ارزش افزوده فروش داراییها

نادری 4 ماه قبل

ایا به خرید پرینتر ارزش افزوده تعلق می گیرد؟

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here

1 پاسخ
حامد داودیان عضو سایت 4 ماه قبل

سلام
طبق ماده ۱ ارزش افزوده – عرضه کالاها وارائه خدمات در ایران وهمچنین واردات وصادرات آنها مشمول مقررات این قانون می باشد.

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here