گردهمایی حسابدارن ثروت آفرین این بار در اصفهان و شیراز

0
803

دانشگاه شهید اشرفی میزبان ثروت آفرینان در سومین گردهمایی خود در اصفهان می باشد. تیم پرشین حساب در جهت افزایش رضایت مندی کاربران و علاقه مندان به مباحث مالی و مالیاتی که در اصفهان حضور داشتند، سومین گردهمایی خود را در دانشگاه شهید اشرفی اصفهان برگزار خواهد کرد.

در این همایش که با همکاری کادر آموزشی و اجرایی دانشگاه شهید اشرفی و با سخنرانی جناب آقای میثم حاجی محمدی برگزار خواهد شد به بیان مباحث مهمی همچون راههای جذب پروژه و کسب درآمد در عرصه مالی و اینکه چگونه درآمد میلیونی در این بازار پر نیاز بدون پارتی و سابقه داشته باشیم، خواهند پرداخت.

” ارسالی خانم آیدا برای پرشین حساب : سلام و خسته نباشید و ممنون از مطالب مفیدتونnمن ترم اخر دوره کاردانی هستم و هرجا برای کاررفتم میگن باید مسلط به نرم افزار باشی به نظرتون چه نرم افزاری یادبگیرم که همه جا بتونم ازش استفاده کنم؟چرا در حیطه ی کاری با درسی که خوندیم مرتبط نیست؟انگار درسی که خوندیم با کار فرق میکنه و الکی وقت گذروندیم فقط برای مدرک!!!!در حسابداری چه نرم افزارایی یاد بگیرم در محیط کار بدردم میخوره؟ ”

این نمونه صحبت ها کمابیش روزانه برای ما ارسال میشود. اکثر دانشجویان از اینکه بعد از پایان مدارج تحصیلی هیچ گونه کارایی برای ورود به بازار کار ندارند واقعا ناراضی و سردرگم هستند. حتی اگر با اساتید محترم حسابداری نیز هم صحبت شویم متوجه خواهیم شد که خود آنها هم از خروجی دانشگاه به تنهایی رضایت ندارند و معتقدند زمانی که دانشجویان با استعداد را برای کار معرفی میکنیم نمیتوانند جذب پروژه انجام دهند و به نوعی ترس از اجرا دارند. ولی باید چه کاری انجام داد؟

این مطلب را هم بخوانید:  تا چه حد با وظایف پلیس امنیت اقتصادی آشنا هستید؟

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

با بررسی سوابق افرادی که سالهای قبل به بازار کار جذب شدند در می یابیم که بیش از ۷۰درصد این افراد با استفاده از پارتی و داشتن معرف توانسته اند به بازار کار وارد شوند. چرا که اعتماد به یک حسابدار در شرکت حرف اول را میزد. اما امروزه با ارائه متد های موفقیت در کار و راه های تجربه شده در کسب درآمد باعث شده تا افراد به تخصص و مهارت حسابدار اعتماد کنند تا معرف او.

اینکه حسابداری یک شغل پر نیاز در جامعه است کاملا محرز و مبرهن است اما اینکه چگونه بتوان در این بازار از موقعیت های خوب و درآمد زا استفاده نمود یک تکنیک تخصصی است. در جلسات قبلی که در تهران برگزار شد گروهی از ثروت آفرینان با گردهمایی خود به علاقه مندان ورود در این عرصه اعلام کردند که چگونه میتوان درآمد میلیونی داشت؟

آقایان مهدی سیدین فعال با سابقه در عرصه دانشگاه و صنعت، حسین مسعودی حسابدار ثروت آفرین و شهروز اسماعیلی مدیر مالی هتل پیروزی از جمله مهمانان این گردهمایی هستند. اگر به کسب درآمد میلیونی در زمینه مالی و مالیاتی علاقه دارید می توانید با شرکت در این دوره از تکنیک های موفقیت در کسب وکار و جذب پروژه های مالی بهره ببرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی و ثبت نام در این همایش با تلفن های ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸ داخلی ۲ و۳ تماس حاصل فرمایید.

ضمنا ثبت نام در دوره چهارم گردهمایی در شیراز هم آغاز شده است دوستان عزیز استان فارس میتوانند برای استفاده از مطالب مهم و ارزشمند این گردهمایی ثبت نام خود را آغاز نمایند.

این مطلب را هم بخوانید:  دریافت نسخه جدید الکترونیکی کتاب قانون مالیاتهای مستقیم(رایگان)

https://persianhesab.com/applied-accounting-training-2/

https://persianhesab.com/wealthy-creators-of-iran/

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here