چگونه بدون داشتن مدرک دانشگاهی کسب درآمد کنیم؟

2
1666

کسب درآمد

سلام دوستان خوب پرشین حساب. با آرزوی لحظاتی شاد برای همه عزیزان. این روز ها اکثر افراد  درگیر دانشگاه و تحصیل خود یا یکی از نزدیکان خود هستند با اعلام شدن نتایج آزمون سرارسری و مشخص شدن اینکه هر فردی به کدام سو رهسپار است خوشحالی توام با نگرانی احساس این روزهای افراد است. خوشحالی برای اینکه دانشگاه قبول شده اند و نگرانی اینکه آیا مسیر درستی انتخاب کرده اند؟ آیا این هزینه های سنگینی که برای شرکت در دانشگاه و اخذ مدرک باید پرداخت کنند برایشان هزینه است یا سرمایه گذاری و در نهایت دوره برگشت سرمایه چه مدت خواهد بود.

این روز ها افراد و خانواده هایی میبینیم که درگیر انتخاب مسیرهستند که آیا فرزندشان به این دانشگاه برود یا خیر؟ در آخر این مدرک کجا به دردشان خواهد خورد و اینکه اشتغالی هم به دنبال آن هست یا خیر؟ اینها تماما سوالاتیست که افراد در ذهن خود دارند و هیج پاسخ مطمئنی هم برای آن پیدا نمیکنند.

امروز سعی داریم مطلب را برای این عزیزان شفاف نماییم و انتخاب راه درست را به خودشان واگذار کنیم. جوانی در یک خانواده معمولی نه مفرح، زندگی میکند تمام تلاشش برای موفقیت خود و خانواده اش قبولی در کنکور است آن هم رشته ایی درآمدزا در یک دانشگاه دولتی برای اینکه هزینه تحصیل برایش کم باشد. این جوان در روزهای نزدیک به کنکور برایش مشکلی پیش می آید و به دلایل مختلف آزمون را به خوبی پشت سر نمیگذارد. و درنهایت هم در یک رشته تحصیلی کاملا دور از علاقه اش آن هم در یک دانشگاه آزاد یا پیام نور پذیرفته می شود. این فرد بدون داشتن سرمایه به چه طریقی میتواند به تحصیل و در نهایت کسب درآمد بپردازد؟

این مطلب را هم بخوانید:  چگونگی معرفی خدمات مالی و مالیاتی در کشور

سوال من اینجاست چرا باید اول مدرک تحصیلی بگیریم و بعد وارد بازار کار شویم؟
چرا شرایط به شکلی فراهم نمیشود که با درآمد بالا به دنبال اخذ مدارک تحصیلی باشیم؟

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این موضوع را رد نمیکنم که دانشگاه محلی برای تربیت افراد جهت ورود به بازار کار است اما آیا این هدف و آرمان در تمام دانشگاه ها اجرا میشود؟

کسب درآمد

پیشنهاد ما به این افراد که در تلاش هستند یک سال دیگر از زمان خود را صرف خواندن برای کنکور کنند این است که ثروتمند به دانشگاه وارد شوند. یک دانشجوی پولدار بهتر از یک دانشجوی جویای پول است. اگر ۷ ماه از زمان خود را در کنار کارها و برنامه های دیگرتان به آموزش کاربردی بگذرانید به راحتی میتوانید به کسب درآمد بپردازید. دانشویان زیادی هستند که به دلیل بالا بودن هزینه های دانشگاه خود مجبور به کارکردن در حرفه های نامرتبط با تحصیل خود شده اند. دوره ای که بخش عمده ایی از تمرکز پرشین حساب بر تهیه آن قرار گرفته است دوره ثروت آفرینان است.

تنها دوره جامع آموزش حسابداری و مالیات در کشور است که به صورت کاربردی تکنیک ها و فنون بازار کار حسابداری را در کنار قوانین و استاندارد های حسابداری به علاقه مندان آموزش میدهد. به طریقی که فرد بعد از پایان دوره در یک سطح بالایی از دانش حسابداری  قراردارد. البته مهم اینجاست که این دانش را در بازار کار به اجرا خواهد گذاشت. سیل جمعیت فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی هرسال به افراد جویای کار در کشور می افزاید و افرادی موفق تر خواهند بود که در کنار این همه مطلب تئوریک که یاد گرفته اند، فنون کسب و کار و راه های کسب درآمد را نیز آموخته باشند. این  موضوع اگر به صورت یک پیشنهاد از سمت شما عزیزان برای مخاطبین مذکور که درباره اش صحبت کردیم تبدیل شود قطعا در زندگی او یک منجی خواهید بود چرا که به او این فرصت را داده اید تا درآمدزایی را قبل از همه شروع کند.

این مطلب را هم بخوانید:  در2 دقیقه چگونه خودتان را معرفی می کنید؟

به مناسبت آغاز سال تحصیلی و به جهت رفاه حال علاقه مندان، طرح مشاوره رایگان دوره با مدیر آموزش ثروت آفرینان آغاز شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸   .     ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۱    .   ۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰ و تلگرام persianhesab4@

 

https://persianhesab.com/amoozesh/full-accounting-tax/

 

https://persianhesab.com/amoozesh/wealthy-accountants/

 

2 دیدگاه ها

  1. ببخشید. در صورتی که رشته دانشگاهیمون حسابداری نباشه باز هم میتونیم از دوره استفاده و وارد بازار کار حسابداری بشیم؟؟؟ ممنون.

    • سلام

      حسابداری علمی پایه هست که برای همه افراد مناسب و دانستنش باعث بهبود و ارتقای شغلی میگردد و لذا میتوانید با ماشوران فروش ما تماس حاصل نمائید و بسته مورد نیاز خود را تهیه واستفاده کنید.

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here