فروش دارایی ثابت

mitra 4 ماه قبل

با سلام
 کامیونی که در سال ۹۶ از شخص خریداری شده و موقع خرید ارزش افزوده ای پرداخت نشده . موقع فروش باید ارزش افزوده محاسبه شود؟
ماشینی که حدود ۱۰ سال پیش از کارخانه خریداری شده و الان موقع فروش ارزش افزوده باید ثبت شود؟
ممنون از پاسختون

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here

1 پاسخ
حامد داودیان عضو سایت 4 ماه قبل

سلام
طبق ماده ۱ قانون مالیات ارزش افزوده – عرضه کالاها و ارائه خدمات در ایران وهمچنین واردات وصادرات آنها مشمول مقررات این قانون می باشد. و باید در هنگام معاملات محاسبه و اعمال گردد.

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here