آموزش حسابداری کاربردی در دوره هفتم حسابداران ثروت آفرین

آموزش حسابداری کاربردی

“من کارشناسی حسابداری دارم. تجربه کار مالی ندارم. الان جایی مشغول به کار شدم ولی اصلا تجربه ندارم و اینکه دانشگاه چیزی به اون صورت یاد ما ندادن.البته دوره های چندتا نرم افزار و حسابداری عمومی رو گذروندم.در کل خدا رو شکر هوشم خوبه ، زود کارو یاد میگیرم اما الان واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.جایی که هستم فعالیتشون در زمینه ألومنیوم و در و پنجره ست . و تا به حال نرم افزار نداشتن و سیستم حسابداریشون کاملا سنتی بوده.الان نرم افزار حسابداری پارسیان خریدن.من در مورد سند و ثبت هم حتی مشکل دارم.حالا به نظر شما من کارمو اینجا ادامه بدم؟؟؟؟؟ البته امروز اولین روز کاریمه.با یه مدیر مالی خوب دوره بگذرونم ؟
مطالعه کنم در این زمینه؟ و یا…؟؟؟ اگه امکانش هست راهنماییم کنید. اینم بکم همین چند روز پیش درسم تموم شده و دانشگاه آزاد درس خوندم.”

سلام به شما دوستان خوب پرشین حساب. تیم کارشناسی پرشین حساب به جهت آموزشهای خوبی که در طول سالهای اخیر به خصوص از ابتدای سال۹۶ داشته است مرکزی برای ارائه مشاوره های شغلی به علاقه مندان می باشد. درواقع افراد زیادی روزانه از کارشناسان ما در زمینه های مالی و مالیاتی و دیگر مواردی که مربوط به آموزش حسابداری کاربردی خواهد شد، مشاوره تخصصی دریافت میکنند.

این سوالی که در ابتدای مطلب امروز بیان  شد از موارد تکراری مطرح شده در طول یک هفته می باشد. در واقع اکثر عزیزان همین موضوع ساده برایشان مشکل ساز شده است. که امروز از آن صحبت می کنیم.

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان استاندارد شماره 6 ( Power Point - PDF )

چرا آموزش حسابداری کاربردی ؟

حسابداری چیزی فراتر از مطالب تئوریک است مطالبی که در بازار کار کاربرد چندانی نخواهد داشت اما نه به این معنی که هر آنچه تئوریست مفید نخواهد بود. بلکه به این معناست کارهای عملی حسابداری زمانی که با استانداردها همخوان شود اثر گذار خواهد بود.

از آنجا که حسابداری یک رشته بسیار گسترده است لازم است تا افراد شاخه شغلی خود را انتخاب کرده و در آن زمینه مهارت های مالی مواد قانونی و نکات مربوطه را آموزش ببینند. برای مثال اگر در زمینه فعالیت های کشاورزی کارهای مالی انجام می دهید قطعا با فردی که در زمینه محصولات تولیدی فعالیت میکند تفاوت هایی دارد. قوانین مختلف مالیاتی که برای فعالیت های مختلف اعمال شده است این تفاوت ها را باعث شده است.

شما به عنوان حسابدار
آیا میدانید کدام ماده قانونی در خصوص معافیت های مالیاتی ارزش افزوده و یا مالیات بر عملکرد موارد را بیان داشته است؟

آیا می دانید چه نرم افزارهایی برای چه شاخه هایی از حسابداری مورد نیاز است؟ درواقع کدام نرم افزار بیشترین پاسخ را به حیطه فعالیت شما خواهد داد؟

آیا در جریان این موضوع هستید که به عنوان یک حسابدار باید چه اقداماتی را قبل از شروع فعالیت حسابداری در اداره امور مالیاتی و سازمانهای دیگر همچون سازمان تامین اجتماعی انجام دهید؟

این همه نگرانی برای چیست؟ چرا افرادی که علاقه ای به حسابداری داشتند وارد این عرصه شدند اما نمیتوانند به خوبی و همانطور که باید، امور مالی را اجرا نمایند؟

اگر چه دربخشی آموزش ها درست انجام نشده باشد اما بخشی از عدم موفقیت این افراد هم به خودشان بستگی دارد.  اینکه نمیخواهند بیش از آنچه در دانشگاه یادگرفته اند بیاموزند. و این بسیار بد است. اگر تمایلی به پیشرفت دارید لازم است تا در هر زمان بیاموزید.

این مطلب را هم بخوانید:  مراحل اجرای مالیات بر ارزش افزوده را چک کنید !

تیم کارشناسی پرشین حساب آموزش حسابداری کاربردی را به طریقی که بتوان در بازار کار از آن بهره گرفت انجام داده است. دوره هفتم حسابداران ثروت آفرین ۵شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹بسته خواهد شد. افرادی که علاقه مند به شرکت در این دوره کاربردی دارند می توانند حضور  یابند  و برای کسب اطلاعات بیشتر از راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشند.

 

۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸

۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰

۰۹۲۱۶۴۵۰۸۴۵

@persianhesab5

@persianhesab4

https://persianhesab.com/amoozesh/full-accounting-tax/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام