عدم پلمپ دفاتر

مرزبان 1 ماه قبل

ایا میتوان از معافیت مالیاتی فعالیتهای فرهنگی استفاده کرد در صورتی که اظهارنامه عملکرد ارسال کنیم ولی دفاتر سال مالی را پلمپ نکرد باشیم؟

اسلایدر جشنواره عید تا عید ۹۸
SaAaber54 پاسخ داده شده 4 هفته قبل

سلام.
در ماده ۱۴۶ مکرر شرط برخورداری از نرخ صفر و هر گونه معافیت مالیاتی یا مشوق مالیاتی به شرح زیر گفته شده :
۱- ارائه اظهارنامه مالیاتی
۲- ارائه دفاتر و یا اسناد و مدارک موضوع ماده ۹۵ ق.م.م
به نظر من عبارت “و یا” در هیئت به کمک شما بیاد. امیدوارم آقای حاجی محمدی هم پیرو جواب بنده اظهار نظر خودشون بیان کنند.

1 پاسخ
علیرضا توانا عضو سایت 1 هفته قبل

با سلام 
اشخاص حقوقی میبایست هم اظهار نامه و هم دفاتر و هم اسناد و مدارک ارائه دهند اگر ماده ۹۵ ق م م را به طور کامل بررسی نمایید در ادامه متن متوجه میگردید اما اشخاص حقیقی که مشمول دفاتر نباشند میتوانند اسناد و مدارک و اظهارنامه ارائه دهند

اسلایدر جشنواره عید تا عید ۹۸