ذخیره مالیات و معافیت مالیات بر ارزش افزوده

پرسش و پاسخ حسابداری و مالیاتدسته بندی: امور مالی و حسابداریذخیره مالیات و معافیت مالیات بر ارزش افزوده
مشیری 3 ماه قبل

با سلام خدمت شما

سوال اول) ذخیره مالیات یا مالیات پرداختنی؟کدوم رو سازمان امورمالیاتی می پذیرد؟
سوال دوم) با استناد به  بند ۴ ماده ۱۲ ق.م.ب.ا.ا آیا هر گونه عرضه  برنج حتی توسط بنکداران ، دلالان  نیز معاف ازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده می باشد یا خیر؟
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و پاسخ بدین.

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here

1 پاسخ
حامد داودیان عضو سایت 3 ماه قبل

سلام

  1. مالیات  پرداختنی مورد تائید است
  2. بله محصولات کشاورزی  و برنج طبق ماده ۱۲ و بند ۴ معاف از مالیات ارزش افزوده است

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here