمتری هم پرداخت کنه؟ اگه جواب بله هست طبق چه ماده قانونی انجام میشه. البته من رو ماده های ۱۳۷ و ۱۴۸ اداره مالیات شک دارم.
ممنون

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here

1 پاسخ
حامد داودیان عضو سایت 2 ماه قبل

سلام
بله بر طبق بخشنامه: ۲۱۱/۴۳۸۵/۱۹۴۱۸  هزینه بیمه عمر و بیمه های درمانی طبق ماده ۱۳۷ ق.م.م جزء هزینه های قابل قبول مالیاتی می باشد .
 

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here

پاسخ شما