دانلود رایگان پروژه حسابداری

3
2111

پروژه حسابداری

پروژه حسابداری

بنا به درخواست مجدد کاربران گرانقدر پرشین حساب

هموطنان عزیزم  در سراسر کشور ما را از لطف خود شرمنده می کنند و البته انتقادی دارند که کاملا بجا و منطقی است. و ماهم با آغوش باز از اینگونه انتقادات استقبال می کنیم. دوستان در ایمیل ها اشاره به این نکته داشتند که چرا پرشین حساب با اینکه مطالب پرباری در خصوص ایجاد انگیزه ، نحوه جذب پروژه و حتی استخدام در بازار کار ارائه می کند هنوز در پاسخ به یک سری از نیازهای ضروری کاربران عملکرد ضعیفی دارد؟ چرا فایل های دانلود کم شده با اینکه همچنان نیاز به این فایل ها خیلی زیاد است.

من از طرف کادر اجرایی پرشین حساب که هدف را خدمتگزاری به شما گذاشته ایم با افتخار انتقادات را می پذیریم و همینجا این نوید را می دهیم که خیلی سریع همکاران در حال راه اندازی پایگاه پیشرفته دانلود رایگان تمامی فایل های کاربردی حسابداری هستند.

کاربران توانمند و عزیزی که تمایل دارند در این طرح شرکت کنند می توانند فایل های خود را با نام و مشخصات خودشان برای دیگر دوستان به اشتراک بگذارند و ما را در پیشبرد این طرح بزرگ و راهبردی همراهی کنند. کما اینکه پیش از این هم محبت شما شامل حال ما شده است و بارها کمال تقدر و تشکر خود را عرض نمودیم.

طی مذاکرات خیلی خوبی که با اساتید عزیزم انجام داده ام بزودی شاهد انتشار فایل های کارگشای جناب مرادزاده، جناب غلامحسین دوانی،خانم دکتر دارابی، دکتر نوروش و دیگر اساتید بزرگوار در پرشین حساب خواهیم بود.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان ویدئو نحوه رفع مغایرت در گزارشات فصلی

قبل از دانلود فایل ها دوست دارم انرژی مثبت بگیرید و امیدوارم با گوش دادن به اولین فایل صوتی، بتوانید خیلی هدفمند از فایل ها استفاده کنید. همیشه این نکته را فراموش نکنید اینکه دارید مهم نیست چقدر استفاده می کنید ممکن است خیلی از شما دوستان ده برابر مجموعه ما فایل های کاربردی را جستجو کردیده اید و بایگانی نموده اید ولی تا بحال هیچ یک از این فایل را استفاده نکرده اید. این فایل ها حاصل تجربه دوستانی است که شما براحتی می توانید با بهره مندی از آنها در پیشبرد اهداف خود مدنظر قرار دهید. حسابداری علم بسیار فراری است و اگر علم با عمل و تکرار همراه نشود کاملا فراموش شده و حتی باعث ایجاد افسردگی می شود. به عنوان مثال برخی از خانم های حسابداری به ناچار مدتی از عرصه دور می شوند و بعد از شروع مجدد در این حوزه دچار ناامیدی و حتی افسردگی شدیدی می شوند. اگر خودتان را حسابدار می دانید نباید لحظه ای از بروزرسانی دست بکشید و همیشه با  تمام توان به فعالیت خود ادامه دهید. برای شما آرزوی موفقیت و پیروزی دارم و خوشحال خواهم شد مطالب و پیشنهادات ارزشمند خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دوستدار همیشگی شما- میثم حاجی محمدی

این فایل صوتی را حتماً گوش دهید:

 

دریافت رایگان بخش اول بوی کسب و کار حسابداری 

 

فایل اکسل محاسبه بهای تمام شده 

 

نقد و بررسی کلیات قانون مالیاتهای مستقیم ۱۳۹۴ — جناب آقای غلامحسین دوانی

 

فایل اکسل ثبت سفارش 

 

دانلود پروژه حسابداری(اموال و ماشین آلات و تجهیزات ) —-http://nayabhesab.persianblog.ir/

این مطلب را هم بخوانید:  20 اشتباه مدیران در جذب نیروی انسانی

 

دانلود رایگان پروژه عملی حسابداری وجوه نقد

 

راهنمای کاربردی  عملیاتی مالیات بر ارزش افزوده 

3 دیدگاه ها

  1. سلام پرشین حساب.من ترم اخر لیسانس حسابداری ام با معدل ۱۹و بیکار خیلی دوستدارم ارشد شرکت کنم اما چون بیکارم انگیزمو از دست دادم.لطفا من را راهنمایی کنید که چه جوری و از کجا باید شروع کنم.متشکرم.پرشین حساب واقعا عالیه…

    • باسلا محضر جنابعالیه خانم محترمه شما که تلاش کردین معدل خوب دارین برو تو سایت سازمان نفت و بازرسی اول برای استخدامی ممتازین ثبت نام کن بعد برای ارشد شروع کن بخون مت امید نباش اگه دوست داشتیم با هم همکاری کنیم پروژه کار کنیم

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here