ارزش افزوده

کارگر 4 ماه قبل

خدمات مهندسین نظام مهندسی شامل ارزش افزوده هستند یا نه؟
منظورم نظارت بر پروژه های ساختمانی هست 
 

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here

1 پاسخ
حامد داودیان عضو سایت 4 ماه قبل

سلام
طبق ماده ۱ قانون مالیات بر ارزش افزوده – عرضه کالاها و  ارائه خدمات  در ایران وهمچنین واردات وصادرات آنها مشمول مقررات این قانون می باشد.

 

طبق نامه سازمان نظام مهندسی ساختمان به شماره ۹۳/۵۰۶۹ مورخ ۹۳/۰۹/۱۵ مهندسین مجاز به اخذ ارزش افزوده از کارفرمایان نمی باشند. ولی باید گزارش ۱۶۹ مکرر را انجام بدهند.

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here